Дързост и красота - 31 ..."Всичко ново е добре забравено старо!"

  • 14 508
  • 458
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 343
Лана Хахааха уби ме  smile3501 newsm10 smile3525

# 76
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 490
Zapis- nai smisleniqt komentar ot men Grinning

# 77
  • Мнения: 0
А да верно забравих,моля да ме извините Тейлър се направи,че не разбира защо Рич избра нея,а сега пак се прави,че не разбира отмъщението на  Стефка.Ах тази лоша и покварена от пороци Тейлър,тръгнала да се мери с мъченица Бруклица.А беше бяла лястовица,тръгнала е наща Тейлър да ми спи с мъже,стига бе жена ами за Брук.

И да не може да си кажа, специално за теб, Брук не подкрепя Ридж срещу сина си. Дори и виновен, една майка трудно би обърнала гръб на детето си.
А от своя страна Брук иска от Рич да не защитава дъщеря си от Рик,знаейки за намеренията му.

# 78
  • Мнения: X
Рик  и Рич не се обичат още от преди.....милион серии.И там пак Брук беше в основата на всичко.
Рик я защитаваше и нападаше Рич,че й причинявал мъка,тормоз...И Брук когато направи сина си някакъв шеф във фирмата,Рич беше против...Та Рич и Рик  оттогава не се долюбват.А каква вина ще има Тейлър,ще видим...Разбирам да са били неразделни братя,ама в случая ...Брук беше тази,която първа ги изправи един срещу друг.

А относно подкрепата:Колко пъти Рич е застанал до жена си,че сега да претендира за нещо?
Винаги е бил срещу нея.За разлика от нея,която се е опитвала да го защитава.
Ама да й се чуди човек,защо не му бие шута и да го изстреля с първа космическа при неговата....
лика -прилика са си двамцата.Тя,руса,стройна хубавелка,той-левент момък без мозък....А и Стефани ,да я питаш защо си трови нервите да ги разделя....така хубаво си простеят двамата.      Joy    

# 79
  • Мнения: 1 343
Миме с ръка на сърцето кажи че днес Тейлър не разбра че става дума за отмъщение  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 1 343

А относно подкрепата:Колко пъти Рич е застанал до жена си,че сега да претендира за нещо?
Винаги е бил срещу нея.За разлика от нея,която се е опитвала да го защитава.
Ама да й се чуди човек,защо не му бие шута и да го изстреля с първа космическа при неговата....
лика -прилика са си двамцата.Тя,руса,стройна хубавелка,той-левент момък без мозък....А и Стефани ,да я питаш защо си трови нервите да ги разделя....така хубаво си простеят двамата.      Joy    

Кога го е защитавала моля моля ?  newsm78 #Crazy

# 81
  • Мнения: 1
Може пък Стефка, Торн и Тейлър да направят нещо хубаво. Не се знае.

А няма ли кой да свали от ефир умрялото предаване на Марта Вачкова, поне да гледаме филма в нормално време. Naughty

# 82
  • София
  • Мнения: 10 041
Хахахахаа, само че дъщеря му е пълнолетна и може сама да решава, според теб какво може да направи Брук, ако двамата искат да са заедно, а Стефи очевидно иска, макар е след всичко, което разбра.
Само, за да си спокойна ще ти кажа, че не подкрепям Брук в решението да защитава Рик. Отдавна трябваше да му е показала, че поведенеито му е неприемливо. Но той и е син, и както Ридж защитава сина си подпалвач и бомбаджия, така и Брук може да защитава своя, дори и когато не е права, както и Ридж не е прав.

Не ти разбрах първото изречение и не мога да коментирам! (всичко беше към мимето)

Ама да й се чуди човек,защо не му бие шута и да го изстреля с първа космическа при неговата....

Щото се е вкопчила в него като удваник за сламка. Защото е много "силна" и не може да живее без мъж. Но не се притеснявай, Ридж ще я освободи от недостойната си личност, като и бие един шут в з****ка. Да видим как ще го понесе! Нещо ми подсказва, че ще вземе пример от Мейси...

# 83
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968
Рик  и Рич не се обичат още от преди.....милион серии.И там пак Брук беше в основата на всичко.
Рик я защитаваше и нападаше Рич,че й причинявал мъка,тормоз...

Лош, лош, ама МНОГО лош Рик - ЗАЩО защитаваш майка си Naughty

# 84
  • Мнения: 0
Рич не е прав че показа на дъщеря си що за стока е Рик!Правилно ли съм те разбрала?

# 85
  • Мнения: X
Цитат
Лош, лош, ама МНОГО лош Рик - ЗАЩО защитаваш майка си

Не наблегнах на това, а че Рик  и Рич не се обичат отдавна.И че едва ли Тейлър ...в последващите серии,ще ги скара.Брук отдавна се погрижи за това.А Рик да си я защитава колкото си иска...след като има майка,която се нуждае от защитата на децата си,вместо тя да се грижи за тях и да ги защитава...

Цитат
Щото се е вкопчила в него като удваник за сламка

Да й се чуди човек...То не че има много мъже в тоя филм,избора е доста ограничен...откъде мъже в милионен ЛА...ама тя определено си е мазохистка ,да го търпи още тоя ....смотльо, най-малкото...

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 15:23 от Анонимен

# 86
  • Мнения: 3 818
Много ми е интересно да чета спора ви, но на моменти ми се струва, че задълбавате до степен да им приписвате мисли и чувства, дето ги нямат Laughing
Във филма Тейлър е представена като блестящ психиатър. Психиатричните й реплики може да звучат не толкова професионално, но това говори само за слабата подготовка на сценаристите Laughing
Пак във филма Брук е представена като блестящ учен, който открива иновативна формула, с която Форестър се изстрелват на върха. Дали е една или две колекции, така са ни представени нещата.
Трудно можем да правим някакви по-задълбочени анализи, просто защото в повечето случаи няма нищо зад репликите им.

По същия начин, когато Тейлър отказа да бъде с Ерик, го направи, защото не искаше да наранява Стефка, защото я възприема като приятелка. И това беше благородно от нейна страна. Можем да твърдим, че го е направила от страх да се конфронтира със Стефка, обаче аз поне не си спомням във филма индикации да е било така.

# 87
  • Мнения: X
Fairy ,      bouquet         Peace   

Най-после нещо смислено .   

# 88
  • Мнения: 1 425
Въй....... вие Брук  истински специалист я направихте в модата ooooh!......създаде една формула и едно бельо/типично в неин стил,не сме очаквали да създава елегантни рокли разбира се/ и стана направо незаменим кадър в модата Mr. Green......А Форестър световно известна марка в модата с бельо ли са станали или с елегантност и класа.Защо да не се опита да си върне престижа жената.......явно е че за нея доброто име значи много повече от парите......спечелени от бельо/нещо което не е било в имиджа им/.
Хайде са,като не ти е приятна главната героиня във филма(което ме кара винаги да се чудя защо го гледате този филм newsm78)тряя да я оплюеш по всички показатели.Ако приемем,че е курва(което изобщо не е така)тва не пречи по принцип на един човек да е добър специалист в професията си Naughty Интелекта няма нищо общо с характера (за съжаление) Naughty
А това за бельото се нарича иновативност Naughty Един творец трябва да предлага различни неща,особено щом те се купуват много Naughty

Първо не я плюя, а пиша нещата както са си .....или аз се заблуждавам нещо. newsm78.Каква се явява жена спала със един мъж,с баща му,с брат му,със зет си и е влюбена в другия си зет.....че аз нещо не се сещам за друга дума...ако може да ми помогнеш.... Praynig
Второ професията на Брук не е дизайнер,така че колкото тя може да преуспее в една модна къща,толкова може и Тейлър......всъшност каква точно е....химик.И какво по точно направи освен една формула/в професията си/че чак блестяща излезе.Ми и нобелова награда да и дадът..... ThinkingЗа приноса и в сексуалното възпитание на младежта. Sick

# 89
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968
Цитат
Лош, лош, ама МНОГО лош Рик - ЗАЩО защитаваш майка си

Не наблегнах на това, а че Рик  и Рич не се обичат отдавна.И че едва ли Тейлър ...в последващите серии,ще ги скара.Брук отдавна се погрижи за това.А Рик да си я защитава колкото си иска...след като има майка,която се нуждае от защитата на децата си,вместо тя да се грижи за тях и да ги защитава...

Добре де, ако някой напада майка ти ти няма ли да се опитваш да я защитиш newsm78

Тейлър имаше чувства към Ерик. Жалко, че нямаше една друга Стефани, която да направи добро на баба Стефка и да й каже истината, че мъжът й си пада по нейната снаха. Значи не виждате проблем, щом Тейлър се е отдръпнала. А зако виждате проблем при Брук, която се опитва да се откъсне от Ник? Тя също не иска да наранява дъщеря си? Защо не кажете и за нея, че това което прави е благородно? Или отново двойни стандарти?

Общи условия

Активация на акаунт