Чакаме с нетърпение ЮНСКИТЕ мъничета! Тема №70

  • 11 050
  • 282
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 187
Това за засаждането на дърво сме си го намислили и ние! Зад блока преди време започнаха една инициатива по засаждане на бебешка алея! Всеки, който иска може да вземе дръвче от общината и да го засади, когато му се роди детенце! Ние смятаме да купим някакво дръвче и да го засадим! Иначе за Коледа и Нова година сме решили да купим елха в саксия и след празниците да я занесем на село при майка ми и баща ми и там да я засадим и да си расте дръвчето заедно с детенцето!
За албума: и аз смятам да направя такъв, освен всеки месец, ще има отделно нещо като "първи стъпки", "първо падане", "първа цицина на главата"...ей такива работи. Ще гледам да е малко и смешно, то така или иначе ще е много мила картинка!
За други неща и аз не съм се сещала, но има време! Като бивш аниматор все ще измисля нещо в движение  Embarassed...
Mona-balona, добре завърнала се!  
Mindi, благодаря, че сподели за МД-Варна! Нали и аз съм натам, но с поста си отговори на много от въпросите ми! А като се роди бебчо, таткото има ли възможност да го подържи малко? Или го вижда и той през стъкло? А роднините допускат ли се горе при родилките?

# 106
  • Мнения: 1
Честит син на Славена , да и е жив и здрав   newsm30 newsm32

# 107
  • Мнения: 136
Колко много нови бебешки снимки, коя от коя по-хубави  smile3508  С това темпо скоро ще правим и нова папка, както беше с покупките Wink

Mona-balona, добре дошла  Hug  И твоят Калоянчо е голям сладур  newsm10

Аз си направих една 20-минутна разходка в най-големия дъжд  Wear Umbrella Бях и много леко облечена, направо си ми беше студено. Възмутих се, че колите си минаваха покрай мен и другите пешеходци, без изобщо да намалят, за да не ни изпръскат. И на една пешеходна пътека чаках сумати време, за да пресека, никой не ми спираше. На всичкото отгоре една овца ме изпръска зверски и изобщо не се трогна smile3514  Това не мога да го разбера - че повечето мъже са простаци, простаци са, ама жените да сме такива тъпанарки и да нямаме грам толерантност една към друга  smile3506  Нищо де, то ще им се върне....

Забравих да се похваля, че от няколко дена краката от коляното надолу ми са спаднали, пак са ми се очертали кокалчетата, за което много се радвам. Поне там ми е леко. Но затова пък имам чувството, че цялата тежест ми се е качила в корема и кръстът и гърбът ми си ме наболяват. Не е болка за умиране, но определено не мога да вървя много, без да се уморя. А като се сетя допреди няколко месеца колко километри извървявах и как препусках като младо яре  smile3540  afwitch Трябва да измислят бастунчета за бременни  newsm27 Живот и здраве, лятото ще си наваксаме с малкия и количката, мисля да си правим мнооого дълги разходки и най-накрая да опозная квартала  1stroller


Марведа, хич не ми се спотайвай, само четейки. С теб, gmarinova и SV. заедно ще бутаме количките из околностите, хич няма да ви се размине  smile3533  А и не съм забравила, че твоята мома си обещала на нас  newsm62

# 108
  • Мнения: 3 294
...................
Девойката а Ауа си личи, че е второто по тежест бебе в темичката ни след Юлиян.  Heart Eyes
Eeee още ли не сме отстъпили първото място , хайде всеки момент чакам някоя мама да ни надвие  Heart Eyes

Като бях в МД на третия ден се роди бебе което тежеше 4700 грама , видях го беше като три месечно бебе голямо  Shocked

# 109
  • Мнения: 1 475
Mindi, аз съм сигурна ,че ще ви надвием, стигна ли 15-20юни, а на 5-ти ще знам със сигурност дали продължаваме да се движим с големите габарити, няма лошо, стига да са ни здравички дечицата, какво значение има колко килограма се раждат и аз съм се родила 4 кг и съм била дундичка и след 2 годишна възраст съм се източила дълга  и кльощава!!! Hug

На един колега бебенцето е на 5 месеца и тежи 5.300кг Wink

# 110
  • Мнения: 143
Славенаа честит ти син Боян да ти е жив и здрав,каката много да ти помага !  bouquet  bouquet
Каква новина само а уж беше сугирна че няма да е днес голяма изненада baby_neutral Laughing

Мона Балона добре дошла от ново  bouquet

Момичета на мене днес ми падна част от тапата но за сега още нищо Wink довечера пак смятам да я подбутнем момата да излиза Whistling

# 111
  • Мнения: 3 294
somebody Аз честно да си кажа не вярвах че чакаме голямо бебе , предвид малкия ми корем , а и все пак измерването на ехограф не е от най-точните и допоследно се съмнявах че наистина в мен расте толкова голямо човече . Имам две приятелки , едната от които роди днес и на двете има бяха казали че бебетата са големи и ги очакват над 3500 , но едното се роди 2800 грама , другото 2600 грама . Затова не вярвам на ехографските измервания , въпреки че на мен ми познаха точно  Peace

# 112
  • Мнения: 79
Мацки като влизам в албума ме препраща на предишна тема
и от там в албума иначе не става.Аз не разбирам,но може по грешка да сте копнали някои линк
ако можете го оправете

# 113
  • Мнения: 1
Добър вечер на всички мамчета,
честито на мама Славенаа, нека расте здрав и силен синът и Боян  bouquet
Аз днес бях на ЖК  (надявам се за последно) и ме прегледа за разкритие, 2 хубави см. и това е.Това добре, обаче сега имам някакво течение с необичайно кафяв цвят.Моляви помогнете, ако някоя знае какво е? Hug

# 114
  • Мнения: 270
Абе защо никой не иска да ми отговори дали някой има влагалищна инфекция и дали приема нещо за нея, само аз ли имам такъв проблем newsm78

# 115
  • Мнения: 9 814
Абе защо никой не иска да ми отговори дали някой има влагалищна инфекция и дали приема нещо за нея, само аз ли имам такъв проблем newsm78

Аз нямам такъв проблем, но въпреки всичко започвам един профилактичен курс с Полижинакс по предписание на лекаря.

# 116
  • Мнения: 27
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ БОЯНЧООО!  bouquet

Аз направих двучасово кърмене от 6,45 до преди малко,с почивки разбира се.Милото вече яде много,но се измаря и си почива.
Ако не се нахрани мрънка...мислех че ще спре но уви,докато не подуши на мама гърдата.

Днес излязохме малко с милото да видим за колички,и да си изберем разни подаръци ..поизморих се доста.На няколко пъти ми стана лошо и набързо се прибрахме.
Сега Илиан ми готви-кебапчета и картофено пюре  chef

За влагалищната инфекция,задължитеелно е да се установи бактерията и да се лекува..Аз съм имала само гъби,но през цялата бременност.

# 117
  • Мнения: 27
Ще има ударна доза Забранена любооооооов! newsm44 newsm68 tv

# 118
  • Мнения: 136
Ще има ударна доза Забранена любооооооов! newsm44 newsm68 tv

Ммм да, а лошото е, че нищо друго интересно няма по останалите канали  smile3502

Къде изчезнахте всички, да не се разраджахте  newsm47

# 119
  • Мнения: 57
ins, the1, благодаря за включването  Hug. Ще се възполвам от идеите.

Общи условия

Активация на акаунт