ПОКАНА за благотворителен базар в Пловдив

  • 2 305
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Светле, гордея се с теб и се радвам на борбения ти дух и несекващия ти ентусиазъм! Hug  bouquet

# 16
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Браво момичета!  smile3501
Като за първи базар сте се справили блестящо! Вече имате опит, желанието си го имате отпреди,
тъй че смело напред  Peace Чакаме следващия ви базар   Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 066
Страхотна новина!Кога ще се състои следващия базар?

# 18
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Браво! Страхотни сте!   bouquet


... Bim_bam, благодаря, че се отзова на поканата ни и дойде ....

 Hug Това е най - малкото, което мога да направя за Вас!  Hug

# 19
  • Мнения: 384
Здравейте!
Добър въпрос, кога ще е следващата ни инициатива?
Деня на болните от муковисцидоза - 21 ноември. Много ми се иска да го отбележим тази година не само с пресконференция.
В Белгия например имат седмица на муковисцидозата, тръгват из цялата страна и събират средства за борба с тази болест, казвам за борба!!! Това означава за клинични проучвания и намиране на нови лекарства. В чужбина говорят за хапчето чудо, вярват, че скоро ще има лек за това заболяване. Написа ми го една майка на болно дете от САЩ.
От фондацията на Грегори Льомаршал говорят за грижи за благополучието и комфортта на болния......................

Ние тук сме на ниво - борба за качествено лечение, което не получаваме на този етап по една или друга причина. Трябват ни средства за лекарства, които сега си закупуваме сами.

Хубаво ще е да съчетаем информацията за заболяването заедно с набиране на спонсори, освен плакати, брошури, химикали, значки и т.н. Тепърва ще обсъждаме нещата.

 Всяка идея, помощ и подкрепа е полезна за нас,  с общи усилия ще се справим.

Благодаря на всички за подкрепата!  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 066
Имам от ноември миналата година приготвени дрешки за новородено и добавям с месеците и искам да ги даря на дом за бебета в Пловдив!помогнете! Днес дарих на една метачка по улицата част от тях,но има доста още плюс капки за колики,сапун,памперси!

# 21
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
tanyatais, хубава инициатива, но е добре да четете и да се ориентирате из темите в благотворителния подфорум. Така можете наистина да сте полезна.  Има благотворителна тема на момичетата в Пловдив
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=399899.0

Има и отделно теми на нуждаещи се майчета. Разгледайте, прочетете и преценете къде можете да сте полезна .

Светле, имаш подкрепата ми, знаеш  Hug Пак да кажа , че наистина много се гордея с теб!  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 784
Светле, имаш подкрепата ми, знаеш  Hug Пак да кажа , че наистина много се гордея с теб!  bouquet
И аз така! Peace Peace

# 23
  • Мнения: 3 066
tanyatais, хубава инициатива, но е добре да четете и да се ориентирате из темите в благотворителния подфорум. Така можете наистина да сте полезна.  Има благотворителна тема на момичетата в Пловдив
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=399899.0

Има и отделно теми на нуждаещи се майчета. Разгледайте, прочетете и преценете къде можете да сте полезна .

Светле, имаш подкрепата ми, знаеш  Hug Пак да кажа , че наистина много се гордея с теб!  bouquet
Благодаря вече се свързах с координаторите и ще дам дарението лично на тях!

Общи условия

Активация на акаунт