Чакаме с нетърпение ЮНСКИТЕ мъничета! Тема №70

  • 11 029
  • 282
  •   1
Отговори
# 195
  • Плевен
  • Мнения: 858
Ехааа ново бебенцеее.

Честито на мама Водица и малкия Божидар! Страхотно име, желаем му всичко най-хубаво, а на мама бързо възстановяване!


Цвети, олееее много ми е жал за Мони. Дано бързо да се оправя. Как я открихте астмата? Дядо ми беше с астма и мен много ме е страх да не ни е заложено и нас или на децата и при всяка кашлица много се притеснявам. Дано да не се наложи влизане в болница, стискам ви много силно палци. А ти бъди силна!  Heart Eyes

А помпата на Авент наистина е най-добрата. Но и най-добрата помпа не е толкова добра, колкото е сукането на бебчето!

Айяс, а ето те и теб, днес питах Дари дали има новини от теб. Аааа и аз така докато си мислех, че ще раждам предварително, сега пък мъжлето хич не му се излиза. А аз вече искам, че да ми олеква и да си организирам графика. Радвам се, че детската е станала красива, не че съм се съмнявала де  Heart Eyes

# 196
  • Мнения: 753
Ани  Hug
Аз пък се радвам, че още не си родила, всички ви прегръщам!

# 197
  • Мнения: 2 609
Честити момченца на Славена и на Водица!
Да растат живи, здрави и много щастливи!
На двете мами бързо възстановяване!

Цвети, бързо оздравяване на Мони.

Прави бе, Гъди, аз нали преди ви разказвах, че Андрей си я изпробва на неговата гърда, засмукваше стабилно Mr. Green, и прави страшен вакум- поне така каза той Mr. Green - за мен помпата все още не представлява интерес и си стои затворена в кутията!

Е т'ва съм го изтървала, когато си го писала и сега корема ме заболя от смях... hahaha

# 198
  • Мнения: 136
Честито бебенце на мама vodica!    bouquet

ayas, добре дошла  Hug

somebody, то и на мен ме ми е много интересна помпата, ама си седи от сумати време в едно пликче на бюрото и днес най-накрая реших да я разгледам. А след малко ще я и стерилизирам.

А за групите си много права, и на мен ми направи впечатление, то вече и виж колко замря активността тук. След още някой и друг ден ще стане съвсем тихо  Crazy  Допреди 1-2 седмици почти по цял ден си изкарвах във форума, а сега я ми се събират 1-2 часа на ден, я не...А тук най-добре се разсейвах.

# 199
  • Мнения: 9 814
Нормално е едните да ни вълнуват едни неща, другите други.  Grinning
От известно време чета три отделни групи тук.
Представям си лятото какво мъртвило ще е тук- всеки с бебето по градинки. А пък и да не е лятото като знам едно бебе колко време отнема не ми се вярва някой да прекарва времето си както до сега във форума.

ayas , радвам се, че си тук! Hug

# 200
  • Мнения: 78
Честити бебенца на Водица и на Славена и от мен!!!
Да са им живи и здрави!!!

Аз през цялата бременност не дадох и една стотинка за мазила, но на мен това ми е трета поред и реших, че там където съм се нацепила няма връщане, а там където не, кожата ми е достатъчно еластична. Всъщнос нямам голям корем и по него никога не съм имала стрии за сметка на задните ми части.
Чак взех да се притеснявам, тъй като всеки който ме види и разбере,че съм в 9 месец ми казва, че нямам корем newsm78.

Вчера бях на тонове и доки каза, че всичко е ок. Не засече нито една контракция, а мен вече две вечери ме боли кръст и корем.

Gydelichkova, и мен ме мързи да раждам и нямам нищо против някой друг да го роди Laughing
Относно подготовката, аз също не съм приготвила нищо за бебето и ще разчитам на каката, баткото и таткото да направят шопинг, докато аз се мъча в болницата. Харесала съм си неща и ги пращам директно в Солун. Може би ще се наложи само комплект за изписване да взема. Изцяло разчитам на дъщеря ми с която имаме еднакъв вкус.

# 201
  • Мнения: 9 814
Това е написала днес Бела, но в предишната ни тема:


newsm03 smile3504 stork-girl]!

ВЕЧЕ СЪМ ПО ДОБРЕ СЛЕД ОПЕРАЦИЯТА И ДА ВИ СЕ ПОХВАЛЯ. НАШАТА ПРИНЦЕСКА СЕ КАЗВА ЕМИЛИ.РОДИ СЕ НА 21,05 2009Г

РОДИ СЕ 3300ГР. И 50 СМ ДЪЛГА.МНОГО Е СЛАДКА.А АЗ СЪМ МНОГО ЩАСТЛИВА.

РАЖДАНЕТО БЕ ПЛАНИРАНО ,НО МЕ ВИКНАХА 1 ДЕН ПО - РАНО.Много ми стана страшно особено, като взеха да ме подготвят за операция,гледаш едни големи лампи и се чувствах като агънце на заколение. Анестезиолога беше супер ,галеше ме по косата и успокояваше.Там на масата си сам и ако дадеш ход на мислите си ще откачиш.Е Слава Богу всичко мина успешно. След операцията се наложи пак да се уча да ходя,много болеше.
Сега се борим с кърменето ,тя хапва много а аз май немога да и смогна на кърма.Чакам с нетърпение разходките.

