Twilight/Здрач-сагата: тема 15

  • 22 556
  • 427
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 19
Ако Кристен не иска целувка, ние сме точно зад нея и чакаме ред  Whistling
ммммм... защо не иска тази целувка  ooooh! Кристенови работи  hahaha

# 406
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
Повече подробности за почти целувката… - интервю с каста!

Както излиза по план е трябвало да има целувка, 2 минути преди да излязат да си вземат наградата, Кристен сменя тактиката и казва на Роб, че няма да го целуне...

Е да де, според мен това подкрепя мнението, че е изиграно. Не са смятали да се целуват и затова си направиха етюда без целувката.

Значи са знаели, че са победители така ли? Laughing

# 407
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Горкият Роб ... не искала да го целува.... Crossing Arms   
Може да му се е разсърдила за дето й се присмя, когато тя си изпусна наградата... та затова да е отказала целувката....  Mr. Green     Mr. Green

# 408
  • Мнения: 200
http://photos.twilightladies.com/displayimage.php?pid=2846&fullsize=1

http://photos.twilightladies.com/displayimage.php?pid=2847&fullsize=1

- вижте тук колко яко е направен моментът на трансформацията, точно както в книгата се описва, че дрехите се късат/пръскат. Много съм доволна, само дето вълка ми изглежда много изкуствен, дано го пооправят малко Wink

# 409
  • Мнения: 58
Повече подробности за почти целувката… - интервю с каста!

Както излиза по план е трябвало да има целувка, 2 минути преди да излязат да си вземат наградата, Кристен сменя тактиката и казва на Роб, че няма да го целуне...

Е да де, според мен това подкрепя мнението, че е изиграно. Не са смятали да се целуват и затова си направиха етюда без целувката.

Значи са знаели, че са победители така ли? Laughing


Наградите си имат сценаристи и според техният сценарий  целувка е трябвало да има. Кристен е размислила в последния момент...

# 410
  • Благоевград
  • Мнения: 24
Не знам дали сте видели, но току що го прочетох на страницата на MTV Europe http://www.mtv.tv/article/213160_Movie_Awards_Best_Song_Battle.htm

"Don't miss the MTV Movie Awards, playing on www.mtv.tv June 1 on the internet with the full show in its entirety. For local on-air programming the show will be played 3 times over the course of our special Movies Weekend beginning June 12th on MTV European."

Ще му се начакам, ма ще го изгледам, както си му е реда - голям екран, качествен звук и кееф!

# 411
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Sensoria  Hug благодаря
Аз трейлъра не го харесах. Това е , казах го ...
единствено ми хареса Тейлър и скока на вълка. Отново за рождения ден са ги облякли като за панахида. Крайно време е да уволнят този който им подбира облеклото  Tired


Абсолютно подкрепям мнението.
Очаквах повече. Нещо в химията им го няма. Може напрежението да им е дошло в повече,
но и двамата не ми харесват. Дано е заради липсващите кадри.
Само CGI анимацията ми хареса. Страхотно изпълнение  Mr. Green

# 412
  • Мнения: 21
ох, от една страна се дразня, че ще има толкова много статии, въпроси и обсъждания (като тук в темата) за тази прословута пропусната целувка (може би повече, отколкото ако имаше някаква тъпа и бърза целувка...може би дови повече, отколкото ако имаше страстна целувка като на филма), от друга си давам сметка, че каквато и целувка да имаше, нямаше да се разминат без внимание, и пак щяхме да си говорим за това... просто това май е неизбежна част от хайп-а покрай този филм ( и може би маркетинга? защото всяка проява на нежност и романтика межу тях двамата се свързва с продажбата на "Новолуние" и нагласата на публиката дали ще иде да гледа филма- дали това, което гледа по снимки и мероприятия като МТВ наградите ще ги примами да си купят билета...)

Дори и не очаквах да има целувка Wink На мен повече ми въздейства онази снимка на която почти се целуват отколкото тази, на която го правят.

Именно- и аз така... не мислех, че ще има целувка, заради натиска върху тях да са убедителни, и защото още не съм сигурна как ще промотират на Новолуние (и като какво ще го промотират- като екшън, като романтика? айде, ние феновете сме им в кърпа вързани, ама има неусвоен пазар от гаждета и мъже, дето трябва да бъдат вкарани в кината)... И- второ, съгласна съм с Мириел, че почти-целувката от рекламната снимка е много силна, и на мен ми въздейства много силно

А не ви ли се струва, че в трейлъра сега, целувките между Бела и Едуард бяха някак си насилени...тя че Кристен преиграва, преиграва, ама и Роб нещо не ми харесва- ако се опитва да предаде напрежение и това, че ще я напусне скоро, не го е уцелил 100%..  И на снимките от Италия се усеща някакво напрежение... и се опасявам, че ако в Здрач е зависяло от режисурата (и като жена, разбираща от тези неща, Катрин ги е карала да повтарят отново и отново, докато уцелят), то може във филма да си останат точно тези целувки (ако Крис като мъж или фокусиран на екшън-елементите, не ги кара да опитат отново и отново, за да има материал измежду който да избира после в монтажната... а и да не забравяме, че Роб и Кристен са много важни в сравнение с преди,  и сега им дават повече свобода на действие- пък и Крис изглежда много мил като човек...което може би не е чак толкова добра комбинация (добричък режисьор, който е мек спрямо звездите, които режисира).... почвам да се замислям, дано Дейвид да е строг и гаден като режисьор, че ако не изкара от тях максималното в Затъмнение, ще се гръмна от яд...

Ох, дайте да измислим някакво по-смислено обсъждане- по книгите, че колкото повече се задълбаваме, толкова повече се самонавиваме (на кой му харесва, на кой му е притеснено какво ще излезе...)

# 413
  • Мнения: 380
направо ме ми се коментира "брилянтното хрумване"на Кристен за смяна на сценария.Така не само изложи сценаристите,ами най-много Робърт и толкова троснато и инатливо му казва преди това"няма да те целуна"....Не че се хващам за подробностите,но страшно много ме издразни поведението и.....коя е тя,че да променя традицията на тази категория Sad

staro-novo ,за мен цялото им поведение в трейлъра ми се струва насилствено,особено думите на Едуард през цялото време все едно отсъства от тях,немога да ги почувствам истински,незнам...нещо ми липсва ooooh!
оххх,за трети път допълвам,значи липсва ми дълбочината,всмисъл голямата им любов и разрухата след това,трябва да ме разтърси след като Едуард я напуска и тия празни месеци през които преминава Белла...с нищо не ги подсказаха.Отникъде се появи и Джейкъб...а и защо беше толкова важно Лорънт да е показан в трейлъра...има сума ти по-значими неща дето щяха да ме накарат да изгледам филма(не че сега се отказвам де)

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 16:07 от sisi86

# 414
  • Мнения: 21
Наближава времето за нова тема

Предложения за анкета??

# 415
  • Berlin
  • Мнения: 11 288
кой е любимият ви кълън (без едуард обаче)? Grinning

# 416
  • Мнения: 200
дайте анкетата да е свързана с трейлъра , примерно хареса ли ви или нещо подобно , да видим дали на повечето им допада или не?  newsm78

# 417
  • Сливен
  • Мнения: 1 022

А не ви ли се струва, че в трейлъра сега, целувките между Бела и Едуард бяха някак си насилени...тя че Кристен преиграва, преиграва, ама и Роб нещо не ми харесва- ако се опитва да предаде напрежение и това, че ще я напусне скоро, не го е уцелил 100%..  И на снимките от Италия се усеща някакво напрежение...  

Ей това имах в предвид и аз.
Напрежението е убило химията помежду им.
Изглеждат като насилени тинейджъри  Crossing Arms

# 418
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
Предложение - Какви са очакванията ви от филма на база снимките и изтеклата информация?

Аз в момента съм на кантар. Незнам дали не сбъркаха като смениха режисьора? (и да, разбирам поради какви причини всяка част е с различни режисьори Peace).

# 419
  • Благоевград
  • Мнения: 24
Част от причините за критики по отношение на показаното в трейлъра е и това, че това, което виждаме е суров материал, немонтиран, необработен. Дори, когато се гледат екстрите на един филм, заснемането на сцените и после същата сцена в самия филм - винаги има съществени разлики - звук, картина, монтаж - някакси повече се връзват. Надявам се това да е причината и филма да се окаже добър в края на краищата. Но един такъв филм винаги крие рискове, особено по отношение реакциите от страна на феновете на книгата - различен поглед, различна интерпретация и ето ти беля! гневни и разлютени, се нахвърляме върху всеки кадър... Аз се зареждам с търпение и си обещавам да нямам твърде големи очаквания, че да не се разочаровам! Засега съм доволна и поемам порциите, които ни се подават с наслада  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт