Чакаме с нетърпение ЮНСКИТЕ мъничета! Тема №70

  • 11 052
  • 282
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 136
Непознати,като ме видят ме питат, дали не чакам близнаци newsm09

Казваш: Ми дааа, зодия Близнаци ще е! Що питате?  newsm62

Моят корем се е сдобил със стрии около пъпа  smile3514 Сигурно около 300 лв. досега съм дала само за Мустела, хем с двойно действие, а хич не ме опази. Долни лъжци  newsm11

Напоследък адски много ме мързи. Имам оферта - някой да ходи да ражда вместо мен, щото ме мързи да гледам дори  smile3507  Пък аз ще дам паричките за избор на екип и каквото там си тябва.

Разглеждах си помпата за кърма на Авент, ама никакъв вакуум не прави, като си я сложа на ненката (хахаха, как ми дойде точно таиз дума за гърда  hahaha). Мислите ли, че това се дължи, защото не съм сложила шише към нея?  newsm78

# 181
  • Мнения: 9 814
maiamiii, нормално е да имаш подготвителни контракции. Както Мил ти е казала родилните са болезнени.
Е, малко е рано ако бебето тръгне да се ражда в началото на месеца, но не е и фатално.  Peace

# 182
  • Мнения: 24
Здравейте, честито на всички нови майчета, да са живи и здрави малките бебчовци и много да ги радват  Hug

Аз тия дни само чета и все не ми остава време да пиша. Мони се е разкашлял пак и лудницата е пълна, вчера го водих до детската пулмология (той е с астма) и искаха да го приемат, че е с пристъп, но като ме видяха с тоя корем и искаха да го оставят сам  Sad Аз обаче не се съгласих и се разбрахме да опитаме вкъщи да се лекуваме и всеки ден да ходим на прегледи. Покрай това тичане и неспане нощно време заради кашлицата и притесненията съвсем забравих че съм бременна. Дано се оправи по - бързо  Praynig Днес ходихме и  е мааалко по - добре от вчера.

Някой питаше за багажа в ТК, Наде мисля че ти беше не съм сигурна трябва да  е в плик не може в сак, даже най добре два отделни плика един с памперсите и мокрите кърпи за бебето и един с твоя багаж.

Исках и още неща да пиша, но........не помня вече  Confused като се сетя ще се включа пак

# 183
  • Мнения: 1 027
Аз също се мажа с Мустела, но няма как  ooooh! пак ми се нацепи корема и то точно като лъчи на слънце около пъпа  Sick Много ме е яд.
А бебо така силно почна да се чекне, че доста ме наболява като се изпъне.
Цвети, мерси за отговора   bouquet
Днес бях на лекции и изпита ми го насрочиха за 21 юни, просто супер  Rolling Eyes Да видим дали ще се класирам, а и един по-рано ми дадоха на 14 юни, но нищо не се знае  ooooh!
Днес е много спокойно тук, явно всички бебоци се гласят да излизат за празника си  ooooh!

# 184
  • Мнения: 9 814
ДОБРА НОВИНА ОТ ВОДИЦА:
В 12,29 Ч. СЪС СЕКЦИО СЕ Е РОДИЛ БОЖИДАР 3700 ГР. 50 СМ.  smile3525 smile3525 smile3525
МАМА ВОДИЦА ПРАЩА НА ВСИЧКИ МНОГО ЦЕЛУВКИ И ЖЕЛАЕ НИ ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И НАЙ-ПРЕКРАСНИТЕ БЕБЕТА!

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 16:35 от Франческа Салиери

# 185
  • Мнения: 57
И аз съм със стрии около пъпа. И растат нагоре, вече ги виждам без огледало. Нищо не ме спасява, имам чувството, че малкия се завърта някак си, защото напъва много напред и в същото време започва адски да ме сърби там, след което - стрии. Като се прибере корема, как се прибират тези стрии, сигурно ще приличам на око на тайфун или млечния път в най-лошия случай  smile3511


Честито на vodica! Още едно добре охранено бебе е налице! И с много хубаво име Simple Smile Да е жив и здрав Божидар!
Момичешки майки, изоставате!

# 186
  • Мнения: 1 027
Ехаааа  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Водица, да ти е жив и здрав големия Божидар!
Да расте здрав и послушен и ти бързо да се възстановиш   bouquet

# 187
  • Мнения: 3
Gydelichkova ата трябва да  сложиш шишето или контейнер за да ти прави вакум а и може без гуменото уплътнени е на мен с него не ми прави вакум.......иначе тая помпа найстина е най добрата в болницата на какви ли не се нагледах помпи ама тая най много работа върши......