# 202
  • Мнения: 456
Абе защо никой не иска да ми отговори дали някой има влагалищна инфекция и дали приема нещо за нея, само аз ли имам такъв проблем newsm78
Аз нали писах, че и аз имам такова нещо  Crossing Arms Гъбки на пръв поглед и ми взе секрет, ав сряда ще разбера дали има и нещо друго от резултатите. Слагам Гино Паверил 150 6 дни.
И аз бях писала че след последните изследвания се оказа че имам гъбички. И на мен ми предписаха Гино Паверил 150, но за 3 дена. Онзи ден приключих лечението Grinning
В последно време съвсем съм зарязала мазането срещу стрии. Не че преди това бях особено сериозна - още съм на първата и единствена опаковка Мама Дона на Чико. За щастие като изключим трите стрии под гърдите до момента други поражения няма. Мисля си обаче че е по-вероятно да ми се появят стрии след раждането когато кожата започне да се прибира  newsm78
somebody, и на мен понякога ми се приплаква като се погледна в огледалото. С тези анцузи с които се мъкна на нищо не приличам, но като се сетя за бебока бързичко се успокоявам  Grinning А пък ти ми изглеждаш много добре, а на онази снимка с шапката беше изключително стилна и хубава Simple Smile
Да е жив и здрав малкия Божидар на мама Водица!
Искам да честитя и Рождения Ден на майката на Фантазия   bouquet
ayas  Hug

# 203
  • Мнения: 357
Честито на Водица, само щастливи мигове с Божидар   bouquet.

Аз пък нямам никакви стрии, а съм се мазала сигурно два пъти от началото на бременността  Embarassed. По принцип съм със суха кожа и се мажа редовно , но с тези кила си е цяло мъчение, та за това. Всъщност исках да кажа , че си е до кожа .


Аяс, обещала си снимки  Hug.

# 204
  • Мнения: 1 475
Като сте отворили темичката за стриите, аз съм измазала над 6-7 опаковки Перкуталфа, 2 мама дона на Чико, 2 на Хип и с 30 качени килограма отгоре- стрии имам само на едната гърда и то 6 бройки, големи и дълбоки, все едно  някой ме е раздрал и не мога да си го обесня защо само на едната  и двете ги мажа по еднакъв начин и мисля, че са еднакви като големина!!Надявам се да ми се спаси корема, и да не ми се появят там, защото той продължава да ми расте със всеки изминал ден! Praynig Всеки ден се мажа, някой път и два пъти на ден Laughing

Мерси Иви_81,ама да ти кажа, че само тази рокля ми стои добре,затова си я и купих, защото успява добре да ми прикрие всичко излишно/без гигантските бузи разбира се/, но за съжаление си е само тя и в това време е неизползваема и оставам затворник вкъщи, защото нищо не ми става!!

Ayas, добре завърнала се в квартала!! Hug Wink

# 205
  • София
  • Мнения: 596
ЧЕСТИТ БОЖИДАР НА МАМА VODICA! ДА ИМА ПРЕКРАСНО ДЕТСТВО !

Ето, отчетохме се и днес.
Цвети, дано да се оправи бързо детенцето Praynig
Мил, дамо и София да качи малко, че като пишеш за нея сърцето ми се къса...
Ох, такъв мързел ме е обхванал.... Отивам пак да полегна....

# 206
  • Мнения: 1 425
Честито бебе Божидар на Водица! Много щастливи мигове заедно ви желая!

Аз успях да изпера всички бебешки дрехи при свекърва ми. Утре мисля да се заема с гладене  и подреждане. Вчера пристигна и двуетажното легло и мъжа ми го сглоби, сега в стаята е с надолу главата, но утре ще подреждаме всичко. Тази вечер мъжа ми ще ме извежда на романтична вечеря в един много хубав ресторант  Heart Eyes преди да се роди бебето малко да сме на саме с него. Децата ще ги гледа комшийката  Wink.

Днес успях да си купя последните тоалетни принадлежности за болницата и най-накрая купих кошче за кола. Бях казвала тук, че мисля да купя Maxi Cosi, но в магазина ми показаха много минуси, а на други столчета повече плюсове за това си купих скандинавска марка (snowwhite  може би я знае) BeSafe iZi Sleep . Хубавото е, че бебето може и напълно да легне в тази седалка.
Купих и още едно столче за на свекърва ми колата за Килиан пак същата  марка.

Сега отивам да се приготвям  4470



# 207
  • Мнения: 143
Честит син на Водица!Да и е жив и здрав и много да ви радва!  bouquet

Фантазия не е необходимо да ходиш до болницата предварително просто като дойде момента взимаш си багашчето и отиваш Peace
Да ти е жива и здрава рожденничката  bouquet

gamby давам и зор на беба по препоръка на лекарката защото много ми се е калцирала плацентата и е желателно вече да се ражда Wink

# 208
  • Мнения: 3 294
Честит син на Водица!Да и е жив и здрав , много послушен и спокойно детство   bouquet  bouquet

# 209
  • Мнения: 27
За помпите,моята е неразделна част от мен! имам чувството че имам виме не гърди!Такъв млеконадой пада Mr. Green

 Емануела днес ми прави разни номера,не засмуква зърното както трябва,и едно голямо дърпане пада....По някое време успява и така сукането се проточва 4ас че и повече.

Прочетох в кърмаческия форум,че ако гърдата е много пълна бебето не може да засмуче добре ареолата,затова изцеждам преди хранене,за да поомекне гърдата.Така и е по лесно,и млякото върви по дозирано.

ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА ВОДИЦА,ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!

Общи условия

Активация на акаунт