Има ли бълг.лимонада в Монреал

  • 1 899
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 146
Mountain Dew е продукт на  Pepsi. Продава се в зелена бутилка, но напитката е жълта на цвят като...  newsm78, ами като Бг лимонада.   




На вкус прилича повече на лимонада отколкото на "Етър" (който доколкото си спомням беше по-сладък).
мерси за инфото и за снимката - аз така най-добре се ориентирам.А газирано ли е това чудо?Гледам , че са различни снимките - значи мога да избирам между 2 продукта.

# 16
  • Мнения: 934
Не мога да допринеса по основния въпрос, но споделям впечетления: Irn Bru си е Етър едно към едно, само дето Етъра беше по-кафяв. Mountain Dew е по-цитрусово едно такова и според мен не е много като лимонадата, ама ако няма друго...
За успокоение: българска лимонада като от едно време май вече няма и в България, щото я развалиха.  Всички хубави български газирани от едно време ги РАЗВАЛИХА!
Е, може и да се намира някъде, пък аз да не знам.

# 17
  • Мнения: 486
Халва си купуваме редовно Grinning Тук я продават в консервните кутии, то4но както я помня от комунисти4еско време Grinning

А аз днес купих да пробвам негазирана лимонада Minute Maid и май тя е фаворита ми засега.

Блазе ви! А при нас май само халва не се намира. Sad Е, има някаква арабска, но направена от сусам + разни есенции и вкуса е тотално различен.
За лимонадите - аз съм почитател на прясно направена лимонада от истинки лимони, захар и ледена вода. Ако много ме мързи, купувам лимонадата на Newman's Own, харесва ми повече от тази на Minute maid.

Грабвай самолета и хайде да ми идваш на гости  няма само европейките са си ходят я.
В нашата плаца от скоро един познат започна да прави бозичката Mr. Green а халвата си я купуваме от руските магазини и е почти като нашата
Ами... дай някакакви данни за връзка и можем да спретнем една среща. Другия уикенд сме в Монреал на гости на приятели, тъй че ако искаш можем да се видим някъде да изпием по едно кафе.
Брей тия руснаци, никога не съм си представяла,че са любители на халвата, но като се поразходих из руските сайтове даже намерих рецепта за приготвяне на халва!

mamo kenga, да, Mountain Dew е газирана напитка. Обаче като се разрових малко из Интернет виж какво открих: http://en.wikipedia.org/wiki/Diet_Mountain_Dew
Прочети първо, че да не ме псуваш после.

Последна редакция: чт, 25 авг 2005, 13:23 от Ellie

# 18
  • Мнения: 2 452
mamo kenga, да, Mountain Dew е газирана напитка. Обаче като се разрових малко из Интернет виж какво открих: http://en.wikipedia.org/wiki/Diet_Mountain_Dew
Прочети първо, че да не ме псуваш после.

Аз като ви казвам за кофеина! Аз лично не съм пила още Mountain Dew (не зная защо?), обаче имам спомени, че това бе една от най-богатите на кофеин напитки!

# 19
  • Мнения: 7 430


Имате ли си такава лимонада в Канда? Англииските мами, пробвали ли сте я?

Аз нямам спомени от жълтата лимонада, но тази е много добра.Особено с бира- т.нар Шанди.Мммм, сега тамън се почерпвам с такова в този топъл летен ден Grinning

За съжаление - няма, тук от марката швепс има само тоник...абе само си представи ,че няма никаква фанта а за останалото да не говорим Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 452


Имате ли си такава лимонада в Канда? Англииските мами, пробвали ли сте я?

Аз нямам спомени от жълтата лимонада, но тази е много добра.Особено с бира- т.нар Шанди.Мммм, сега тамън се почерпвам с такова в този топъл летен ден Grinning

Моята свеки много обича "шанди" и като си поръча в ресторант тук я гледат като изкопаемо Shocked. Голям майтап! Пак се налага да превеждам от английски на английски. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 7 837
За съжаление - няма, тук от марката швепс има само тоник...абе само си представи ,че няма никаква фанта а за останалото да не говорим Mr. Green
И аз го забелязах  newsm78 Чат пат някъде засичам Фанта Портокал, а други видове не съм видяла.

# 22
  • Мнения: 3 146
А тоник къде сте виждали - май на тоник ще мина.Това Маунтин дю си е чист Севън ъп и  е много гадно.Опитах и няма да повторя.

# 23
  • Мнения: 2 452
А тоник къде сте виждали - май на тоник ще мина.Това Маунтин дю си е чист Севън ъп и  е много гадно.Опитах и няма да повторя.

Тоник има в големите магазини - провери в Метро и Провиго; в секциата за безалкохолни напитки. Сега се сещам, че в депаньорите продават едни малки лимонадки, обаче са с алкохолче вътре. Laughing

# 24
  • Мнения: 486
Ама наистина ли няма Фанта при вас?? Shocked Аз си спомням, че съм пила Фанта в Монтреал newsm78. Я, казвайте овреме, че да прекарам в багажника малко контрабанда Sunglasses.

# 25
  • Мнения: 1 777

А-а, има и безкофеинова!
Макар, че аз лично не се стряскам от малко кофеин Simple Smile

Къде е тази боза, бе хора? Ако кажете, че и халва има, мятам се на колата и идвам да я изкупя smile3508!
Ели не знам от кои краи си в USA ама тук имаме и боза и халва българска а вчера даже си купих и фанта портокал пак българска Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт