Хотел Амфора Слънчев бряг

  • 6 800
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 932
И на мен ми хареса офертата им за края на август и ще се радвам , някой отседнал там преди това да сподели впечатления. За тая цена не очаквам супер лукс, но ми се ще да знам храната прилична ли е , не направена с готвеното от преди два дена и претоплена само или пък колбасите и сирената с изтекъл срок на годност..., примерно.
Плажа близо до хотела хубав ли е? За шума разбрах че е  относително спокойно, надявам се края на август да е още по - спокойно  Peace

# 16
  • Мнения: 4 406
Точно утре, т.е. днес заминавам за комплекса, само, че съм в другия хотел.
Но кухнята им е една.
Плажът им е много хубав.
В неделя ще имам повече впечатления как е в горещия сезон

# 17
  • София
  • Мнения: 932
Точно утре, т.е. днес заминавам за комплекса, само, че съм в другия хотел.
Но кухнята им е една.
Плажът им е много хубав.
В неделя ще имам повече впечатления как е в горещия сезон
Ще чакам отзиви, от теб тогава Simple Smile.
Приятна и спокойна почивка ти желая и на теб и на хората с теб и много положителни емоции   bouquet

# 18
  • Мнения: 4 406
Сега се върнахме от Империал-Амфора и от храната останах много доволна.
Иначе съм била 3 пъти преди това, но само на закуска.
Ходих сега и на вечерята, но ни беше към Империал, т.е. в другия ресторант, всяка вечер беше различно, описвам менюто: задушено или печено: риба, пиле, свинско/агнешко и телешко. Няколко вида постно, салати: домати, краставици, зеле, моркови, снежанка, нещо с майонеза, сосове. Всичко беше прясно. По няколко големи торти метър на метър (е, като се изядеше едната  се донасяше друга), кремчета, еклери. Супи два вида имаше. Кашкавали, сирена.
Ходих и на един обяд заедно Амфора: таратор, рибена чорба, свинско печено, мусака, патладжан с доматен сос и няколко вида още постни, салати пак същите, пастички, еклери, сладолед, който го има почти по всяко време. С една дума всичко е на ниво. Но си омръзва и ходихме с мъжа ми на пица. В Снек-бара от 11 до 15 има пак спагети, кюфтенца, риба, пица, салати.
И на всякъде плодове.
Само ми се оплакаха, че топлата вода в Амфора не била както трябва, ама след като звънели се оправила.
Плажът е много хубав, но ако искате да сте на него трябва да се плати по - рано, към 9.00, 12 лв. е.
Ако имаш въпроси, питай!
И весело, слънчево и хубаво изкарване

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Вчера се върнахме от морето. Бяхме резервирали почивка в Амфора. По-отвратителен хотел не съм виждала. Мръсотия-ужасна. Едвам изкарахме една вечер и си тръгнахме, щяхме да си тръгнем веднага, прежалвайки капарото, но колата ни беше запушена на паркинга им и не можехме да тръгнем. 4 часа чакахме да дойде топла вода, накрая дойде в 10 ч вечерта. Влязох да изкъпя малкия и тя свърши докато го изплакна. Банята и тоалетната изобщо не бяха почиствани - викахме санитарка да ги почисти. Мъжа ми спа на нещо подобно на задна седалка на кола /водеше се допълнително легло/- краката му бяха от коленете навън - явно е за джуджета /той е висок 1,73/. Съжалявам само, че нямам снимки в момента, но утре ще пусна да видите. Ние бяхме платили за апартамент. Половината перде беше паднало и тъй като апартамента се оказа на приземен етаж, всеички минаващи можеха да ни видят. Храната е добра- въпроса е да се добереш да седнеш. Чакахме 50 мин да седнем, детето беше прегладняло и вечеря вода и сок. Просторът беше завързан седал  между стола и парапета на терасата. Гоемият като влезе в апартамента и възкликна: Ама, мамо тук мирише много гадно" /имаше непоносима миризма на урина?/. Детска кошарка естествено  не получихме, въпреки, че бяхме поръчали, абе ... изобщо ПЪЛНА СКРЪБ. Много зле. Оттам се преместихме в хотел "Казабланка", Обзор. Нищо общо. Чистота, храна, спокойствие. Това бяха нашите премеждия на Амфора. А, и на казабланка ни излезе по-евтино от Амфората.

# 20
  • Мнения: 1
здравейте ! бях във въпросния хотел от 20 - 29 юли . Като за начало климатика е 10 лева на ден или вентилатор за  7. Няма топла вода но пък за сметка на това в банята няма вентилация. Ол инклузивът по скоро е ядене на блок маса  - защото нищо в менюто не се променя . Супер шумно е през цялата нощ , защото когато спре да работи бара в отсрещния хотел се чува чалга от плажа . Смениха ни чаршафите на 7-ия ден защото помолих на рецепция . И освен всичко персонала е супер сърдит и нацупен- освен чладежите на рецепция . Алкохола е толкова разреден колкото не може да си представите .Също така не можели да ти сипват по много и в ол инклузив бара отвън ядеш в гадни пластмасови чинийки и съответните чаши . просто не е истина , че изкарах почивката си там... НЕ ПРАВЕТА ТАЗИ ГРЕШКА !

# 21
  • Мнения: 574
Здравейте. Т. като сме резервирали в този хотел един апартамент искам да попитам защо се плаща за плажа 12лв. Това за шеслонг и чадър ли е? Може ли да си сложиш своя си кърпа и чадър и да не ги плащаш тези пари. И наистина ли в хотела няма топла вода?

# 22
  • Мнения: 4 406
12 лева е за два шезлонга и чадър, иначе има и шатри по 30 лв.
Имаше хора, които си бяха сложили свои кърпи и чадъри.

# 23
  • Мнения: 574
Прекрасен хотел. Изкарахме една незабравима седмица в този хотел. Не се колебайте, а го посетете. Има храна и питиета в изобилие. Кеф ти ракия, водка, мастика, бира, бяло или червено вино, сокове, вода, пепси и т.н. Храната е много разнообразна. Всеки ден стайте се чистят. От 17,00 започва плажен волейбол и всеки може да се включи. От 21,00 започва анимационна програма с интересни игри/като например пиене на бира от чаша със сламка/ Топла вода е имало винаги. Можеш да ползваш и двата басейна, СПА центъра, фитнеса и др. Има много чужденци в хотела, предимно от бившите руски републики /Молдова, Беларус, Украйна, Русия и др,/ които правят шоу.
Не се чудете, а го посетете през 2010г.

Общи условия

Активация на акаунт