Търся квартира в София

  • 8 144
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 240
Оле ле ... все още ли има такива мизерии в тази държава ? Ужас!

Ето тук има цивилизовани жилища:
http://www.sbp-world.com/naemi-dal.htm


Тук няма обяви отговарящи на мой те критерий.
Не можем да отделим повече от 300 до най-много 400лв.Аз съм студентка и не работя, само мъжа ми работи и трябва да ми плаща и осигуровките.Това е сумата която можем да отделим.

# 16
  • Мнения: 31
За Южните райони тази сума ми се вижда малка...декември дадохме под наем на бул. България едностаен за 350 евро. Вярно, апартаментът е чисто нов и с гараж, но все пак цената е двойна на твоя бюджет. Може би в западните райони ще е по-вероятно да намериш нещо. Огледай и ок. Студентски град. Късмет!

# 17
  • София
  • Мнения: 8 282
Виж каква хубава обява. http://www.imot.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=2&ac … 57&f1=details
По интернет ли търсиш или как? Много рядко ми се е случвало да звъня за конкретен апартамент и да ми пъшкат по телефона.  Thinking

  леле какво ли е било освежаването  Sick




petia_sport, не може ли да кандидатствате за общежитие в Ст.град?

# 18
  • Sf
  • Мнения: 978
Виж каква хубава обява. http://www.imot.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=2&ac … 57&f1=details
По интернет ли търсиш или как? Много рядко ми се е случвало да звъня за конкретен апартамент и да ми пъшкат по телефона.  Thinking

 леле какво ли е било освежаването  Sick


Идеално жилище трудно се намира. Ако само това му беше кусура, щеше да е много добре за парите си. Но това че се оказа общежитие, плюс седми етаж без асансьор е много по-лошо от една одрана баня, която с малко усилия може да се вкара в ред.

# 19
  • Мнения: 5 370
За 50-80 евро отгоре-тоест, 270-280-гледах страхотни обяви, понеже напоследък следя сайтовете за недвижимо имущество като цяло.
Едната обява беше около Богатица, с ДЕТСКА стая. Ново строителство!! Изумих се.

НЕ се занимавай с брокери, следи сайтовете за имоти.То не че повечето обяви не отиват пак към агенция, де.

# 20
  • Мнения: 240


petia_sport, не може ли да кандидатствате за общежитие в Ст.град?

[/quote]

Не искаме да сключваме брак сега, за да не харчим пари.А и в студентски знаеш ли какво е в семейните общежития?
А и двамата сме от София, не мисля, че ще стане дори и да имаме брак.

# 21
  • Мнения: 240
Жозефина Ако случайно има някоя обява от собственик, то още сутринта на същия ден я е дал на брокер.
А повече от 350 максимум 400лв. не можем да отделим, само мъжа ми работи, а ни трябват пари и за лекари, осигуровки, раждане, количка живот и здраве и т.н.
Много ви благодаря, че отговаряте.

# 22
  • Мнения: 111
 petia_sport  купувайте си вестник "Позвънете" там също може да намерите полезни обяви. В интернет можеш да го четеш ако платиш с SMS, без пари - с един ден закъснение.В неделя излиза едно дебело с големи страници списание за имоти  - кориците му са гланцирани , а вътре страниците са с вестникарска хартия струваше 1 лев -там също можеш да намериш нещо подходящо.

# 23
  • Мнения: 572
И ва райноните около Студ. град трудно би се намерило гарсониера за тези пари ...
Истински късмет е да се намери гарсониера за по-малко от 450-500 лв.
Другия вариант е да си потърсите съквартирант(и), макар че с малко бебе след време ....  newsm78

# 24
  • Мнения: 5 370
Жозефина Ако случайно има някоя обява от собственик, то още сутринта на същия ден я е дал на брокер.
А повече от 350 максимум 400лв. не можем да отделим, само мъжа ми работи, а ни трябват пари и за лекари, осигуровки, раждане, количка живот и здраве и т.н.
Много ви благодаря, че отговаряте.
http://www.imoti.net/под-наем-Двустаен-апартамент-София-Овча-Купел--enno-1516604.html

Виж това, само с 20 евро отгоре е.

Виж и целия сайт.

# 25
  • Мнения: 48
една идея - аз като съм търсила квартира вярно че беше преди 3-4 години първо минах из квартала който бях набелязала и навсякъде където беше възможно разлепих обяви - има доста собственици, които не искат да се занимават с агенции и разпитват близки и съседи не знаят ли някой да търси квартира, втората квартира също ми я намери една баба от входа в който вече живеехме
другото което е въпреки, че жилището не беше в особенно добър вид се спазарихме за сметка на наема да го отремонтираме - със сравнително малко средства може да се приведе в добър вид аз бях в 4-5 месец бременна за 2-3 месеца го стегнахме един латекст боя в банята там където нямаше плочки нова дъска за тоалетната шкафовете в кухнята ги облепихме с ПВС фолио изчистихме където се налагаше боядисахме и светна стана идеално за раждане на бебе, човек ако има желание може и сам да се справи аз ходех до обяд на работа следобяд ходих да боядисвам седнала на едно столче с латекс разбира се на водна основа да не се тровя и така
желая ти успех, насочи се и към някой по скромен квартал където цените са по прилични
също така аз ставах в 7-8 сутринта купувах вестник тогава нямаше толкова обяви в интернет и в 8,30-9 вече звънях спомням си от улични автомати - до обяд имах поне по 2-3 огледа
стискам палци

# 26
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 694
Ако държиш на източните райони - в Студентски град, Дианабад и Младост-ите няма да намериш жилище за тази цена, наемите вървят поне двойно, но в Дружба 1 и 2 са по-евтини, можеш да разлепиш обяви, че търсиш и там. От там има удобен транспорт до Студ. град. Също на входа на Кауфланд при нас има много такива обяви, можеш да залепиш и на Кауфланд в Дружба например, там влизат много хора, все някой ще се обади. Обявата можеш да напишеш с цветен маркер за да се откроява сред останалите. За сега се сещам само за това.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Разпитайте и всичките си приятели, ние така си намерихме жилище, хем хазяите ги познаваме, а и цената за почти 3 години я вдигнаха само веднъж и то съвсем малко.
Макар и старичко, изглежда по-добре от онова общежитие  Sick

# 28
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Цитат

Не искаме да сключваме брак сега, за да не харчим пари.А и в студентски знаеш ли какво е в семейните общежития?
А и двамата сме от София, не мисля, че ще стане дори и да имаме брак.

Мога да ти кажа, че повечето са ремонтирани и са в пъти по-добре от някои дадените тук  Shocked, да не говорим че наема е под 100лв.
Един подпис е 50лв. Ако си държавна поръчка, няма нужда мъжът ти да ти плаща осигуровки, плюс това държавните университети отпускат стипендии са майки-студентки.

# 29
  • София
  • Мнения: 8 282

.....
Не искаме да сключваме брак сега, за да не харчим пари.А и в студентски знаеш ли какво е в семейните общежития?
А и двамата сме от София, не мисля, че ще стане дори и да имаме брак.

Знам какви са ходиал съм на няколо места.
Не са по-лоши от това, на което може да попаднеш на обяви  Sick
Да, вие си знаете за брака, но мисля, че имате шанс, ако нямате имоти на вашето семейство (новото=ти и той)

Общи условия

Активация на акаунт