"Бебе ДЕКЕМВРИйче си расте, а мама мисли за море"

  • 11 219
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
Здравейте бъдещи мами казвам се Симона на 22г. съм от София. Това ми е втора бременност а терминът ми е на 01 януари но при всички случаи ще бъде с няколко дни по-рано заради секциото.

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 17:24 от jap4e

# 16
  • Мнения: 109
Ей, днес голям наплив за 1 януари, нещо конкуренция се появи за първото бебе на 2010  hahaha
jap4е, добре дошла!
Вече и аз качих снимки, може да ни видите с малкото слънце  Blush

# 17
  • Мнения: 718
Здравейте, момичета! Аз съм от отчетната на ноемврийки с термин 25.11, но вече няколко пъти ехографа показва, че ще раждам към 8.12. Ще се радвам да се присъединя и към вашата групичка  Blush. На 24г съм, първа бременност.
 Hug на всички

# 18
  • Мнения: 344
nuclearbaby, миличка ....  Cry Сега чак прочетох... много кофти. . толкова време надежди, че  ще е нещо различно ... незнам какво да ти кажа, мъчно ми е, че не си с късна ову. Пожелавам ти да се изчистиш без проблеми и скоро да се похвалиш с 2 чертички.... Hug Hug милата...   bouquet


Добре дошли на новите декемврийки (и януарки)  Stop Лекинко бременеене от мен!

# 19
  • Мнения: 1 391
summer_girl78  много си сладка! А Ники ти е страхотно момченце - винаги съм си мечтала за такова детенце с такова излъчване !  Grinning Дюкан явно наистина прави вълшебства - страхотен резултат имаш - аз също ще се забавлявам с него след раждането и кърменето. Правих веднъж 3 месеца и бях минус 10 кила но после нещо станах несериозна и ... се издъних.
Четох в книгата му че не бива да се прави повече от 2 пъти в живота.

Добре дошли на Новите Мами!! Лека и приятна!

# 20
  • Мнения: 518
ета , специално за теб ! вече са ти писали момичетата ,при кои стойности на БХС се смята , че риска е повишен, сигурна съм че и ти ги знаеш .  и аз така знам , но за късния БХС  , ранния , засега , е единствената новост в изследванията от бременността ми преди 3 години , не съм още добре ориентирана .
ще споделя , че при късната БХС  , миналия път риска ми беше някъде 1:1800 и не бях никак спокойна , тогава най-добрия резултат за който бях чувала беше 1:10 000 , та в сравнение с него ,моят ми се видя притеснителен и не достатъчно категоричен . после стана ясно , че ако ще обективно комбинацията от вс. фактори - г.с. , килограми , ръст на майката и показатели на хормоните , да е идеална - като се умножи по ниското число за моята възраст , просто няма как да се получи много по-добър резултат от моя .
при стойността на БХС тогава + нухална гънка 2.2см. - пак не е най- добрия резултат , признавам брах страх , но и не пропуснах да направя още 3 ФМ! но ето , роди се Васил напълно здраво , прекрасно и умно дете Grinning!

тъй де , искам да кажа , да не се притесняваш , има още изследвания , които да ти докажат по-категорично , че всичко е ок .

# 21
  • Мнения: 109
Collibri, благодаря за милите думи! Ако имам сили, тия дни ще си поиграя да направя една снимка преди (малко след раждането) и след - сега, да видите за какво буре става на въпрос  Joy И като най-сетне си сваля последните снимки, ще кача и малко нов материал Simple Smile
А за Дюкан - пише да, защото докато се отслабва много мазнини и токсини минават през организма и затова не е много полезно да се прави когато му скимне на човек..затова се надявам, още веднъж само да ми се наложи!

# 22
  • Мнения: 2 768
Обадих се на д-ра да му кажа какво пишена бланката от НГЛ, според него се гледа резултатът който пише "вашият риск за ...". В този случай за Даун е 1:1000, което е добре за моята възраст. За другите болести е 1:100000.
Според него това, което са писали като риск 1:210 в "Информация за консултиращия лекар" не е много ясно защо е там, предположи, че в ген. лаборатория са искали един вид да си вържат гащите, да се застраховат.

Утре смятам да ида до генетичката със самата бланка, ще пиша какво е нейното обяснение, че наистина тепърва ще има такива въпроси  Peace
Иначе съм напълно спокойна, ФМ беше перфектна, намам за сега повод за притеснения.  Grinning

# 23
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Привет и от мен,да се шътна и аз на топло в новата темичка!Добре дошли на новите мамчета и най-вече на ЕLLY Hug,мн.се зарадвах че има и друга мама от моя град! Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 55
Преди да забременея и аз бях на режима на Дюкан. Диетата има невероятен ефект, за около шект месеца свалих 30 кг. Признавам си, бях много напълняла преди да забременея, даже се бях притеснила, че имам хормонални проблеми. Е, оказа се, че явно съм си похапвала повечко Embarassed, нямаше никакви проблеми. Но сега не мога да се придържам към режима, като ми стане лошо Sick, само сух хляб, без нищо ми помага.

# 25
  • Мнения: 274
nuclearbaby, съжалявам мила, дано всичко мине възможно най-леко,  Hug

Добре дошли на новите момичета!
eta, резултатът си е нормален според мен, тва 1:210 малко ...  newsm78 и те сигурно не знаят защо са го писали

Относно витамините, аз пия само фолиева киселина, която не спрях още след извънматочната и Омега 3 (които като започнах и забременях на следващия месец)  Peace

# 26
  • Мнения: 188
Ехо,записах се и аз в албума ни.Ами той е станал страхотен и все по-хубав ще става.
Portman страшна снимка,много ми харесва.
Catwoman няма начин да не съм те виждала някъде или ужасно ми приличаш на някой,направо ми беше дежаву,не една актриса ми приличаш ама не е само това
Colibri имаш невероятно красива дъщеря
Някой от мамите са с невероятни очи,Pebs ти също...ох ще пропусна някой ама всички сте едни хубави такива
Пак ще си го разглеждам сега

# 27
  • Мнения: 1
Ето ме и мен, включвам се усмихната и горда! Имаме си бебче 48мм и нещо, протяга крачка като жабче, изпъна ръчичка за поздрав и видяхме и пръстчета! В началото спеше на кравайче, но после изведнъж се рамърда, почти сърдито си обърна дупето и се разшава на мама хубавата въшка! Embarassed
В 12 седмица съм според ехографа, линийката малко трябва да променя, термин 10декември, но е възможна корекция. Другата седмица съм на ранна ФМ и БХС, надявам се да е всичко нормално. Засега аз и таткото сме изпълнени с великолепно чувство!
Божи дар е това и невероятна природна магия, благословени сме да я носим и дадем на света....
Хубави дни,момичета! Peace

# 28
  • Мнения: 188
AdelF дай Боже  все така да си расте на мама хубавата въшка.Много миличко ми стана,наистина несравнимо усещане  Hug

# 29
  • Мнения: 95
Здравейте, момичета!
Хайде и аз при бременелките newsm44
Не смеех да се похваля, поеже от две седмици имах зацапване, и бях притеснена Cry
Вчера ходих при док. на 4Д, оказа се мн. малък плоден сак Shocked
Иначе с бебо всичко е наред 4.23см в 11г.с. Първа бременост, термин 19.12., ако може някой да ме добави в списъчето, че не съм наясно как се прави newsm78
Честито на новите бременелки  bouquet, а на всички момичета успешна бременост и newsm32 newsm32 newsm32

Общи условия

Активация на акаунт