Twilight/Здрач-сагата: тема 15

  • 22 574
  • 427
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 200
забелязвам също /от снимките от трейлъра/ че Розали изглежда страхотно, много по-красива е от Здрач /където беше ужасна/

# 391
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
По трейлъра  трябва още да се "поработи"

Браво  и честито за спечелените награди  Heart Eyes

За целувката - има ужасно голяма химия между тях двамата и си пролича че Роб беше готов, докато Кристен се притесни яко. Има нещо между тях , самият факт че не може да го целуне публично показва че не и е само колега, защото ако беше щеше да може да го целува без проблеми навсякъде и без да се притеснява  Peace
ПОДКРЕПЯМ!!!
Кристен многоо се притесни и не й издъжаха нервите... а на Роб как му "увисна чейнето"  Mr. Green
Човекът си искаше целувката...

# 392
  • Мнения: 264
Аз пък не съм на това мнение. Цялата сцена с целувката си беше абсолютен театър - и охкането, и ахкането, и "шашнатото" изражение на Роб Simple Smile

# 393
  • Мнения: 21

За целувката - има ужасно голяма химия между тях двамата и си пролича че Роб беше готов, докато Кристен се притесни яко. Има нещо между тях , самият факт че не може да го целуне публично показва че не и е само колега, защото ако беше щеше да може да го целува без проблеми навсякъде и без да се притеснява  Peace
ПОДКРЕПЯМ!!!
Кристен многоо се притесни и не й издъжаха нервите... а на Роб как му "увисна чейнето"  Mr. Green
Човекът си искаше целувката...

окей, трябва да се намеся- според мен всичко беше режисирано и планирано...първо, така се получи смешка, а не "дайте на публиката каквото иска", второ, така няма нов материал за спекулации и публикации (и статии от рода на "видяхте ли снимката им от наградите- а кажете че няма нещо между тях", или просто лепната снимката на целувка, без обяснения), трето, те искаха да покажат колко са добри артисти (как всички им повярвахме, че ще се целунат, като във филма) и как могат да включват и изключват химията помжду си като по команда (т.е.- "тези, които си мислят, че се вживяваме в романтиката помежду ни, виждате ли че е просто преструвка- илюзия)... притеснението на Кристен, объркването на Роб- всичко това е игра  Laughing

Да не си мислите, че не са го обсъдили преди да излязат на сцената... newsm78

# 394
  • Мнения: 2 897
Нямам време да пиша напоследък, но съм заета с гости, гледах наградите на живо, подскачах малко Blush

За трейлъра - малко драматичност ми липсваше, или не, не драматичност, по-скоро съспенс, не получих достатъчно goosebumps.
Mалко по-така, съспенсовидна (ама че дума измъдрих) музика би го перфекционирала.

Но цветовете, ах цветовете...
Визията на трейлъра беше на светлинни години от Twilight.
Като филм приказка на Дисни.. както на времето гледах в захлас Пепеляшка и т.н., и се възхищавах на гладкостта и яркостта на цветовете (в контраст с тези на Ну пагади например хехе), та и сега така Heart Eyes
A whole new level of colour and overall vision!

Вие мислите ли, че това е окончателният трейлър и няма да търпи промени?
На мен много рано ми се струва, за да е така.
Те преди ден снимаха Италия и са нямали време да сложат нещо от там...
Мисля, или поне се надявам, че ще има корекции.

# 395
  • Мнения: 1 343
E ама го направиха перфектно Simple Smile Малко в множко ми дойде там където тауш влиза в роля Роб Simple Smile ама да приемем че всеки е луд с номера си . Мен ми хареса Simple Smile Наистина нямам търпение да видя целувката им но в Новолуние и сега е още по засилено.

# 396
  • Мнения: 200

За целувката - има ужасно голяма химия между тях двамата и си пролича че Роб беше готов, докато Кристен се притесни яко. Има нещо между тях , самият факт че не може да го целуне публично показва че не и е само колега, защото ако беше щеше да може да го целува без проблеми навсякъде и без да се притеснява  Peace
ПОДКРЕПЯМ!!!
Кристен многоо се притесни и не й издъжаха нервите... а на Роб как му "увисна чейнето"  Mr. Green
Човекът си искаше целувката...