От опит ти казвам нали се цедя през 3 часа по 7 пъти на ден та помпата ми е пръв приятел......

Дани е жив и здрав Божидар много да радва мама и тате......

# 188
  • София
  • Мнения: 2 658
Честито момченце на мама vodica! да е живо и здраво!

Tzveti, дано бързо се оправя баткото  Praynig Сигурно си полудяла.

за стриите и миналия път и сега нямам нито една  Simple Smile Но го отдавам на това, че съм се мазала с подходяща хидратираща козметика и въпреки обривите и изсушаващите мазила не се нацепих.

аз пак се цедя, нямам търпение да ми се регулира кърмата вече. Rolling Eyes Замръзих 9 чашки на Авент и не ми се занимава да купувам още, ама колко кърма хвърлям само....А се цедя само за облекчаване.

# 189
  • Мнения: 165
Водица, да ти е живo и здраво синчето Божидар!!!
Поспах 1 час и влизам тъкмо за хубавата новина.
Прегледът ми се поотложи за началото на другата седмица.
Tzveti дано се оправи по-бързо Мони Praynig, тоя път и аз се уплаших от гадната кашлица вече четвърта седмица и уж не ми дразни отдавна, но все още чувствам че не съм дооздравяла. А горкото бебче как ли се е наплашило като кашлях. ooooh! И вече май хич не бърза да излиза като спрях хаповете, ама и аз не бързам, нека мине и следващата 39-та седмица, пък после започвам и аз мерки за стимулиране на бебка.
Mil, малката София бързо ще ги качи тези 100гр, щом само толкова са останали, скоро ще си я гушкаш. Hug

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 16:51 от vanny_76

# 190
  • Мнения: 6
Водица, да ви е жив и здрав малкия Божидар!Да расте щастливо и послушно дете за радост на мама и тати!

Ани,ayas е добре. Вчера се чухме с нея.Изпраща поздрави на всички!

# 191
  • София
  • Мнения: 29
Честито бебе Божидар! Да бъде много здрав и послушен!

# 192
  • Мнения: 5 021
Водица, да ти е жив и здрав малкия Божидар!!!

Милена, лесно ли се цеди с тая помпа на Авент, аз миналия път се цедях с една такава на Чико и ми отмаляваше ръката да стискам, та се чудех каква да взимам сега Thinking Малкия неискаше да яде от гърда, а и нямах много, та и аз бях с помпата само.

Стрии този път нямам все още, тези от първия път са ми достатъчни, да не си помислите че хич нямам Laughing

Съмбоди и на мен ми се реве вече от тия кила, тежи ми много, стават ми само 2 анцунга и някакви грозни джинси от първата бременност, ама те са дебели, та ми е топло с тях, искам вече да раждам и да почна да отслабвам някакси Sad

# 193
  • Мнения: 753
Здравейте на всички!!!
У нас съм за два дена, Калоян си дойде Simple Smile и още не съм родила Simple Smile

ЧЕСТИТО  ЧЕСТИТО  ЧЕСТИТО на всички майчета! Имах предвид на всички нови майки и на родените през май бебенца!У нас най-сетне е красиво и чисто, има какво да се реди, но като цяло е  о.к.
Детската е супер.
Не мога да изчета всичко за жалост, но Дари ме държи  в течение Simple Smile, за което и благодаря!
Целувки на бебоците и сили и хубави мисли на вас!

Още веднъж честито, мили ЮНСКИ МАЙКИ!

# 194
  • Мнения: 1 475
Честито бебче на Водица!!

.

Разглеждах си помпата за кърма на Авент, ама никакъв вакуум не прави, като си я сложа на ненката (хахаха, как ми дойде точно таиз дума за гърда  hahaha). Мислите ли, че това се дължи, защото не съм сложила шише към нея?  newsm78

Прави бе, Гъди, аз нали преди ви разказвах, че Андрей си я изпробва на неговата гърда, засмукваше стабилно Mr. Green, и прави страшен вакум- поне така каза той Mr. Green - за мен помпата все още не представлява интерес и си стои затворена в кутията!

Моите дрехи за бебето все още стоят неизпрани, Андрей не иска сега да ги перем, че да не стоят в гардероба, като съм влезнела в болница, той щял всичко да изпере  и да изглади и дефакто нямам никакви ангажименти вкъщи!! Embarassed

Как само се разделихме вече на две групи, такива дето ги вълнуват общи приказки и приказки относно бремеността  и такива, дето вече си имат бебенца и си обсъждат нещата свързани с тях. Wink

Общи условия

Активация на акаунт