Хип-хип-ура! 100-тна юбилейна тема в ЮСА!

  • 11 850
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 988
sipirumi, честито и тук.  Hug Спокойствие, усмивки и здраво бебе ти пожелавам.  Grinning

Клер, мерси!   bouquet

# 31
  • Мнения: 2 674
Честито Спируми.Здраво бебе ти пожелавам!
Цял ден вали-цял ден интернет Laughing
Клер -супер си  bouquet

# 32
  • Мнения: 405
Ееее, супер новина Сипируми, честито! Аз даже си мислех, че вече чакаш, но не си признаваш, защото чета темата за раждането от време на време.  Wink Моят син беше със същия термин - края на Януари.

# 33
  • Мнения: 398
Кюбит, честита розова новина!   bouquet Прекрасно е! Да е много лека и щастлива бременността ти !  Hug Praynig
Спируми, честито! Много спокойствие и вълнуващи трепети!  Peace

Яни, ние ходихме на преглед, всичко е наред, слава Богу с бебко, сложиха ме и за 10" на монитор за запис на тонове и контракции.
Само че сега, други притеснения от излседване на урина- имам си в повече кетони, малко левкоцити и бактерия, плоски епителни клетки и доста са се вдигнали левкоцитите  Shocked , незнайно защо- преди 2-3 седмици всичко си беше наред.- това се отчете в нормалната урина. Пуснах и стерилна, ще видим и оттам какви изненади ще изскокнат...

И аз бих се присъединила с удоволствие към групичката в началната страница, ако ме включите!  Wink
Аз също бих се радвала да разгледам блога на Геле.

# 34
  • Мнения: 2 563
Сипируми, честито! Всичко по вода да мине!

# 35
  • Мнения: 3 491
дайте ми пример с тези агенции - колко по-евтини ви излизат билетите в сравнение с нета? моят опит е с агенция в бг - по-скъпи излизат. много време ми отнема да си рисърч-на най-добрите опции за полет, но си го намирам. това ли спестявате с агенциите? кажете, че имам чувството, че нещо изпускам, като не ги ползвам.

Биз, от порядъка на $500 за четиримата е разликата, например, сравнено с най-евтината интернетска тарифа, която съм виждала. За нас това е сума. Миналото лято, на августовски цени, около $3300 бяха за 4-мата двупосочните билети. Сега не знам как е. Аз познавам хора, които и на родителите си купуват билети чрез български агенции в САЩ.
Сипируми, честито!

# 36
  • Мнения: 7 091
Аааа, не може така, официално се отписвам от темата вече! Направо да го е страх да влезне човек, то такъв бебевалеж не може да не е заразен. Сега очаквам Клеърет да каже и направо си купувам тестове да проверя  Joy Joy Joy

Руми, честито!!! Пожелавам ти здраво бебе и безпроблемно носене на бебето Simple Smile

# 37
  • Мнения: 940
сипируми...честито ,страхотна новина ,пожелавам ти щастливи и много хелти 9 месеца и накрая едно супер здраво бебче moresmile

# 38
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Благодаря на всички! МНого сте мили:)

Тандури, ами заповядай при нас, тъкмо да бременея с някого. Казват че три било за щастие Laughing

# 39
  • Мнения: 2 185
Аааа, не може така, официално се отписвам от темата вече! Направо да го е страх да влезне човек, то такъв бебевалеж не може да не е заразен. Сега очаквам Клеърет да каже и направо си купувам тестове да проверя  Joy Joy Joy

Хохохо ще има доста бебевалеж да се извали докато Клерет се похвали  Wink . Ти намини към тортената, да видиш там како става  Laughing
sipirumi честито и тук, много хубаво така да се пълни темата с бебчета и коремчета.
denniva веднага те добавям към списъка, само кажи какво да пиша  Peace

# 40
  • Мнения: 398
Клеър,  Embarassed
ами живея в Чикаго и очакваме нашето съкровище да се пръкне на бял свят на 30 август, живот и здраве!  Praynig Grinning

# 41
  • Мнения: 98
сипируми, много хубава новина   bouquet, лека и безпроблемна Simple Smile
 

# 42
  • Мнения: 868
сипируми, честито!

Кюбит, Биз, благодаря за идеите! Ще търся нещо от Американски дизайнър тоя уикенд.

Тандури,  каква изразителна дума--"бебевалеж!"  Летъс рапс не си ги спомням на ПФ Ченг, но пък техните веджи дъмплингз са от най-добрите, които съм яла в ресторант.  

# 43
  • Мнения: 1 169
Ехааа, Сипируми много хубава новина. Безпроблемна бременност и здраво бебче на финала.

# 44
  • Мнения: 1 800
Супируми, 4естито! Лека и безпроблемна!

Наистина е голям бебевалеж, любимото ми време Laughing....пратете и към нас или по скоро към някой, който ще иска да го даде на нас.

Агенте , ако може и на мен линк към блога, ако не е ли4ен, мерси.

Пикси, нямам на идея, единствено етси ми идва на ум, но не знам дали нещо от този род търсиш.

Juturna, и при нас уж хубав квартал, с не евтини апартаменти, но явно манталитета с пари не се променя. Утре ще седя цял ден на шпионката, дано изпреваря крадльото Rolling Eyes
-------
горда мама да се похвали с гарджето си(понеже не пиша в от4етна): ЕйДж днес си отвори хладилника, извади си едно от детските млека на  Данон, отвори го, извади лъжица от 4екмеджето и запо4на да яде.
колко бързо ми порасна бебето Heart Eyes
---------
ние само от нета поръ4ваме билети, свеки за бизнеса им винаги използва агенция (Сиатъл), но работят с тях от години и става на въпрос за 50-70 билета, не знам дали са по-евтини.

наш опит най-изгодни са:
atiflights
orbitz

по принцип е по-евтино да се лети Понеделник-4етвъртък и най-изгодни оферти в нета се предлагат много късно Вторник ве4ер- Сряда, първите няколко 4аса  на деня. Друг нау4ен урок, намеря ли евтини билети да се купуват веднага, преди няколко седмици, бяхме намерили билети до Лондон за $450 на 4овек и докато решим до следващия ден , промоцията свърши.
---------
Току що попаднах на този фотоапарат(Олимпус), който е 4айлд пруф, т.е. няма 4упене в детските ръце.  То4но такова ни трябва у дома Simple Smile







Последна редакция: пт, 29 май 2009, 09:31 от benson10

Общи условия

Активация на акаунт