Първи юни се задава,а ОКТОМВРИйката коремче гордо разлюлява!

  • 9 959
  • 281
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 28
Здравейте мили мамчета, рядко успявам да се включа във темичките, но определено ми са много полезни и приятни.
biberona аз също до сега съм качила 7 кг от 58 на 65, като последния месец сигурно са 4. Може би в началото на следващата седмица Добре дошла My_angel, леко бременеене и сладко бебче ти желая от сърци. Аз също съм от скоро, и не сварвам да се включа често в темичките.
Добре дошла desifame, моя термин също е на 14/10. Пожелавам и на теб лека бременност и живо и здраво бебче.
Деси пожелавам ти да си прекарала вируса като малка. В който и месец да си винаги ще се притесняваш, дано да те отмине.
Добре дошла rali-83, пожелавам и на теб лека бременност и здраво бебче.
Потресена съм от случилото се днес.
Много съжалявам за това огромно нещастие в Ямболския балкан на този голям празник. Винаги се случва на големи празници. Поклон пред паметта им.
Лека вечер пожелавам на всички мамета.



# 61
  • Мнения: 1
 HugЕто ме и мен в новата теми4ка.
Добре дошли на новите моми4ета,лека бременност и сладки беб4ета на финала.
Лека ве4ер. Hug

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,Рали и Душица!Дано ви е приятно с нас и да се отпуснете да пишете.

Много нови мами само казват ''здрасти'' и после се скатават Thinking.Ама ние не ядем хората Laughing.Всеки понякога е нов,просто се престрашете и каквото ви е на душата си пишете.Тук сме ,за да си помагаме и да си споделяме.

Това към всички нови майчета,които дойдоха в последните темички-с най-най -добри чувства Wink Hug Hug

Рали,точно така-утре е срещата,ще се радваме много и ти да дойдеш Simple Smile

qroslaw -на мен понеже по едно време ми беше развален компютъра и съм пропуснала да те добавя Blush,за което много се извинявам.Разрових старите постове,за да попълня информацията,дано не се сърдиш Hug

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 21:57 от Mirkam

# 63
  • София
  • Мнения: 191
Много ви благодаря за посрещането момичета  Hug
Миркам, много се зарадвах, че си ме добавила на първа страница вече, благодаря ти Wink
Иначе за килограмите, вече съм +5, стартирах от 50, но от тази седмица съм в отпуска, за да уча и усещам как само към хладилника гледам, май май е по-добре да се стои в офиса  Crazy
За колички и легълца още не съм гледала, но май няма да е лесно, така че определено ще имам предвид опита ви  Sunglasses
Лека вечер  Hug

# 64
  • Мнения: 71
Здравейте момичета  bouquet Добре дошли на новите майчета  bouquet ДесиХ2 , дано не ви стигне Баба Шарка! И аз мисля че не е опасно вече, но все пак тревогите не може никой да ти ги спести. Аз вечер едвам успявам да ви изчета и ми се доспива, ама много сте бързи, изписвате по 1 тема на 1-2 дни  Grinning Ние правихме ремонт в къщи повече от 10 дни и беше хаос  Crazy Вече сме прясно боядисани навсякъде и сега от няколко дни подреждам нещата, чистя, мия прозорци и така ooooh! 
За протокола много ми е неприятно, но съм качила 7 кг от началото Embarassed Като започнах с едни + 5 от зимата-не ми се мисли после как ще се свалят #Crazy
Сега се оглеждам за кошарка- искам да е дървена за вкъщи, а преносима за път. Но в сайтовете почти не се споменава за дълбочината на кошарите, а според мен това е от най-важните неща. Като бебе Миша спеше в моята кошара,но като я разковахме не става повече за бебе и ще купуваме нова. Сега спи в  голямо легло от 3 годишна.
Количката си я чакам още да дойде и ще пиша отзиви.  Спокойна вечер на всички!

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 26
И аз да се запиша в новата темичка и се връщам да Ви дочета  Crazy

# 66
  • Мнения: 432
Ето ме и мен.Здравейте.
Софийските мами от кой квартали сте?Аз съм от Красна поляна.
Герчо,имам чувството че сме съседки  някакси или греша?

# 67
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен  Wink ето малко полезна информация за всички мами като мен които нямат тренинг с бебоците /първо дете/  http://www.vbox7.com/play:28eecdd0 и http://www.vbox7.com/play:7fb387c1. Деси и аз като теб имам опасения за варицела  Sick  #2gunfire  #Cussing out макар, че съм я карала утре ще се чуя са док дано всичко да ОК. Лека вечер от мен  Hug

# 68
  • Мнения: 40
Привет на новите момичета!

За зимните разходки-синьт ми е роден сьщо октомври-тогава живеехме вьв Варна и след ката навьрши 10 дни беше постоянно навьн-на разходка или на терасата. Само при мьгла и температура под 0 градуса не се препорьчват дьлги разходки...

