Сега ако не ви омръзна - няма кога

  • 2 143
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
Доставя ли й удоволствие да ходи на училище?

За сега да. Строява се в ранна утрин пред вратата. Обикновенно един час по-рано и почва да претропва и да пита кога ще тръгваме. Дай боже така да е до края на всичките й образования Praynig Grinning. Ходи определено със желание и й харесва. Ама то в такава класна стая и на мене ми се приходи  Crazy

Цитат
А какво наистина е усещането с парашута, аz не мога да се престраша на такова нещо.

Усещане на птица. Гледаш всичко от високо. Аз много обичам такива екстримни нещица. По лунапарковите съм се качвала на какви ли не щуротии. А половинката все вика "Само като си помисля, че хора са ги правили и ми се отщява и дострашава Grinning"

# 16
  • Мнения: 1 173
Много са ти хубави децата.  Simple Smile
Пу пу, живи и здрави да са.

# 17
  • Мнения: 513
Ууу, направо каталясах от снимки.  smile3534
Мони е една малка прелест! Да са ти живи и здрави милите принцески. Жестоки са!

# 18
...Мони е една малка прелест! ...
Ще видиш как ще се изтъркули бързо времето и ние ще въздишаме по Мария като ученичка. Hug
Що растат толкова бързо  Sad

# 19
  • Мнения: 4 212
Понеже си отговорила на пове4ето въпроси които отново бих задала (Ки4ка Конкретната), направо да кажа, 4е сте супер  Peace
Малката както винаги в движение, каката красавица, ли4и и желанието да у4и, а стаята и е разкош, вси4ко в розово и дърво, супер. Тая треви4ка зелена, като я видях и ми дойде желанието да грабна солницата да ръся и хрус хрус  Whistling  Mr. Green

# 20
А някой от желаещите да ми оправят градината видя ли какво проектче съм набелязала. Ей там дето е Парка в Еър (Ayr) съм снимнала туй онуй  Crossing Arms Laughing

# 21
  • Мнения: 5 183
Привет!!! И аз разгледах снимките с интерес, особено първолашките. Много сладка е Симона с униформата и каква ентусиастка само... пу-пу, да не са и уроки!!!
А ина4е, у4илището, класните стаи, та и униформите досущ като в НЗ.

# 22
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Е хайде сега....няма да ни омрьзнеш Hug.Пьк и снимки ,кой не оби4а да разглежда Wink.Много са ти готини принцеските Heart Eyes,да са ти живи и здрави Praynig

# 23
.....
А ина4е, у4илището, класните стаи, та и униформите досущ като в НЗ.
И как няма да са. Нали е бивша колония на Кралството. Пък и от там дипломите ги признават на приидващите Flutter, че и шофьорските книжки Wink Laughing

# 24
  • Мнения: 5 183
.....
А ина4е, у4илището, класните стаи, та и униформите досущ като в НЗ.
И как няма да са. Нали е бивша колония на Кралството. Пък и от там дипломите ги признават на приидващите Flutter, че и шофьорските книжки Wink Laughing
Да, и аз така знам. Те много млади хора натам са се запътили - към Европа през Англия, някои се установяват там, други бродят, трупат експириенс и впе4атления и се завръщат.
Но мисълта ми беше за даскалото. Много подобно е вси4ко.

# 25
  • Мнения: 1 116
Гледам богата програма сте имали в БГ, как за 14 дни успяхте толкова много места да обходите?
Ученичката е много сладка, ама защо тръгват още през август? Като гледам май малката има по-голям мерак и от каката за школото Simple Smile

# 26
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
А някой от желаещите да ми оправят градината видя ли какво проектче съм набелязала. Ей там дето е Парка в Еър (Ayr) съм снимнала туй онуй  Crossing Arms Laughing
Хондичка, добре си се ориентирала. От Англия идват много от иzвестните градинари Flutter Вие докъде стигнахте с ремонта на къщата?

Я ми кажи моля те, кога децата сменят училището при вас, на около 11 год. ли? Класовете им по колко деца са?

# 27
....Ученичката е много сладка, ама защо тръгват още през август? ..
Ами тя тук лятната им ваканция не е толкова голяма. Два месеца е. Толкова им стига. Между сроковете имат доста почивки - споко, не са ги претоварили Grinning

# 28
.... Вие докъде стигнахте с ремонта на къщата?

Я ми кажи моля те, кога децата сменят училището при вас, на около 11 год. ли? Класовете им по колко деца са?
С ремонта, дето вика половинката - до кривата круша. Абе пак има напредък. Вече си имам компютърна стая (стъди му викат тука) Flutter Sunglasses. Остават холът, една от спалните, антрето, едната баня, кухнята вече не броя (тя ще е някога си). В същност тя си е добре, но искам просто да е по-модернистична като предната, която ми беше стъкнал Flutter Grinning
Да ми е жив и здрав- Все някога ще свърши Hug

Упс, за училището.... Основното е до 7-ми клас. Сега в първи клас са две паралелки с по около 20-тина деца. Казаха, че тази година са много над обикновенното. Преди са били 10-15. За по-големите класове не знам по колко класа са и колко деца Embarassed

# 29
  • Мнения: 1 116
Упс, за училището.... Основното е до 7-ми клас. Сега в първи клас са две паралелки с по около 20-тина деца. Казаха, че тази година са много над обикновенното. Преди са били 10-15. За по-големите класове не знам по колко класа са и колко деца Embarassed

Ама наистина ли на 5г и първи клас, и какво ще учат в първи клас?

Общи условия

Активация на акаунт