секцио при Петя Генчева от първа аг болница

  • 8 227
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 217
Little wingels както казах тя следи бременността ми и лично тя ми го каза....може би от скоро е решила така, незнам, но обяснението й беше, че нормалното се случва по всяко време, а тя е вече уморена и затова се придържа към секцио...но Не ме е агитирала за секцио.....дори ми предложи друг доктор за нормално раждане.....

# 16
  • Мнения: 319
Няма логика. Аз не искам никога повече да раждам нормално, а тя упорито държи да е нормално.

# 17
  • Мнения: 10
maia_m, бих искала да те питам за начина на плащане в болницата. Предполагам че преди операцията си платила за избор на екипа на д-р Генчева, и след това си поискала единичния вип и на изписването си платила престоя след реанимацията?

# 18
otnosno pla6taneto edin den predi da rodia gi dadox na doktor gen4eva i tia se opravi s vsi4ko za samoto rajdane i ekipa tia si ima straxoten ekip doktor kirov i nai dobrata anestezeolojka sled kato mina operaciata na drugia den se 4aka za staia kakvato ima takava ne se znae dali 6te ima edini4na dvina ili taka nadiavam se da sum ti dala informacia pitai ako ne6to drugo te interesuva ni6to 4e minaxa tri meseca no vse edno 4e be6e v4era.

# 19
  • Мнения: 10
maia_m, благодаря много за информацията, всичко мина много добре, наистина в болницата е пълна мизерия, но явно това са условията в държавните болнници.. Д-р Генчева е невероятна и бих я препоръчала на всички!

# 20
# 21
  • Мнения: 319
Ще добавя, че анестезиоложката наистина е супер.

# 22
radvam se 4e vsi4ko e minalo dobre kakto i pri men moita Magi e na 5 mes ve4e i sme dobre a za bolnicata spodelix moite vpe4etlenia lo6i taka be6e pri men a pri vseki e razli4no no edinstvenoto xubavo ne6to be6e doktor gen4eva da e jiva i zdrava i da pomaga na vsi44ki za6toto e prekrasen 4ovek.)Simple SmileSimple Smile:

# 23
samo iskam da dobavia 4e moito sekcio go napravi doktor gen4eva no s pomo6ta na doktor kirov i tuk pro4etox ne6to za nego zatova 6te kaja 4e e mnogo razbran idva6e vseki den da me pita kak sum mnogo dobur lekar taka 4e i pri nego da ste ne se pritesniavaite v dobri ruce ste s doktor kirov.

Общи условия

Активация на акаунт