От няколко дни получавам контракции-усещането е неприятно,но не са болезнени и чести(3-4 на ден).В момента сьм 18 седмици и 2 дни.С пьрвата бременност започнах да получавам контракции доста по кьсно. Моля ви споделете дали и вие получавате толкова рано?

# 69
  • Мнения: 3 988
 newsm78
Не знам какво е станало, уж писах днес... И след като цял ден нямаше отговори си проверих публикациите и гледам, че тук няма нищо...  Thinking

Не помня всичко, което писах.
На Гърл писах нещо...  Embarassed
Деси, нямате ли ваксина с Дани против варицела?

При нас новината е розова. Ще си имаме момиченце.  Heart Eyes
Всичко изглежда наред. Много ме е страх обаче.  Praynig
Оставам да лежа поне още седмица казаха. Утре съм на преглед при другия ми лекар. Да видим и той какво ще каже. Бебка е цели 341 грама.  Flutter Но не запомних колко е дълга, обаче си беше в нормите.

За кола маска писах май. Правя бразилска всеки месец (вие май му викате триъгълник, всичко се маха). Последният път и преди мен и след мен жените бяха бременни.  Wink

# 70
  • Мнения: 1 199
Кюбит, честито момиченце!  Peace
За зимните разходки - не съм си позволявала да извеждам Габи навън при под -20 градуса (и силен вятър). Той се роди в средата на септември в Канада Laughing Всиичко над -20 се смяташе подходящо за извеждане. Другите ми две деца са родени в София - едното също през септември, другото в края на декември, спяха си на балкона цяла зима, само няколко дни да са пропуснали. Дори когато вали сняг - слагам гюрука на количката и няма проблем. Бузите червени, сънят дълбок, после апетитът им беше по-голям. Мисля и с това бебе да е същото.   

# 71
  • Мнения: 203
Добро утро на всички!Пия едно кафе и стягам куфарите за работа Winkпосле ще ви направя визитация!Лек ден!  bouquet

# 72
  • Мнения: 327
Здравейте, благодаря за топлото посрещане, благодаря за бързото добавяне е списъка Simple Smile Пожелавам много сладки и здрави бебенца през хубавия октомври Simple Smile  Hug

Вчера голямо ритане ме ритаха Simple Smile голямо удоволствие, вече е по-силно бебо Simple Smile таткото и каката го усетиха  Laughing

Споделете колко килограма качихте...аз съм вече +6...предната бременност бях качила 13-14 и се възстанових за 1-2 месеца...та да видим сега Simple Smile
Количката мисля старата да си ползвам, чиполино сити спорт- много ми беше удобна и като зимна и като лятна...изтъркаля си паричките...ако не става, тогава още мисля за нова. Но си мислех задължително да си купя слинг...дано да ми е удобно за ползване.

За легълце, пак имаме от каката- дървено стандартно ...с подновено дюшече...ще видя дали има смисъл таткото ни да го лакира...но като купувахме обзавеждането за новата ни детска е предвидено второ голямо легло, така че малкото ще бъде колкото се може по-кратко използвано Simple Smile

щях да ви питам, майчетата с по-големи деца...спят ли си отделни, как мислите да направите разделението. Ние живеем на 100кв.м., но все още се чудя, малката на 5г. и 9 месеца да спи с бебо в детската, а ние с баща и в спалнята ...или аз с бебето в детската и те с баща си в спалнята...ще преценим в зависимост от това бебето дали е спокойно и щерката ако надживее страховете си от спането сама Wink

Поздрави, лек и приятен ден ви желая, днес е прохладен и подходящ за големи разходки, макар и по жегите да обожавам да се разхождам  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 15
бъдещия батко го отделихме на 6 месеца като беше и си спи сам в стая, обикновено и сам заспива
сега, както и при Ники, бебето в началото ще е при нас, до пролетта и като видя, че започва да спи повечето време от нощта-мисля да ги събера, но ще преценявам в крачка, защото Ники спи леко.Като цяло съм твърдо "за" по-ранното отделяне в самостоятелна стая, ако има възможност, разбира се

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 419
rali-83, добре дошла  Hug Срещата на пловдивчанки наистина е днес - добре си дошла!
Момичета, времето май се сгомнясва в Пловдив, но това няма да ни попречи, нали? Все пак ще сме на закрито.

Общи условия

Активация на акаунт