Слънчев ден - ол инклузив плюс

  • 11 620
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 325
Всички автобуси Варна - Златни Пясъци и Варна - Албена спират до бариерата на Слънчев ден.

# 16
  • София
  • Мнения: 172
А някой знае ли как стои въпроса с Интернета?

# 17
  • Мнения: 13 285
 Стаите не са нищо особено в Марина теснички, обзавеждане стандартно ПДЧ. Стените са от гипсокартон и се чува абсолятно всичко. Ако искате да си поспите сутрин по до -късно просто няма начин от движението по коридора.
Храната не блести с разнообразие и изобилие. Ако решиш извън часовете за хранене да си вземеш едно кафе или нещо друго настава едно търсене на персонала.
Основното предимство е че си директно на плажа, големият парк и че децата спокойно могат да се разхождат.

# 18
  • София
  • Мнения: 172
А някой бил ли е в Мираж, че на Марината няма места вече.
Как е там?

# 19
  • Мнения: 482
За кой период се опитвате да резервирате, че няма места? Защото и аз още се мотая с резервацията.

# 20
  • София
  • Мнения: 172
От 1 септември за 8 нощувки.
П.П. Много странно. Сега се обадих директно там и ми казаха че имат свободни стаи с изглед към парка. От софийския офис казаха че нямат нищо свободно.

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 13:23 от bobi_bgd

# 21
  • София
  • Мнения: 172
Привет.
Понеже не сме ходили до сега във Варна и не съм запознат с превозите от Варна нагоре по курортните комплекси, може ли някой да ме ориентира? Ще пътуваме с влак от София до Варан. Автобусите за към Златни и Албена (за да слезем на Слънчев ден) до ЖП гарата ли са?

# 22
  • София
  • Мнения: 172
Някой може ли да каже коректна такси фирма за Варна.
Мислим да ходим с такси от ЖП гарата до Слънчев ден и не съм запознат с Варна.

П.П. пиша от акаунта на жена ми че нямам достатъчно публикации за да пиша тук.

# 23
  • Мнения: 482
Ние ползвахме ОК - http://www.oktaxivarna.com/ , можеш да видиш тарифите в сайта, ще ти се сторят малко високи, но във Варна са такива цените на такситата. Много са коректни, аз направих заявка за трансфер от и до летището към хотела, в който почивахме  2 седмици предварително, след това 3 пъти поръчвахме за града, дори имат практика да набират те, позвъняваш и затваряш, те те набират. Това са телефоните 0886 388 388, 0899 388 388, аз използвах първия, идват за 3-4 минути на адреса.

# 24
  • Мнения: 647
Привет.
Понеже не сме ходили до сега във Варна и не съм запознат с превозите от Варна нагоре по курортните комплекси, може ли някой да ме ориентира? Ще пътуваме с влак от София до Варан. Автобусите за към Златни и Албена (за да слезем на Слънчев ден) до ЖП гарата ли са?

До Слънчев ден си има градски транспорт. Ние пътувахме с автобус и от автогарата само се минава подлеза и на отсрещната спирка се чака градски автобус, само дано не бъркам 49 май беше, ама не съм сигурна, ще попиташ на спирката за градски транспорт до Златни пясъци. Автобусът има спирка точно до бариерата на Слънчев ден, ние пътувахме малко по-надолу - до Примасол Магнолия. Автобуси има редовно в двете посоки - на 15-20 мин. са. Но от гарата не знам точно как се стига, нека някой от Варна обясни. С такси може да отидеш до Слънчев ден за около 15 лева, това е тарифата за българи, но не знам дали всички таксита взимат толкова или само определени фирми. Иначе билетчето в автобуса е 2 лв.  Peace

# 25
  • Мнения: 482
Таксито, което съм посочила няма различни цени за българи или чужденци, мисля, че 0.89 лв беше цената на километър, за всички. На нас ни излезе около 10 лв от летището до "Сириус бийч" - малко преди Слънчев ден се пада.

# 26
  • Мнения: 647
Таксито, което съм посочила няма различни цени за българи или чужденци, мисля, че 0.89 лв беше цената на километър, за всички. На нас ни излезе около 10 лв от летището до "Сириус бийч" - малко преди Слънчев ден се пада.

То официално няма обявени различни тарифи, на нас шофьора на таксито ни каза, че до Магнолия цената е 15 лв. за българи, за чуждените било доста по-скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт