Увеличава се Благоевградската дружина, нови мами и дечица си има.

  • 15 132
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Благоевград
  • Мнения: 62
Здравейте мами къде сте днес ... искам да ви попитам тук повечето са майки на големи рожби но може пък и да се сетите или да знаете ...вие докога изваряхте шишетата на бебоците?

# 226
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Привет,
никакви ви няма верно днес. Ние преди малко си дойдохме от Аква парка, цял ден изкарахме там. Малко студеничка беше водата в началото, ама бързо и свикнахме. Wink
За утре още не сме решили къде да ходиме, двуумим се за пикник край реката или разходка до 7те Рилски езера. newsm78
Pepelliashka аз Вики я кърмих, макар че на вашата възраст вече се изцеждах и от шише пиеше. Ама никакъв спомен нямам до кога съм изварявала шишетата. До късно все си мисля. newsm78

# 227
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Здравейте!
Ооо, плаж правите - браво на вас. Добре, че сте си калени и
се справяте със студената вода! Peace
Аз пък днес ходих до село(при баба ми), прибрах се към 14,00ч.
и спах с малката. То снощи в 2 часа си легнах и бях мнооого недоспала.
После на двора и улицата с децата и Ана-Мария се налудува.
Pepelliashka аз мисля , че до към 8-ия месец изварявах шишета и после
разредих изваряването, т.е. миех ги и когато се сетех изварявах.
Така постепенно спрях.
Приятна вечер на всички !   bouquet

# 228
  • Мнения: 2 837
Здравейте и от мен Simple Smile Утре съм на последната лекция по кърмене в София, ще пътувам сама този път, че Румен ще е под крилото на баща си. От понеделник пък Стефан заминава на очни.
Днес имах пет часа френски и нещо взе да ми куца българския... Rolling Eyes После се засякохме с Ели в "Кауфланд".
Пепеляшка, аз почти не съм ползвала шишета и не мога да помогна много. Може би трябва да питаш педиатъра за най-сигурно...

# 229
  • Мнения: 286
Добър вечер,
Pepelliashka ,аз мисля че до 1 година поне изварявах после по-рядко Peace

# 230
  • Мнения: 390
Добър вечер и от мен,

Днес наистина всички са го ударили на почивка, никой не пишеше цял ден.
Ние днес малко пазарувахме. Най-после избрах платненки на детето, този път наистина ми харесаха и имаше номер като за нас. Ето ги:
http://snimka.bg/album.php?album_id=386241
От сутринта беше толкова горещо, едва издържахме да изпием по едно кафе на центъра.
Май наистина си е било за плаж.  
Наобед си поспахме с детето и след това отидохме в градската градина. Изкарахме там от 6 до 9,30ч. От няколко дни редовно ходим там, явно и` харесва - поигра си на пързалката, накрая се дореди и на люлката. След 8ч. беше спокойно, повечето деца си бяха тръгнали.
Поразходихме се около фонтаните, от водата лъхаше хлад и беше приятно.
На една от пейките пред Общината видях Мама Цоцоланка, беше поседнала с мъжа и`.

Marci как е водата на детския басейн? Много ни е хубав Аква парка, само това че водата не е топла, не ми харесва. Особено за малките деца, които стоят постоянно във водата- добре би било поне детския басейн да го затоплят.

Pepeliashka за шишетата и аз вече не си спомням ,докога ги изварявах  newsm78. Но дълго време пиехме сокчета и кисело мляко от шише с биберон,сигурно до 3г., трудно се отказа от него и все си го търсеше /явно се успокояваше със шишето/.

Лека вечер от мен и да не пропуснете да гласувате в неделя.


# 231
  • Мнения: 224
Здравейте в този мързелив и слънчев ден!
Ние още не сме се дотътрили до секцията за гласуване, но и това ще стане.

Пепеляшка, аз стерилизирах до годинка, има хора, които спират доста по-рано, други по-късно. Въпрос на избор.

# 232
Здравейте,всички!
Искате ли нови попълнения?Е,вече се престраших и аз да пиша!С desi-r сме приятелки от училище  , а и с Марси се познаваме.А с останалите предстои да се опознаем. Simple Smile
Деси, видя ли, удържах си на обещанието , че тези дни ще пиша.Ех, защо не се хванахме на бас! Grinning Ако имате някакви въпроси към мен -готова съм да отговарям.
Желая на всички една ленив и приятен неделен ден! Heart Eyes

# 233
  • Мнения: 6
ако се бяхте хванали на бас можеше и по-рано да пропишеш  Wink

  bouquet добре си дошла

гледам май всички сте се отдали на почивка аз пък съм на работа днес
гласувахте ли вече или сте избягали някъде на хладничко днес

# 234
  • Мнения: 286
Здравейте,
ние още не сме гласували,малко по-късно ще стане Peace
голяма жега ей,така ми се спи ,снощи до 4 през нощта четох едни материали и днес трябва да напиша постановлението най-накрая,а имам и задача за обвинителен акт как ще се справя до утре сутринта незнам Sick #Crazy то с децата нестава,трябва да се занимавам с тях с домашната работа,да готвя и тн Crossing Arms но ще се оправя някък

linda_vik,добре си дошла  bouquet обичаме и нови и стари попълнения ние Hug
Хайде да използвам че в къщи си е хладничко и децата спят,та лягам и аз Mr. Green

# 235
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Привет,
след снощният мач ни се провалиха плановете и за пикник и за Рилскит езера.  Половината компания след мача забягнаха някъде по кръчмите и естествено сутринта не се събудиха.
#Cussing outНие цяла сутрин се излежаваме, даже до Аква парка ни домързея да отидем. Embarassed
Петя наистина е студеничка водата в аква парка, ама само в началото. После хич не ми се струва студена. А Вики е свикнала със студена вода да с къп, така че хич не се притеснявам за нея. Калява си се детето в тоя аква парк. Laughing
Пухелотка май само ти работиш. Трябва да те навестя да видя каква работа си свършила. Wink
Ние ходихме да глласуваме по обяд, не очаквах толкова народ да има, чак на опашка съм се редила. Laughing
linda_vik добре дошла при нас. Радвам се че си се престрашила, само дето аз не можах да се ориентирам по ника кой си, пък и Деси не ми казва. Така че разказвай смело повече за себе си.Embarassed
jinjer_78 съсипа се тея дни от писане на постановления. Много ще я разглежиш твойта съдийка. Mr. Green

# 236
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Здравейте!
linda_vik  Добре дошла ! Hug
Нистина си удържа на обещанието  Peace
Сега остава да задовилиш любопитството на всички за подробности
около теб!
Marci Вие като сте си били тук,защо не се обаждате.
Ние си бяхме самички на двора, но малката остана доволна, защото
така цялото внимание беше на нея.
Аз пък се опитвам да сложа в ред къщата, ама се справих само със
стълбите и малко на двора. А у дома малката така ми помача, че вече
се отказах да й редя играчкита.Иначе тя каза:
"мама нали ти помогнах, виж има място да минеш,
сложих играчките в края. Но ти не ми ги пипай ,
добре са си !"  hahaha Joy
За сега чао!   bouquet

# 237
  • Благоевград
  • Мнения: 62
Здравейте мами, и ние ще ходим да си кажем тежката дума в политическата въртележка, но малко по-късно, че сутринта докато обиколим кафетата прегрехме.
Благодаря ви много за съветите мисля да изварявам докрай та макар и да съкратя малко времето от 5 мин.
Да ви се похваля моята щерка се си бърбори нещо а е толкоз малка почти като думички писка кара се ...и целува с отворена иста ...ах ах и сутрин като се събуди околко 7 не плаче веднага ми си пее докато не стане време за закуска (под режим сме). Simple Smile
Блазе ви че имате големи дечица и ходите на плаж а аз уж ми е до гъза а не можем да отидем  Cry
linda_vik  добре дошла и от мен !

# 238
  • Мнения: 286
Добър вечер,
и ние гласувахме към края на изборният ден,тука нямаше много много пликове в урната като гледам,дано на следващите хората се заинтересоват повече Peace

Марси,аз цяла седмица изкарах в Районна прокуратура,и тази седмица съм там после ще се подвизавам малко в Окръжна,но по принцип смятам когато съм свободна и не ми дават работа да ходя при съдийката от Районният съд Mr. Green
Аз с децата немога да напиша нищо,трябва да съм на 100%внимание за тях просто няма начин и реших утре да пиша цял ден докато са на детска Thinkingиначе одеве ги водех да ги подстрижат и сега са много сладки с прически,а после с баща си се къпаха тримата заедно в банята и за пръв път под душа,аз после само обличам и режа нокти Laughing
Има пълнолуние и гллавата за втори път днес ме боли Tired
Петя,много са ви симпатични платненките като новата им собственичка са Hug
Pepelliashka ,и твоята сладуранка ще порастне,ама ти не бързай че няма пак да бъде бебе Peace,видях снимката в подписа и ми се при иска да я нагушкам Hug аз отдавна не бях държала малко бебе и днес взех едно малко да му се порадвам Blush

# 239
  • Мнения: 42
Здравейте. Ние също гласувахме в края на деня. На връщане от Кресна минахме през секциите.
Изкарахме страхотно почивните дни. Силви по цял ден беше в басейна на терасата.
Забравила съм да ви се похваля, че Силви може да брой до 5. Не се шегувам. А когато я питаш : "Как викат абитуриентите", отговаря: "1-2-3 ааааааа" и се смее.Много е сладка.
Така че Pepellishka от тук нататък много ще те изненадва твойта бонбонка ( Йоана, нали? ). Относно шишетата, аз ги изварявах  около година. Времето ще покаже., Ох, момичета дайте ми идея за подарък на момиченце, за рожден ден ( една годинка ) и кръщене, едновременно.
Хайде лека нощ.
Лека и успешна седмица.

Общи условия

Активация на акаунт