Попово - 9

  • 18 774
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16

Мама Яни , прическата е amazing просто Simple Smile много е хубава !

# 16
  • Popovo
  • Мнения: 571
Hug
Чакам да ме включите в началния списък- Нашите майки, Нашите дечица !   bouquet

Изпълнено   Peace

Сватбата на Атера не беше ли утре  newsm78?!
Атера, пожелания и от мен за щастлив семеен живот и поне толкова деца колкото имаме ние да щъкат около вас  Mr. Green
И не се притеснявай ако утре вали, така да ви върви живота "като по вода "  bouquet

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 23:59 от koketka

# 17
  • Мнения: 71
Hug
Чакам да ме включите в началния списък- Нашите майки, Нашите дечица !   bouquet

Изпълнено   Peace

Сватбата на Атера не беше ли утре  newsm78?!
Атера, пожелания и от мен за щастлив семеен живот и поне толкова деца колкото имаме ние да щъкат около вас  Mr. Green
И не се притеснявай ако утре вали, така да ви върви живота "като по вода "  bouquet



Благодаря Ви!!!  Hug Сега вече "наистина" съм в Попово!!!   bouquet

Честито на Атера!!! Много щастие и любов и от мен !   bouquet   bouquet   bouquet

Мама Яни, прическата е супер, наистина, леко кичозна  Wink, но пък - абитуриентска (такава трябва да е, не се прави всеки ден  Wink ) Чудя се колко ли време си си играла?!?! А от долу косата така ли остана, не и ли "удари" една маша да се поначупи малко...  Flutter Не се обиждай, само давам идея да лека промяна, не те критикувам, много добре е измислено, но и аз си падам "малко" фризьорка и затова  Flutter !!!
Моя мъж отиде днес да подготвя нещата за другата седмица да вадим мед, то каквото е лошо времето тук, незнам как ще го вадим, ама дано се оправи, че сме канени и на рожден ден на малкия кръстник и незнам как ще съчетаем всичко!  Rolling Eyes
Никой не каза отварят ли ми се снимките сега...  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 686
Ами всъщност,тя така искаше.Тя дори искаше,само да й изгладя косата с преса,защото не иска да е вързана или накъдрена.Предложих и този вариант,защото хем има спусната коса,хем и прическа.Отпред е като венче,отгоре като мрежа,има и преплитащи кичури,цвете и назад завършва със спусната коса.

Играх си около час.

Атера,щастлив семеен живот!

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 10:49 от Мама Яни

# 19
  • Мнения: 593
Мама Яни, прическата е страхотна, не си загубила тренинг, откакто не разполагаш с моята глава за упражнения!  Hug

atera, мила  Hug
В сватбения си ден приемете моите най-сърдечни пожелания за щастлив семеен живот и от сега нататък с всеки изминал ден любовта ви да става все по-силна!
Хайде, таз година булка, догодина - люлка!
  bouquet



koketka, поздравления за чудесно оформената тема.

Ние днес сме на Рожден Ден, вече стягаме и нашия.
Поръчах на Сиска торта с Lazy Town при една българка, дано да стане хубава!
Освен това следобяд ще имаме гости от България (един мой братовчед е за малко в Африка) и много се вълнувам!!!

# 20
  • Мнения: 111
Мило семейство, Желая ви много любов, за да е пълноценен животът ви! Достатъчно изпитания, за да ви поддържат силни! Много приятни изненади, за да се запази тръпката! Достатъчно добри приятели, за да ви дават спокойствие и подкрепа! Решителност, за да бъде всеки следващ ден от семейния ви живот по-хубав от предишния! Честито! Бъдете щастливи! И да ви е много ГОРЧИВО тази нощ!

# 21
  • Мнения: 1 364
Здравейте Grinning
Днес  Алекс беше с мен на работа Grinning
"Работихме" до обяд, ходихме да пием кафе, минахме през центъра и се прибрахме.

Яни, прическата е страхотна Peace

Пина, снимките се отварят, но има само 4 снимки на малкия.

Отивам до "Пламко" да видя какво са наготвели Laughing

# 22
  • Мнения: 143
pina_preslav Страхотно е детенцето ти .
Честито на Атера .

# 23
  • Попово
  • Мнения: 687
Атера, поздравления за вашия сватбен ден  Hug
очакваме снимки от събитието Wink

# 24
  • Мнения: 1 711
         Атера, бъдете здрави и се обичайте безгранично!

# 25
  • Мнения: 16
Много любов и семейно щастие на младото сем-во !   bouquet  bouquet  bouquet за Атера  Hug

# 26
  • Мнения: 16
Момичета,някой от вас има ли регистрация на страницата на нои?Става въпрос за е-услугите,там където се проверява за болнични и майчинство.Нещо не мога да я отворя да си проверя майчинството-дава ми някаква грешка  newsm78 И това от вчера.... Confused

# 27
  • Попово
  • Мнения: 687
Мила, аз имам и не съм имала проблеми вчера и днес. Ако искаш нещо да ти се провери в НОИ се "обърни" към Калия  Simple Smile предполагам няма да ти откаже  Hug

# 28
  • Popovo
  • Мнения: 219
Ооооо!Нямамаше ме два дни и вече има нова тема. Hug
koketka мерси за новата тема и добре оформена начална старница. newsm51но да не забравя най-важното:
Честита сватба на atera!Пожелавам ти да уважаваш родителите на мъжът си така както уважаваш своите  родители.Да уважаваш роднитите на мъжът си както уважаваш своите.И да обичаш и уважаваш съпругът си така както би искала той да те обича и уважава.Щастлив и весел семеен живот, и дано веселите моменти,са повече от тъжните.ГОРЧИВО И НАЗДРАВЕ! Wine Glass
 И едно пожелание което вече ти го отправиха:Тази година булка,до година: family6 Joy
  Мама Яни много хубава е станала прическата.Ти да не си да фризьорка?Разбрах,че си пчеларка,но май с прическите си много добра?Къде ви се намират пчелите.Нашите са на с.Априлово и с.Медовина.Вчера извадихме и меда на Медовина,но за съжаление аз не ходих,бях на работа.
   Мама на Ванко тази седмица сме решили да ходим на Варна да закараме мед.Ако навия мъжо да останем да пренощуваме в сестра ми ,ще имам време да ти се обадя да се видим.Попита ме на кой пазар караме меда.Ами тъй като сестра ми имат сергийка с плодове и зеленчуци на Синият пазар им оставяме мед при тях.Но иначе зареждаме и няколко магазина в града.Единият магазин е до лятно кино "Тракия".Другият е до Phone Mall,който се намира до Дом Младост,а третото магазинче е до транжорната на "Гюрлата".Има и още няколко магазинчета,но на тях караме през два месеца.Как е веремето при вас?Ходите ли на плаж?  Peace
   Абе да ви питам тези който са изкарали шофьорски курсове при кого от инструкторите сте ги изкарали? И кого бихте ми препоръчали?Моят мъж ме натиска да изкарам курсовете,защото горкият не му се ходи пеш по гости,защото ако отидем с колата нетрябва да пие.  Mr. GreenА аз нали съм пълна въздаржателка,а нямам книжка. hahaha
   mama_mila разбрах,че имаш проблем с майчинството.Аз като излязов в майчинство преди 2 години,ме оставиха тези от НОЙ 6 месеца без нито един лев.Направо бях се побъркала и тогава ми се наложи да се срещам с няколко шефа на НОЙ Търговище.Ако искаш мога да ти дам телефона на шеката на отдела който отговаря за парите по болнични и майчинство.Две години съм й се обаждала почти всеки месец,за да питам защо нямам пари по сметката.И все път се уверявам,че някой не си е свършил работата и са ме забравили.Но това е тема която нямам време да обсъдя сега.Само мога да кажа,че ме накараха да съжалявам,че въобще съм излязла в майчинство.Дори проблемът ми не идваше от шефа ми,а от самото НОЙ. #Cussing out
  Приятен ден ви желая!

# 29
  • Мнения: 686

  Мама Яни много хубава е станала прическата.Ти да не си да фризьорка?Разбрах,че си пчеларка,но май с прическите си много добра?Къде ви се намират пчелите.Нашите са на с.Априлово и с.Медовина.Вчера извадихме и меда на Медовина,но за съжаление аз не ходих,бях на работа.
 
Може да се каже,че съм фризьорка.Карала съм курсове към бюрото по труда по фризьорство,но от там се научих само на мъжко подстригване.Веднъж пробвах женско подстригване,но не беше много успешно.А да правя прически просто ми се отдава.Дъщеря ми има прекрасна коса,но не ми дава да си играя с нея,а аз толкова искам.Най-много да ми позволи да я вържа на опашка,какво да се прави-характер.На Зорито(cybercat) съм си правила опити,забивала съм й десетки фиби на главата,но пък се получаваха доста добри неща Laughing.А прическата,която й правих седмица преди да замине,беше просто уникум-толкова лак и фиби,че дори на сутринта не беше помръданало ни едно косъмче,помислих си,че е спала на закачалката.

Пчелите са ни на Невски в двора,а преди са били в една местност край Марчино или Априлово(но беше толкова отдавна,че вече не си спомням нито пътя за там,нито името на местността)

Общи условия

Активация на акаунт