"Бебе ДЕКЕМВРИйче си расте, а мама мисли за море"

  • 11 237
  • 305
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 391
Честити добри новини!!!!
  bouquet само така!

Честити дрешки на Елф Принцес!

Ей, имам идея - в албумчето на декемврийчетата, да слагаме снимки от ултразвуците - който има някакви такива които иска да сподели  Grinning -  ще е гот!

Да попитам - къде се намира 20та поликлиника в БОРОВО? Някой може ли да ми даде адрес?! Че съм там на преглед днес  Heart Eyes

# 286
  • Мнения: 1 745
Благодаря ти - с тази мисъл живея Grinning
Забравих да се похваля - вчера ми дойдоха дрешките от Ларедута - приличам на къща в тях  Mr. Green - ама няма да е вечно де.
Иначе специално за панталона съм много впечатлена - има огромен ластичен колан под пъпа, който на пръв поглед изглежда адски твърд, но в действителност е страшно удобен и въобще не притиска Shocked

Може ли линк към панталона,може и на лс.  bouquet

# 287
  • Мнения: 2 768

Ей, имам идея - в албумчето на декемврийчетата, да слагаме снимки от ултразвуците - който има някакви такива които иска да сподели  Grinning -  ще е гот!


Ами имам доста снимки, по-интересните съм отделила в албум.
Кои от тях обаче да сложа? Те са подредени хронологично и са вид "история" на бременността.

# 288
  • Мнения: 274
Добро утро, момичета! Аз малко поуспокоих страстите днес, МАЛКО  Laughing та в главата ми изникнаха още подробности да споделя. Вчера бях в еуфория и не знам какво съм писала, просто го изстрелях и излязох от форума  Crazy
Освен, че ми откриха тези гъбички, които "не са опасни, стига да няма бактерия" ми наложиха и диетаааа  Tired Хаха, ужас. Диетата е непознато нещо за мен, но явно ще се наложи. И Давидков, и Яков после отсякоха "с такива темпове не може да качваш, добре че си слаба, иначе става лошо, но вземи се спри отсега"  Embarassed Качила съм повече от 2 килограма за има-няма 2 седмици  ooooh! ох, кво да ви говоря, почувствах се като говедо. Ама си признах, че не мога да спра да ям - сутрин преди да отворя очи отварям хладилника и закусвам с кюфтенца, по възможност пържени, оттам продължавам през деня с всичко друго що ми се прияде и то все тежки храни. Диетата ми следва да бъде следната - без хляб, газирано, месото да е само пилешко и риба, без цитрусови плодове и зеле (тежък зеленчук е), не на пърженото, панираното и със сладкишите до тук!  Close
Почваме плодовете (които аз НЕ ям и не обичам), месо печено и варено (по възможност пилешко) и много вода и сокове. И двамата обясниха, че бебето е добре и не са му липсвали никакви хранителни вещества (то на тва ядене остана и да му липсват), а диетата ще я направим единствено заради мен, защото с такова хранене, ще кача минимум 30 кг  #Crazy Така че се спирам вече! Няма начин. Ще ги овладея тия хормони с друго занимание  Joy
Другото, което ми откри Давидков е малък хематом в долния край на матката, който трябва вече да се разнесе и заради който съм зацапвала още в 6 г.с.  Wink
Оплаках ви се, айде да си изпия кафенцето вече  Hug

# 289
  • тук
  • Мнения: 510
Колибри,

 ул. "Ген. Ст. Тошев" № 15-17, което всъщност е Дойран (аз с изненада установих, че имаето е сменено); ако ми кажеш от къде идваш, ще ти пиша и как най-лесно да стигнеш, че аз се въртях 20 мин и се изнервих, признавам си
от сутринта те мисля, кога си ? да пишеш после

# 290
  • Мнения: 2 768


Оле, ама ти си ужасно слаба, къди ги видяха тия наднормени кила тези доктори  Laughing
Виж, хляб и сладко ако намалиш няма да ти е зле  Wink Ама пък ако имаш силно желание за нещо хапвай си, при теб мегдан има!

Аз да споделя, от седмица съм само на постно, без ориз хляб и кртофи, почти само на тиквички и пресни салати карам - тъй ми идва от вътре! Сладко не близвам, газирано хич, единствено плодове ям.
И пак съм кило нагоре  Shocked Как става тая работа??? Имам чувството, че от въздуха ги качвам!

# 291
  • Мнения: 274
 Embarassed  Eta, те казаха, че само това ме спасява, че съм била под нормалните килограми преди да забременея, но в момента качвам доста по-бързо от нормалното, така че да се спра отсега, за да не стане лошо. Не било здравословно от 40 и няколко, 50 да станеш над 80  Crazy Ще се справим
А иначе виждам, че сме вече на 20 странички. Кой ще пуска нова тема?
И за снимките в албума - мислех си точно това да направя днес. Аз ще качвам след малко мои. Очаквам и Eta да го направи  Wink

# 292
  • Мнения: 5
Elf Princess,

И на мен ми стана интересно за панталоните от Ла Редут. Много пъти съм проверявала дрехите там и на 3suisses (и др. онлайн бутици) и на нищо не мога да се спра. Струва ми се, че все още няма голям избор на летни дрехи. Като го гледам повечето са от предишния сезон...
Пробвала съм панталони и не разбирам и защо са Толкова Широки! И май повечето дрехи са супер широки и безформени. Като чували направо!!!
До сега съм с + 0,5 кг. И не ми личи бременността особено (няма голяма промяна и в гърдите ми)... Сигурно сега от 4м. коремчето ще нараства по-усилено. И ще трябва да се търсят дрехи...
Поне сега за лятото все някоя рокля ще се намери.

Честито на всички за хубавите новини !

CatWoman , успех с "диетата". Ти си много слаба и сигурно е по-допустимо да качиш някой и друг кг. от по-рано.

За съжаление не съм много наясно с пускането на нова тема. А и какво заглавие е избрано??? newsm78

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 11:19 от La Fée

# 293
  • Мнения: 2 768
La Fée, аз си всех чудесни джинси от Prenatal и H&M. От втория магазин също 2 панталона (черен и бял). Изобщо не са тип "торба", с голям колан са на корема, но на дупето са супер-вталени. Имам и с широки крачоли и тип "скини".

Специално в H&M имаше страхотни модели, сигурно ги има във Франция, завърти се да ги видиш. И цените им са екстра  Simple Smile

# 294
  • Мнения: 5
Благодаря eta ,
Нима H&M имат линия за бременни ? Ако е така още този уикенд ще проверя  Grinning!!!
А за Prenatal ще потърся. Не съм виждала бутици все още тук... newsm78
Благодаря !

# 295
  • Мнения: 2 768
Нима H&M имат линия за бременни ? Ако е така още този уикенд ще проверя  Grinning!!!


Имат! При това една от най-добрите, които съм виждала!
И в Premaman (тя е белгийска верига, може би ще я има при вас) можеш да провериш, но чувам оплаквания на бремеменни от качеството. Иначе моделите им са разкошни!
Майка ми също ми носи разни туники и от Mothercare от Англия, и те са хубави.
Prenatal май съм засичала в Италия и Испания само, в немскоговорящите държави, в Холандия сякаш ги няма. За Франция не знам?

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 11:38 от eta

# 296
  • тук
  • Мнения: 510
Аз съм изпуснала някъде темата с напълняването на CatWomen, но ще си позволя да споделя моя опит и мнение по въпроса. На снимките изглеждаш супер слаба. Когато отидох на ЖК втория път и на мен ми се скараха, че съм качила 2 кг. за по-малко от месец. "Не може така, с това темпо ще стане страшно, как ще раждаш". Аз нищо не можех да направя по въпроса, защото само хляб, картофи и ориз можех да ям, всичко друго повръщах. И като дойде ред да ми бият инжекциите - ама ти нямаш месо, къде да ти ги ударим?!? Еее, кое е вярно - че трябва да качвам или че трябва да внимавам?
Тогава се посъветвах с диетолог за всеки случай и той ми каза, че тялото се подготвя да износи плода, затова при много слабите обикновено в началото бързо трупа няколко кг. и е естествен процес. Така че според мен слушай тялото си и се опитай да се движиш повече  - познавам бременни, които ядат супер малко и качват. Първия път ядях всичко и по много и качих само 8 кг. Спирам, че като една тъща задуднях  Blush

Някой от София ходи ли на курс, йога или гимнастика, че и на мен ми се ходи вече. Обхвана ме ужас, че със залежаването ще раждам 20 часа  Cry

# 297
  • София
  • Мнения: 104
По въпроса с дрехите и килцата - да внеса някои уточнения. Аз първата бременност качих много - около 40кг - без да ям повече - това държа да го подчертая - предполагам са някакви хормонални проблеми. Така че сега смятам да си ям каквото ми е вкусно - без да се тъпча за двама разбира се. С диета или без - в голямата си част качването ни е предварително заложено - познавам мацки дето не спират денонощно да се тъпчат, а са като щеки - включително и по времме на бременност.
За ларедута - винаги съм си имала дупе и с широки крачоли определено по ми стоят- така че при мен избора на дрешки не е много голям, и на мен ми харесва  H&M ама рядко ми става - а сега пък хич Embarassed
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-large-de-maternite-en-lin … &numberpage=3 е това е обаче розовичко разбира се Mr. Green напоследък всичко ми е в розово
Колибри - успех днес - видях, че са ти обяснили за 20п-ка. Няма шанс да я пропуснеш - голяма и на булеварда - между впрочем до нея някъде е този магазин - Бой ор Гърл - пак за парцалки

# 298
  • Мнения: 344
Ахх тези килограми... аз пък от както видях чертичките съм свалила 3 кг. Като пред последните 3 дни горе долу се смъкна последния 1 кг. Странно ... не качвам.

# 299
  • Мнения: 37
Eta благодаря много   bouquet , излезли са ми резултатите от БХС

сега се налага да изляза за малко, следобед ще напиша, че много объркващо това

Общи условия

Активация на акаунт