люлка- шезлонг

  • 5 752
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Не бих слагала бебе на 1-2 месеца в такава люлка. Не бих купувала изобщо такова нещо, ползва се за много кратко и не мисля, че е оправдано. Люлеенето е настрани, което за мен лично е неприятно.  Thinking Една позната имаше такова вкъщи и веднъж пробвах мойта бебка - хич не й хареса, пък и детенцето на мойта позната също не обичаше да седи много в тази люлка.
Люляла съм я иначе в столчето за кола, после и тя се научи сама да се люлее. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 658
За точно таzи люлка нямам лични впечатления, но обикновените бебешки шеzлонги от тоzи тип са според мен, мнооого полеzен и евтин вариянт  Peace , ето..
http://www.zadeteto.info/index.php?m=320&category=157&pc … ROCKER&lang=1
Теzи уж се полzват по_кратко (аz обаче съм страшно доволна, свърши ми много добра работа, моят не беше съшия), но пък и в люлката няма как да сложиш голямо бебе.
Като цяло обаче Фишер Прайz са много добри, приzнавам ги...

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 01:03 от Сова

# 17
  • Мнения: 723
Според мен пък точно тази люлка ще е едно от най-ценните неща, които съм набелязала да купувам като му дойде времето.
Едни наши познати я имат тази люлка и детето им я ползва вече почти 1 година. Казаха, че страшно им е помогнала, защото много бързо заспива бебето в нея.
Търсих я в Ebay преди да разбера, че вече я има и в България, и там в коментарите всички хора твърдят, че с тази люлка просто са се родили, защото има и музика и разни работи, които се въртят отгоре и особено за по-ревливи бебета е голямо спасение.
Това е само мое мнение де, но аз съм си я набелязала от доста време.   bouquet

# 18
  • Мнения: 723
забравих само да добавя, че от самото начало го слагаха бебето в люлката и не мисля, че са имали някакви проблеми.

# 19
  • Мнения: 2 100
Изглежда много хубава люлката, дано й се радва бебока.  Peace Лично ние взехме обикновен шезлонг, който да има пълно легнало положение и точно той ни помагаше доста по време на коликите, дори в него е спал през повечето време.  Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 39 771
Аз бях решила да купя точно тази. И съм застанала в магазина и се чудя. Не я купих, защото нямах толкова свободно място в детската стая. Купих друг модел.
Ако има напълно легнало положение може би ще стане за новородено.
Моята люлка нямаше. Слагах Алекс в нея след 2рия месец. Спрях да я използвам в края на 8мия. Алекс не стоеше мирно Simple Smile и люлката поскърцваше Simple Smile

Бях доволна от покупката. Мисля, че използвах люлката пълноценно. Полезна вещ.

# 21
  • Мнения: 222
става за 1 месечно бебе.тези люлки се правят с анатомични форми.слага те ли децата си  в кошниците които са като орехови черупки?защо си мислите че тия люлки са за по големи деца .те са точно за деца от 0+ до 6 месечна възраст.но всеки си решава за своето дете.аз лично съм ползвала всеки един продукт,който е за улеснение в гледането на детето и не съм имала нито един проблем с развитието на детето и гръбначния му стълб.в крайна сметка не сме в панти века ,а в 21 век и всичко което се прави за децата и то от специализираните фирми е тествано и безопасно. smile3503

# 22
  • Мнения: 9 814
Слагах детето си в подобна люлка след като навърши два месеца.

# 23
  • Мнения: 122
Люлката е много хубава. Ние я имаме. Но на моя син вече му е малка. Има 3 положения на седалката.Няколко мелодии.Но много си зависи от детето дали си заслужава толкова пари. Моя син в началото много я харесваше и седеше в нея с удоволствие но след 2-3 седмици му писна и пак започна да реве, но той си е ревливо бебе така че...... Ето и реална снимка http://www.snimka.bg/album.php?album_id=292688&pid=9263727

# 24
  • Мнения: 998
Страхотна е люлката.Имаме подобна ,но нашата седалка си е в направо седнало положение.
Малкият можеше да я ползва по-рано като му сложех възглавнички и я приспособях да не е
съвсем легнал.Полюлявах го така не повече от час ,но бързо му омръзваше.Много отдавна
люлката е в немилост.

# 25
  • Мнения: 4 292
Разбира се, че става за детенцето ти. И естествено, че няма да се люлее в нея с часове, в началато трябва да стои за кратко, защото бебето е малко още и може да се превъзбуди. Люлката е много хубава, удобна и занимателна. Ако имаш място и щом няма да даваш ти парите - вземай я.
На мен ми обясняваха колко малко ще се ползва шезлонга, нямало нужда от него, но ето, че още ми е в употреба.  Laughing Нямах място за люлка, иначе щях да взема на дъщяре ми.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз лично съм нямала подобна люлка, но мои познати иамха и я ползваха доста време почти до годинката на детето. Мисля си, че е полезна вещ.

# 27
  • Мнения: 330
Не знам за тази, малко скъпа ми се вижда, аз имам от 70-80 лв. на Chipolino. Това е едно от най-ценните неща, които имам. Слагах го в него от първия месец и досега го ползваме. Разбера се не трябва да седи много дълго време там, но до половин час става. Просто, ако го нямам шезлонга не виждам къде бих го държала бебето на сигурно и интересно място, да може да ме гледа например като готвя и домакинствам. Кошницата за кола също става, но е по-тежка, а и често остава в колата. Ето го моят http://www.flickr.com/photos/29126621@N03/3147374815/ и http://www.flickr.com/photos/29126621@N03/3307517732/.

# 28
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Да, мисля че можеш да я използваш сега за бебчо, но не за продължително време.
Лично аз обаче бих ти препоръчала шезлонг. Върши почти същата работа (е, да, люлее се "механично"  1swing ), но е мноооого по-евтин.  Peace

# 29
  • Мнения: 603
И аз съм на мнение,че тази люлка е за по-голямо дете.Поне след третия месец.Аз и двете деца си ги изгледах в столчета за кола,като в началото слагах възглавнички под гъзето.Относно твоя въпрос мисля,че шезлонг е по-подходящ в случая. Peace

Напълно подкрепям. Използвам за бебето в момента шезлонг и столче за кола, защото му омръзва само на едно място.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт