забременяване с презерватив???

  • 29 234
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
С Приятеля ми правим секс с презерватив и уж редовно го проверяваме дали е здрав.

Малко ме оздачи това-кого проверявате редовно-Приятеля ли?Или презерватива?В случая озадачава ме думата редовно-вие един презерватив ли ползвате винаги?Хубаво е вместо да го проверявате да ги сменяте по-често(например преди всяка употреба-нов).Но това е само идея,не се чуствайте длъжни да я приемете.
Естествено че редовно го сменяме!!!!  И двамата имаме повече от добра хигиена, това е нещо на което много държим! Може и да греша но и се стори че има лека ирония в писаното, просто ми се искаше да споделя с някой по -опитен.
Да, и да не искам ще ида на лекар, но вися във този форум понеже харесвам сайта и има мн хубави неща, а и съм на работа няма как да изляза.

# 16
  • Мнения: 3 157
Няма как да забременееш със здрав презерватив

Не е вярно!Няма контрацептив,даваш 100% гаранция против забременяване.
*АнАн*,хора всякакви,незнам колко и е здравната култура на девойката.Имайки предвид,че изпитва страх от лекъри,знам ли колко чете и се интересува от здравето си.

# 17
  • Мнения: 4 516
Аз пък мисля, че иронията ти дойде малко излишна, но както и да е.  Peace
Едно е ясно - ние тук не можем да кажем бременна ли си, не си ли (това към авторката на темата). Това, че не си гладна, не е никакъв критерий. Купи си тест и ако е отрицателен - посъветвай се с гинеколога си на какво може да се дължи закъснението. Дано всичко е наред.  Peace

# 18
  • Мнения: 2 236
С Приятеля ми правим секс с презерватив и уж редовно го проверяваме дали е здрав.

Малко ме оздачи това-кого проверявате редовно-Приятеля ли?Или презерватива?В случая озадачава ме думата редовно-вие един презерватив ли ползвате винаги?Хубаво е вместо да го проверявате да ги сменяте по-често(например преди всяка употреба-нов).Но това е само идея,не се чуствайте длъжни да я приемете.
Много оригинално, няма що!Вземай си комплексите под мишница и бегай!
Ако нямаш кво да кажаш по-добре да замълчиш!Всеки има право да си пита какво си иска и да пише както си иска.Не ни навирай колко си грамотна,моля ти се!

# 19
  • Мнения: 1 464

Естествено че редовно го сменяме!!!!  И двамата имаме повече от добра хигиена, това е нещо на което много държим! Може и да греша но и се стори че има лека ирония в писаното, просто ми се искаше да споделя с някой по -опитен.
Да, и да не искам ще ида на лекар, но вися във този форум понеже харесвам сайта и има мн хубави неща, а и съм на работа няма как да изляза.

Момиче,не се нервирай излишно!Тази тема пак ще се превърне в бойно поле за нас,а ти нищо няма да разбереш!
Излез ако трябва за един час от работа и отиди на лекар.
Няма не искаш,само той може да ти помогне!

# 20
  • Мнения: 3 157
С Приятеля ми правим секс с презерватив и уж редовно го проверяваме дали е здрав.

Малко ме оздачи това-кого проверявате редовно-Приятеля ли?Или презерватива?В случая озадачава ме думата редовно-вие един презерватив ли ползвате винаги?Хубаво е вместо да го проверявате да ги сменяте по-често(например преди всяка употреба-нов).Но това е само идея,не се чуствайте длъжни да я приемете.
Много оригинално, няма що!Вземай си комплексите под мишница и бегай!
Ако нямаш кво да кажаш по-добре да замълчиш!Всеки има право да си пита какво си иска и да пише както си иска.Не ни навирай колко си грамотна,моля ти се!


Кое е по-добре за мен си преценявам аз,ясно?Тоя тон си го запази за вкъщи-сигурна съм,че плашиш всички гарги около теб:)))

# 21
  • Мнения: 18
Благодаря на всички за бързите отговори! Ще ви уведомя за резулатат веднга щом мога. Simple Smile  Притеснявам се за бременност  понеже ще е неочаквана, но пък ако имаме бебче това е хубава новина. Исках да споделя дали някоя от вас е имала подобен случаи от болезнен цикъл да се е сблъскала със споменатите заболявания, за които писах. Радвам се,че няма такива и ми поолекна.
Не искам да  ви натоварвам повече с личните си проблеми, но Шоколадче, бъди жива и здрава и дано никога не ти се случва да изгубиш близък човек заради лекарска грешка! Имам здравна култура, но не и доверие в лекърите.
Обещавам да потърся съвестрен лекър и да пиша пак Simple Smile

# 22
  • Мнения: 567
Да ти кажа аз забременях със презерватив  Mr. Green  Ползваме само дурекс, но....се изненадах Mr. Green Е аз не чаках 5 дни ,а на 2-я ден след закъснението си купих тест.
Вземи си тест и провери. И не си мисли все за най- лошото.

# 23
  • Мнения: 7 723
Да ти кажа аз забременях със презерватив  Mr. Green  Ползваме само дурекс, но......
Сигурно сте ползвали от ония- с дупките...летните модели  Thinking Joy

# 24
  • Мнения: 2 236
Кое е по-добре за мен си преценявам аз,ясно?Тоя тон си го запази за вкъщи-сигурна съм,че плашиш всички гарги около теб:)))

Както ти си позволяваш да критикуваш,така и аз !!!
Ха-ха,добре че има Интернет да се правим на много велики!!! newsm62

# 25
  • Мнения: 1 796
Момичета пак ли сме на война?Стига вече,всяка тема води до спор,недейте така.Всеки има право на мнение,не се хващайте за гушите отново.

# 26
  • Мнения: 9 441
Направи си тест,но според мен е малко вероятно да си бременна.

# 27
  • Мнения: 4 434
Четох в различни форуми че болезнената менструация може да е при наличие на киста,тумор...
Ти за тва си толкова объркана Wink

# 28
  • Мнения: 2 013
Няма как да забременееш със здрав презерватив, а и болезнениния цикъл не означава бременност.Една седмица е напълно достатъчна,за да отчете теста има ли бременност или не.Не е нужно да чакаш повече.

Съгласна съм,трябва да отидеш на лекар задължително.

# 29
  • Мнения: 329
Прави нещата едно по едно-купувай си тест, виж резултата и после мисли за доктор. Че още малко и тук на кръст ще те разпънем и още повече ще се шашнеш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт