Идват чудни летни дни,МАРТенче се готви за морета,планини!:)))

  • 37 699
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 2 921
Дина  Hug дръж се.....само още 2 години Mr. Green Бъзик Hug
Един изпитан номер, аз като Маги мрънкаши и виждах, че Дени ме гледа искащ внимание разигравах театър Grinning  Дундурках я и като се изнервя му казвах/на Дени/ , абе взимай си я да я дундуркаш бе, няма аз само да я дундуркам, аааа, я да си гледаш сестрата, нали на теб ти я родих  Mr. Green А той се хилеше и една отговорност бляскаше в очите му и протягаше ръчички едно объркато" Бъзика ли ме мама, да я вимам ли" Blush Hug

Ще се справиш, най-трудното мина. Износи го, роди го, сега ще го полюлееш и хоп, той проходил и започнали да се гонят с Али и да скачат по диваните  Hug

Ще правиш ли погача.....свакето няма ли да поканиш  Whistling

# 676
  • Мнения: 3 216
Дина  Hug дръж се.....само още 2 години Mr. Green Бъзик Hug
Един изпитан номер, аз като Маги мрънкаши и виждах, че Дени ме гледа искащ внимание разигравах театър Grinning  Дундурках я и като се изнервя му казвах/на Дени/ , абе взимай си я да я дундуркаш бе, няма аз само да я дундуркам, аааа, я да си гледаш сестрата, нали на теб ти я родих  Mr. Green А той се хилеше и една отговорност бляскаше в очите му и протягаше ръчички едно объркато" Бъзика ли ме мама, да я вимам ли" Blush Hug


Много  мили звучи  Hug Heart Eyes Hug

# 677
  • Мнения: 226
Хайде да драсна два реда, че от пет дни ви няма никакви.
Общо взето няма нищо ново покрай мен, само вчера ходих на преглед за гърдите и на ехограф и ми казаха, че ми няма нищо. Лекарят, при който ходя за гърдите, като ми прочете диагнозата от онзи апарат, каза че ако съм толкова зле, няма да мога да ходя, но ако искам да се успокоя, да си направя ехограф на корема и хормонално изследване, да видим те какво ще покажат и аз така и ще направя по-нататък че всичко е безбожно скъпо.
Сега ви оставям, лек и успешен ден от мен

# 678
  • Мнения: 2 309
Сватя, без Вас накъде  Flutter но май ще я поотложа във времето.

На вашето внимание Дон Ревлю и фамилия  Laughing

Силве, бравос за добрите резултати  Hug

# 679
  • Мнения: 3 216
Динааааа. Дон Ревльо е страхотен  Heart Eyes
Имам една питанка ,ама айде на лични да не занимавам всички.
Силве  Hug

# 680
  • Мнения: 226
Благодаря за подкрепата, момичета. Дай Боже да сме здрави. И в тази насока, да ви питам, смята ли някоя да си прави този тест за папилома, причиняващ рак на шийката на матката, защото до края на януари е намален на 40 лв и се чудя, дали да не се запиша, но ще видим.
Дина, и четиримата сте супер, а каква грижовна кака, голяма е сладурана и малкият-също, а ти изглеждаш в страхотна форма - браво.
Лека нощ

# 681
  • Мнения: 1 668
Силве, аз днес си пуснах теста, че се каня от 100 години, та ме подсети...
Помня, че Зори преди беше правила теста и резултатите и не бяха хубави, та оттогава се каня...

Дина, прекрасни сте.

# 682
  • София
  • Мнения: 2 921
Силве, къде правят теста? Със записване ли е?

Днес ходихме на кино с Дени на "Принцесата и жабока" горещо ви го препоръчвам, страхотно филмче.Рисувана анимация, както едно време...Ариел, Красавицата и звяра, и т.н. Вълшебно е    babydust7 А не компютърна  Heart Eyes Много ги обичам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes да рисуват повече, бих ходила всеки ден  Hug
Дублирано е страхонто с интересен сюжет, положително , образователно и приянто, не като извращенията по Картуун нетуърк  #2gunfire
Дени го изгледа с интерес цялото, и се смя от сърце  Hug Има и готини чаши на Филма. Пластмасови за кола. Вземете си, по здрави са и по удобни.

Имами забележки обаче. На детски филм, направили детско меню с чаши към филма обаче може само кола и Спрайт  Shocked Рекламите преди филма са ужасни , неподходящи за деца /отидете до тоалетната или закъснейте с 15мин/  на долния етаж нямаше чаши на "Жабока" и момичето каза, че и горе нямало....купихме си на  Аватар чашата и хоп...пристигат хора с чаши на Жабока взети от горния етаж Crossing Arms добре, че не видя Дени  Crazy


Последна редакция: чт, 14 яну 2010, 19:14 от ketito

# 683
  • Мнения: 1 668
Кети, къде бяхте на кино?

# 684
  • София
  • Мнения: 2 921
Арена Младост. 5лв билета, 7 човека бяхме в залата  Grinning

# 685
  • Мнения: 226
Кети, за теста прочети началната страница на БГ мама, за съжаление е със записване.

# 686
  • Мнения: 2 309
мИрсим  Hug

ей, герчо, ако трябваше да ходя като тебе на работа, щях да съм се гътнала вече. малкия такива нощни програми ми спрята, че я ми се съберат 2 часа, я не  Crazy твойта мома почна ли да спи вече?

днес обаче ми падна пердето и се махнах от вкъщи. пил е адапте и е оцелял прекрасно без мен.

п.п. дори и да почне да спи, обаче, на работа не бих се върнала по-рано. такъв бъркоч е там, че лошо ми става само като ми разказват.

# 687
  • София
  • Мнения: 561
Дина, разкошни са и Алито, и Гого  Heart Eyes

# 688
  • Мнения: 1 272
Денерис, имаш големи сладурчета Heart Eyes Heart Eyes А ти, ако не бях те виждала бременна, нямаше да повярвам, че си го раждала малкия мъж. Изглеждаш прекрасно Sunglasses
Не ми казвай, че Гого е копие на сестра си - като нрав Crazy

ketito, и ние гледахме филма Peace Останахме доволни. Сега Катерина няма търпение да и сваля филма...ама няма Wink

Ние сме добре, пия си неделното кафе и се наслаждаваме на възможността да се разхождаме по пижами.

Честит Антоновден!

# 689
  • Мнения: 2 309
Ух, засрамвате ме вече  Rolling Eyes

Лили, струва ми се, че той ще е с по-благ характер. Когато не е в период на колики е златно бебе - блее си и си зяпа спокойно като е буден, заспива си сам после.

Не мога да се стърпя да не се похваля предварително. Нали ви казах, че Али ходи на балет. Та другата седмица ще снимат тяхната школа  за шоуто на Иван и Андрей и са избрали наш'та девойка да участва. Щях да се пукна от гордост. Надула съм се като пуйка  Joy после ще кача едно клипче да я видите каква е бухта - с нова разкошна пачка, "за която мамо всички деца ми завиждаха", то аз й завиждам, пък представям си децата  Crazy сега я пратих с прабаба й да гледат Цветята на малката Ида в Операта, а ние с баща й хващаме на кино. Малкия ще го гледат баба му и дядо му. Ми тъй де, да не съм длъжна да им отглеждам потомците  Laughing шегувам се  Laughing

редакт: ей го клипчето леко наопаки, че незнам как да го завъртя.

Последна редакция: нд, 17 яну 2010, 11:25 от Денерис

Общи условия

Активация на акаунт