Хипохондрия или 7-мо чувство?

  • 3 888
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Благодаря ти!   bouquet И аз ти пожелавам на първия преглед още да се окажеш бременна - приказката ти да е пълна!  Simple Smile
Сигурно някой ден ще се смея като се сетя как съм се паникьосвала но сега..... Cry
Развесели ме  Joy На първия преглед едва ли ще се окажа бременна с този нередовен цикъл (всъщност затова ще ходя на лекар др.седмица),но знае ли човек Crazy
Аз се моля приказката на всяка една от нас да е пълна Praynig

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 839
Като споменах за многото четене,което понякога не ни прави услуга,  да допълня и това, че ми става много мило като чета някои стари теми, в които момичетата са се чудили дали се е получило този път, окуражавали са се взаимно и т. н., а после в подписа им виждам, че отдавна са успели Simple SmileПожелавам го на всички ни.

# 17
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Аз лично умирам от страх.Преживях нещо отвратително февруари и не искам пак да се повтори. Според доки не би имало проблем да забременея пак, обаче ... може и да има проблем с износването. Та  по повод хипохондрията...не не съм хипохондрясала, а параноясала направо! smile3515 smile3515

# 18
Трябва да отхвърлиш черните мисли...мен също ме спохождат,а бебеправим едва от този месец.Имам двама юнака,но сега искам трето...ама годинките са ми понапреднали та по този повед, а и от информацията която чета започвам все повече и повече да се притеснявам....но трябва да се мисли позитивно!!!

# 19
  • Мнения: 1 862
А бе при мен си беше направо 8-мо чувство  ooooh!  След година и осем месеца опити, като видях втората чертичка веднага ама веднага тръгнах по доктори, защото инстиктът ми крещеше, че има нещо гнило. Не, че това ми помогна по някакъв начин  Tired Въпреки, че ходих при 5 специалиста (т. нар. светила) в продължение на повече от месец, извънматочната се установи след вторият месец по време на лапаро, а предният ден ми бяха правили абразио което в крайна сметка им е подсказало, че положениято е ...  #Cussing out Та така мили дами, аз си усещах, че съм пътник... ама докторите през цялото време ми обясняваха как симулирам и че щом не припадам от болки (въпреки, че бях вече с 40 темп. и с огромни плюски по цялото тяло) всичко е точно и поросто карам кофти грип  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Та от тогава вярвам само на вътрешният си инстинкт, и не дай Боже да ми се случи пак това "чудо", или друго подобно, няма да има доктор който да ме убеди, че всичко си е нормално. Ще с пускам кръвни всеки ден. Ох.. а бе гадно е да изгубиш вяра във всички лекари  Cry Но моят съвет към всеки, е ако имаш и малко съмнение, че нещо не е наред - отивай в специализирана клиника и си искай всички възможни изследвания! Извинете мацки за дългата ми поема, ама така ми се отприщи дар слово  Mr. Green Embarassed

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 12:23 от Ilitaaa

# 20
  • Мнения: 3 453
Ilitaaa ,
настръхна ми косата, докато те четях!  Tired
Спомних си моята извънматочна, въпреки, че при мен не се стигна до сепсис, благодарение на гинеколога ми. Аз също имах лошо предчувствие още в началото, но лекарите се доверяват на факти, не на женска интуиция. Въпреки, че не спасихме тръбата, лапарото беше осъществено навреме и благодарение на това, репродуктивната ми система беше максимално запазена.  
Също съветвам всички да се доверяват на инстинктите си.  Peace


Ilitaaa,
вярвам, че скоро ще ме последваш! Hug

# 21
  • Мнения: 293
 Tired Аз ако се доверя на 7-мото си чувство трябва директно да се изстрелям при специалист....и да започвам да ходя по мъките....

# 22
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Tired Аз ако се доверя на 7-мото си чувство трябва директно да се изстрелям при специалист....и да започвам да ходя по мъките....
Стига си ги мислила а действай! Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 862
А бе мила, по-добре да знаеш, че си направила всичко което би могло да те предпази от евентуални ... незнам как да го кажа... неща  ooooh!  Например, аз година преди да забременея, ходих на доктор и му обясних тревогите си .. все пак бяха минали доста месеци в безуспешни опити. Е...  #2gunfire ако тоя пич, малко се беше задълбочил в прегледите си, и не ми изписваше лекарства всеки път като отида без направени НИКАКВИ изследвания, може би щеше да е ясно мноого отдавна, че са ми запушени тръбите. Стана малко объркано, но основното е, че при положение, че още тогава усещах, че има нещо нередно, ако се бях събрала смелост  да отида в специализирана клиника, а не при прехвален градски лекар, щях да си спестя доста ядове.
Казваш, ходене по мъките  Stop Не. Едни хормони 5 мин. и една цветна снимка 5 мин. За спермограмата трябва да питам мъжО  Joy но едва ли му е отнело повече от 10 мин.  hahaha
Хоуп  Hug и аз вярвам, че скоро ще те последвам  Praynig

# 24
  • Мнения: 293
Така е,Илита,права си,знам...

Ще започвам от някъде....Но така ми се искаше един месец просто да не ми дойде цикъла и да се окажа бременна.... baby_neutral

Една цветна снимка и едни хормони ама...доктора при,който искам да се явя записва часове за догодина май вече  newsm78  Sick

Тази при,която ходя е пишман лекарка според мен.

Просто исках да видя дали има и други които преди да стигнат до заветната цел така са се хипнотизирали,че на всяка цена имат проблем.... Crazy

# 25
  • Мнения: 248
zdravei, da ima.... ima daje mnogo hora koito sa se 6a6nali, ne e nito stranno nito nenormalno.     idva ot mnogo subektivni pri4ini, 4ovek e ustroen taka 4e se sravniava s drugite i na momenti si ima niakakvo 7 4ustvo(koeto vsystnost vyob6te ne e takova). i az sym ot psihiasalite, dvete ni nai-dobri prijatelski semeistva sa bez deza, a sa jenini odavna. 6a6nah se i ot tova 4e iz4etoh vsi4ki vyzmojni publikazii za bebepraveneto i t.n......no vsystnost tova taka se slu4i zastoto sega6nata mi rabota mi predostavia mnogo vreme za 4etene iz neta. istinata e 4e poniakoga kolkoto po-malko znae 4ovek , tolkova po-dobre. e nie sme syvremeni intelegentni hora - srokovete za normalno statesti4esko zabremeniavane gi znae6, taka 4e uspokoi se i gledai da se dava6 po-na4esto okolo dnite na ovu-to, i sigurno ste stane.........az samata pravia opiti da ne izpadam v depresia, pri nas az sym po-aktivnata strana, az sym tazi na kojato i se pravi pove4e sex, az sym tazi kojato se pobyrkva i misli po ziala no6t ...kakvo ako ne stane i t.n........myj mi e spokoen, kazva i drugi hora 4akat(men tova me vbesiava, ama.....) i e po sex ne aktiven , na nego i vednyj v sedmizata mu stiga, taka 4e pogledni ne6tata ot tazi strana na tebe ti triabva samo da se uspokoi6 i da se dava6 Joy az triabva i da prinudia myja mi da se raz6ava.....haide 4e baja pisah uspeh sled niakoi i drug mesez i dvete da sme v niakoi drug forum.na bremennite mami naprimer Simple Smile

# 26
  • Мнения: 180
И аз да споделя.Когато решихме, да ставаме родители понеже бях на 30, а мъжа ми моряк си направих изследвания и фоликуметрия.Нямах проблеми, спермограмата показа нещо, не си спомням какво, мъжът ми пи някакви лекарства, и при следващата всичко беше ок.Получи се на третия месец при следене на БТ.Малко се бях отчаяла основно заради моите 30 години, които в последствие разбрах че не са кой знае колко много.Късмет направи това което си решила.  bouquet

# 27
  • Мнения: 4 651
Ами моите шести чувства се оказаха верни. Ама не ми се щеще да ги слушам, че да си поживея още малко на спокойствие.
По- гадно ми беше, когато мислех, че ми има нещо, ама не знаех какво. Сега когато знам, чесно да ти кажа ми е леко като на птичка Simple Smile.

# 28
  • София
  • Мнения: 10 698
седмо или шесто чувство незнам, но преди първия мисед често сънувах сън че говоря по телефона,мобилния си...проверявах в съновника какво значи и там го дават:загуба на близък,роднина и от сорта. тогава и стана мисед-а. При следващата бременност която приключи преди дни в 10г.с,не много в началото пак започнах да сънувам че говоря по телефона и започнах да си имам едно наум...и резултата не закъсня Rolling Eyes съвпадение ли или незнам каква дивотия е това!

# 29
  • Мнения: 519
Когато решихме да имаме второ, си мислех, че едва ли не ще стане от първия път, направо бях убедена в това, но..., вече 2 години се мъчим и още няма резултат.
Твоята история е сходна с тази на моя приятелка,но мъжът и категорично отказваше да си направи спермограма."Щом един път е станало,ще стане и втория път".Така изгубиха доста време.Най-накрая се съгласи.Посетиха специалист и след изслушване,човека им показал оредялата си коса и казал"Виждаш ли моето момче и аз имах преди коса".Убедил го да си направи спермограма и истината излязла наяве-лоши резултати.
  Пожелавам ти при вас това да не се случва,но 2 години,са си 2 години...,особено ако силно го желаете.

Общи условия

Активация на акаунт