Ходенето на фризьор изневяра ли е? /петъчна/

  • 2 303
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
хммм и как така я е глътнал тая виагра, що не плюе ???

# 16
  • Мнения: 2 631
хммм и как така я е глътнал тая виагра, що не плюе ???

Щото като я изплюе ще му приложат сложно уширомаваши през гръцмуля и пак ще си глътне виаграта  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 081
На мене тая работа ми намирисва чесно казано...
Планирано ми се вижда  Thinking
Имали са мераци хората, но човека като е женен как да ги осъществят, м?
Измислили са този план, за да не се брои за изневяра, а виаграта и милицията са  за да изглежда по-достоверно  Mr. Green

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
а и 3 дена на парното .... къде е къкъл чиляка?

# 19
  • Мнения: 25 616
Как се изнасилва мъж?  newsm78
Ако някоя е пробвала, нека сподели, моля?
Не говоря за изотзад, там е ясно, за онова отпред питам, като как става ситуацията, ако то не стане? Пък стане ли - за какво изнасилване говорим?  Laughing

Но по ми е любопитно какво е обяснявал на жена си...  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 212
А с човека,който ти пробива ушите можеш ли да кажеш,че си изневерил Tired

# 21
  • Мнения: 1 081
а и 3 дена на парното .... къде е къкъл чиляка?

Ми нали е бил в санитарното помещение...
Кеф ти душ, кеф ти вана  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 631
Само не можах да разбера защо си мислите, че 32-годишния крадец има жена?!  Tired

А и не се знае фризьорката откога не е виждала мъжко достойнство  Joy

# 23
  • Мнения: 24
Всички сте ужасно остроумни и весели. Чудно ми е какво би предизвикала статията, ако жена, макар и с престъпни намерения нахлуе примерно в автосервиз, монтьорът я просне на земята с шамар, върже я в задната стаичка и три дни я изнасилва....имам чувството, че едва ли щяхте да пускате нахилени емотикончета и разни от сорта "Ух, блазе и!" , "Сигурно пак ще се върне" и тн...ами щяхте да пуснете стандартните  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire и "егати урода, на тоя му е малко да го убият"

...иначе по темата - фризьорът ми е мъж и е гей, но си разбира от работата и изобщо не ми пречи

# 24
  • Мнения: 627
 Joy Joy Joy
На упражненията по наказателно право питах асистента защо субект на престъплението изнасилване може да бъде само мъж. Отговора беше - по биологични причини, колега....
 Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 25 616
Селтакис, завист ли долавям в думите ти?  
Завист и още нещо, нещо недовършено... Thinking

# 26
  • Мнения: 212
Всички сте ужасно остроумни и весели. Чудно ми е какво би предизвикала статията, ако жена, макар и с престъпни намерения нахлуе примерно в автосервиз, монтьорът я просне на земята с шамар, върже я в задната стаичка и три дни я изнасилва....имам чувството, че едва ли щяхте да пускате нахилени емотикончета и разни от сорта "Ух, блазе и!" , "Сигурно пак ще се върне" и тн...ами щяхте да пуснете стандартните  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire и "егати урода, на тоя му е малко да го убият"

...иначе по темата - фризьорът ми е мъж и е гей, но си разбира от работата и изобщо не ми пречи
Хахаха,ето това мнение беше най-близо до това,което аз си мислех! Браво...само гледай като е гей да не ти скочи Laughing
А никой не отговори на мен,ще излезе ли изневяра ходенето ми при човек,който ми дупчи ушите... newsm78

# 27
  • Мнения: 24
Селтакис, завист ли долавям в думите ти?  
Завист и още нещо, нещо недовършено... Thinking

Сега съм в шах, нали?...ако кажа, че не завиждам, директно излиза че съм гей?  ooooh!

# 28
  • Мнения: 24
Joy Joy Joy
На упражненията по наказателно право питах асистента защо субект на престъплението изнасилване може да бъде само мъж. Отговора беше - по биологични причини, колега....
 Joy Joy Joy

не забравяй, че е възможен състав на блудствени дейстия

# 29
  • Мнения: 637
Casual_girl88 - ако е само ушите  Rolling Eyes

Аз викам да запиша едни фризьорски курсове да изкарам и да отворя едно салонче и ...... 
   smile3506

Общи условия

Активация на акаунт