окей, трябва да се намеся- според мен всичко беше режисирано и планирано...първо, така се получи смешка, а не "дайте на публиката каквото иска", второ, така няма нов материал за спекулации и публикации (и статии от рода на "видяхте ли снимката им от наградите- а кажете че няма нещо между тях", или просто лепната снимката на целувка, без обяснения), трето, те искаха да покажат колко са добри артисти (как всички им повярвахме, че ще се целунат, като във филма) и как могат да включват и изключват химията помжду си като по команда (т.е.- "тези, които си мислят, че се вживяваме в романтиката помежду ни, виждате ли че е просто преструвка- илюзия)... притеснението на Кристен, объркването на Роб- всичко това е игра  Laughing

Да не си мислите, че не са го обсъдили преди да излязат на сцената... newsm78

 Според мен това си беше чиста импровизация  Peace Стана различно и много интересно- но според мен не беше предвидено, така си мисля. То ще се чуе де- няма начин Simple Smile Или е така или са наистина много добри Simple Smile  A може пък Кристен да иска да му покаже че не е като всички девойки който му припадат в краката щом го видят, това би било напълно в нейн стил  Peace

Деничка и аз мисля че трейлъра е недоизпипан и недовършен, но е много красив - изглежда Крис си знае работата, според мен също детайлите са много добре изпипани- направи ми впечатление че вълка е червеникав /както в книгата/ а щеше визуално да изглежда по естественно и страшно, ако го беше направил сиво-черен. Човека се придържа максимално към книгата личи си Wink

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 13:07 от Aquariel

# 397
  • Мнения: 229
Sensoria и staro-novo Hug Благодаря ви много момичета...  bouquet
Гледах наградите...и според мен всичко беше инсценирано,просто Кристен е по- лоша актриса от Роб Sunglasses
Трейлъра го гледах само веднъж и не мога да дам още мнение...после...
БРАВО НА TWILIGHT,но най-вече на ФЕНОВЕТЕ Peace smile3501 smile3501

# 398
  • Мнения: 0
Ох, най-после се прибрах! Бързах, бързах, че да дойде при вас и де си споделя нещата. Манията ми малко беше позатихнала , но след снощи се завърна с тройна сила и помете всичкия ми мозък- обичам Туайлайт, обичам Роб и Едуард и Вас ви обичам!!!!   bouquet  Hug   И днес не мога да си събера устата от усмивка, ходя си цял ден ухилена.  Благодаря за бюлетина днес! Наградите бяха велики - честито!-  всичко си взехме - браво на нас!!!  Mr. Green Е, изпуснахме най-добра песен, но на мен и без това по-ми харесва  I caught myself, така че не съжалявам. Роб беше невероятен на наградите - много естествен и непринуден и даже леко раздърпан с тая подаваща се тениска. Но най-голямата издънка - беше Кристен с вечерна рокля и неизменните гуменки-  ама да ви кажа, не само, че вече го приемам това , ами май ми и харесва.  Laughing Значи вече съм тотално изперкала! Много са незабравимите моменти от снощи - първо целувката , или по-точно липсата на такава. Според мен всичко беше режисирано- както каза Старо-ново, но дори и да не е било -хареса ми импровизацията и това , че не се целунаха - страхотен  рекламен ход -  сега има да ги коментират със седмици , а и ние има да се облизваме още дълго , очаквайки следваща целувка.   Laughing Много хитро беше! После как Кристен си метна наградата- ама буквално я метна -  Joy  точно както би направила Бела - тя май никога не излиза от образ, а?  hahaha Много мило беше, ами Робърт как й се смееше видяхте ли! Мале, докато пиша се усещам , че искам пак да гледам наградите - за 3 път!  ooooh! Относно трейлъра- не мисля, че е завършен, липсват много неща, но ми хареса - само Джейк ми се вижда по-оранжев отколкото трябва и малко изкуствен, но нищо  Peace  Виждам,че някои от вас недоволстват от сюжета на филма - но наистина е логично да липсват много неща от книгата и много да бъдат пропуснати и променени - това е филм около 2-3 часа само и трябва да се направят промени, за да може да се проследи цялата история, без излишни отклонения - както бяха направили доста добре и в Здрач - така, че нормално е да се различава доста- нека нямаме бомбастични очаквания. А даже мисля, че филма ще е  супер - явно ще се придържа към книгата колкото е възможно, пък и цветовете са супер!! Не е толкова здрачено като в Здрач Laughing

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 14:01 от valka1979

# 399
  • Мнения: 21
Дали мога да се потупам сама по гърба  Laughing?... явно и от МТВ са останали със същите заключения като мен за "почти целувката" за сцената


 според мен всичко беше режисирано и планирано...първо, така се получи смешка, а не "дайте на публиката каквото иска...трето, те искаха да покажат колко са добри артисти (как всички им повярвахме, че ще се целунат, като във филма) ...

 Ето какво казва тяхна статия от днес тук , тук изваждам само
"OK, so give the "Twilight" duo credit for being pretty darn good actors. Disappointing? Sure. Funny? You bet."
 Mr. Green

хм, дали да не се пробвам да им предложа да стана техен специален Туайлайт кореспондент... шегувам се

# 400
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Аз също смятам, че всичко беше театър. Много добре се справиха - от позите, от физиономиите, от думите. Дори и не очаквах да има целувка Wink На мен повече ми въздейства онази снимка на която почти се целуват отколкото тази, на която го правят.

# 401
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Момичета браво за дискусията  Hug
аз ще се включа по-късно защото се скъсвам от бачкане  Confused

# 402
  • Мнения: 58
Повече подробности за почти целувката… - интервю с каста!

Както излиза по план е трябвало да има целувка, 2 минути преди да излязат да си вземат наградата, Кристен сменя тактиката и казва на Роб, че няма да го целуне... Правете си изводите кое е нагласено и кое не... За протокола Роб е имал друга идея, която е била отхвърлена Wink Та нямахме целувка не заради сценарий и нагласени работи, а заради Кристен Wink

# 403
  • Мнения: X
И аз тъкмо си мислех, че всички спортни марки трябва да се бият за Кристен Стюарт да им стане рекламно лице, тъй като кецовете са неизменна част от облеклото й. Благодарение на нея сигурно кецовете са едни от най-купуваните обувки послените месеци, в т.ч. и аз се сдобих с такива  Mr. Green. Жалко само, че Робърт не беше се барнал с кафевите обувки и на наградите.....но като цяло мисля, че миналата година и двамата изглеждаха по-добре (по отношение на облеклото говоря), сега мисля че......колкото и да е самочувствието се е вдигнало, макар и малко и вече могат да си позволят да са тотални непукисти. А относно целувката...или липсата на такава-не ме интересува дали е било нагласено или им е дошло от вътре, мисля че така стана много добре  Peace

П:С: Сенсориа, сега видях какво си написала-да не би да се е притеснила, че тя няма дъвка???? Сега гледах клипчето-Тейлър има невероятен смях, фен съм му.....на Тейлър де....е, и на смеха.
 П:С2: Само да спомена че си представях вълците.......доста по-големи, в книгата нали ги описват едва ли не колкото коне, а на трейлъра някак си.....ами просто вълк, дано като ледам филма да ми изглеждат по-големи.

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 15:15 от Анонимен

# 404
  • Мнения: 200
Повече подробности за почти целувката… - интервю с каста!

Както излиза по план е трябвало да има целувка, 2 минути преди да излязат да си вземат наградата, Кристен сменя тактиката и казва на Роб, че няма да го целуне... Правете си изводите кое е нагласено и кое не... За протокола Роб е имал друга идея, която е била отхвърлена Wink Та нямахме целувка не заради сценарий и нагласени работи, а заради Кристен Wink
точно както и подозирах- в стил "кристен"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт