Попово - 9

  • 18 827
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Popovo
  • Мнения: 571
Кокетка,пък аз да си призная на няколко пъти те видях ,но ми беше неудобно да се спра да се запознаем Embarassed Simple Smile

До днес  Mr. Green
Марти е голям сладур.

# 226
  • Мнения: 16
Той Марти направо се губи пред Гого Simple Smile пък само един месец разлика имат  baby_neutral

# 227
  • Мнения: 134
по  морето  ли сте  всички? никой никакъв не пише

# 228
  • 7800
  • Мнения: 243
Аз съм на тъжна вълна от една седмица насам.

Айде бегайте да гласувате! Марш!

# 229
  • Мнения: 134
Стели, що така  Rolling Eyes
Сега  отивам с  песа  на разходка  и после  да си пусна  гласа  Peace

# 230
  • Мнения: 0
Здравейте аз пък не ми остава време да пиша.За нашето море е още рано но с нетърпение очаквам да изляза в отпуска.А пък и на Пресито вече не и се ходи на градина искала ей тъй да си останела в къщи.Хайде лек ден на всички

# 231
  • 7800
  • Мнения: 243

Ами, заради М. Дж. ... Уж не бях "кой знай к'ва фенка", ама ми е гадно, понеже в каузата, за която се бореше, имаше смисъл.


Приятна изненада беше за мен, като видах опашката пред стаите за гласуване. Има надежда в пробуждането на нацията. То не че има, за кого да се гласува, де.

# 232
  • Мнения: 111
Народа гласува активно-по данни на РИК-Варна. В нашата секция беше пълно с млади хора/18-35 г/, а беше само 09.30 ч. През целия ден видях голяма  активност за гласуване,това страшно ме радва Peace



# 233
  • Попово
  • Мнения: 687
здравейте и от мен. това с гласуването наистина май се получи този път... за първи път от как гласувам имаше хора преди мен и след мен, никога не е било, може и да стане работата  Simple Smile но... всичките са маскари  ooooh!

# 234
  • Popovo
  • Мнения: 571
Мълчанието на агнетата....
хайде раздвижете се малко де Mr. Green

# 235
  • Мнения: 134
от половин час  само се  прозявам,  а  3  кафета днес съм изпила,  ти ме караш  да се раздвижа  Mr. Green
Гого да не би да се е объркал и да спи следобяд,  та ти   си   на компа  Wink

# 236
  • Popovo
  • Мнения: 571
от половин час  само се  прозявам,  а  3  кафета днес съм изпила,  ти ме караш  да се раздвижа  Mr. Green
Гого да не би да се е объркал и да спи следобяд,  та ти   си   на компа  Wink

 Mr. Green Дам, спи 3 часа на обяд, е буди се през половин, но и на това съм доволна.

# 237
  • Мнения: 111
По едно следобедно  Crazy
                                             

# 238
  • Попово
  • Мнения: 687
а това от мен, че днес имаме годишнина от сватбата... 13та  Simple Smile

# 239
  • Мнения: 593
PePeNa, да сте живи и здрави и все по-влюбени!!!

Общи условия

Активация на акаунт