Как попаднахте във форума ?

  • 4 183
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 442
Чичко Гугъл е велик!
Каквото и да търсиш всеки 2-3 резултата те отвежда тук.
Как да не се регистрираш?

# 16
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Пишех (а и все още пиша)  във форум за животни и в една тема постнаха тема от бг-мамма за обсъждане и така се озовах тук...първо четях повече от 7-8  месеца,  в последствие се регнах и започнах да се записвам с постове... Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 631
Чичко Гугъл е велик!
Каквото и да търсиш всеки 2-3 резултата те отвежда тук.
Как да не се регистрираш?

 newsm10
Точно! И аз така попаднах тук.... А иначе - не, не съм била по други форуми преди или сега, и смятам да остана моногамна  Crazy (към този форум)  Blush

# 18
  • Мнения: 2 331
В интерес на истина изобщо не мога да си спомня как и по каква причина попаднах тук. Преди това не бях посещавала никога подобни форуми....

И аз така. Помня само, че беше свързано с инфо за децата.

# 19
  • Мнения: 1 008
Бях бременна и настинах.
"Чукнах" в google "бременнокт и настинка"
и така попаднах тук. Не помня каква беше
първата ми тема, трябва да е било
"Кога усетихте бебето" или нещо такова.
Други форуми не съм посещавала и не
посещавам.

# 20
  • Мнения: 133
Попаднах тук случайно и от тогава съжалявам всеки ден. Голяма краста е.

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 11:27 от Аби

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 1 146
Когато загубих сина си приятелите му направиха клип за него във vbox7. Започнах там да търся други подобни клипове и попаднах на уникално клипче, излъчващо много любов и мъка. писах на лични на авторката, която се оказа една от модераторите на подфорума тук- "Родители преживели загуба"- iskrica_nadejda. Тя ми отговори с много чувство и съпричастност и ме покани във форума. Вече повече от година съм регната и пиша предимно там. От скоро се престраших да пиша и по другите подфоруми.
 БГ-мамма е невероятно място-дава информация, споделя болка, дава съвети и насоки-абе един скъп за мене свят
sorry,че толкова дълго стана  bouquet

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 336
Аз съм тук почти от самото начало.
Първоначално бях във форумите на Дир бг (проблемно забременяване), но впоследствие, след като се създаде БГ мама, дойдох тук - повече от година участвах като нерегистрирана, а после - през 2004 г. и се регистрирах.
Пиша малко, повече чета...
Не участвам в други форуми

# 23
  • Мнения: 337
Когато разбрах, че съм бременна. Търсех една определена информация, намерих я тук и се регистрирах веднага. .... newsm78 или е било преди това Thinking


Сега видях, преди това е било, явно нещо ме е заинтересовало.

# 24
  • Мнения: 1 232
От самото начало съм тук,първо пишех в дир-а в бъдещи и настоящи майки после постепенно се прехвърлихме тук.Благодаря за сетен път на мама и тате Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 15 467
Четях в дира и от там научих за идеята за създаването на Бг-мама, не само за форума.

# 26
  • Мнения: 1 447
Първо ми каза една приятелка за форума,даже и ме регистрира/докато си пиехме кафето вкъщи/,но влязох един ,два пъти и до там.
Един ден майка ми ми каза за едно лекарство /тогава имах проблем със синът ми,беше на няколко месеца/,за което имало много отзиви от майки
точно от този форум.И така започнах да чета,стана ми доста интерестно,защото много неща научих и продължавам да уча от тук.И така се зарибих.
Преди това не съм посещавала друти форуми.

# 27
  • Мнения: 11
Случайно попаднах. Като бях бременна, чичко Гугъл ме довете тук.

И аз така преди близо три години

И аз така, малко повече от три години.

# 28
  • Мнения: 2 013
Докато бях бременна постоянно си купувах списания и четях.После посещавах сайтовете от списанията и така се натъкнах на bg-mamma .
Форума веднага ме грабна с това,че получаваш светкавични отговори. Laughing
Иначе съм посещавала и други форуми,но отдавна спрях.
Пристрастена съм вече година и нещо... Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 34
Страхотна темичка. Иска ти се да попишеш, кани те просто.   bouquet  Hug
Една френдка ме светна за тук. В дир-а съм влизала, защото когато влизах в дир-а ми трябваха ежедневни курсове на валутата. Имах много пари. Имах, сега....  Cry Както и да е

Общи условия

Активация на акаунт