На каква възраст беше детето ви, когато го осиновихте?

  • 4 780
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 843
Да, не дава по два пъти... дискриминация! Wink

1. И. - 4 години и 1 месец
2. В. - 1 година и 4 месеца

# 16
  • Мнения: 358
В заявлението бяхме посочили възраст до 1 година.
Видяхме я на 4,5м а у дома дойде на 5м

# 17
  • Мнения: 123
В заявлението бяхме посочили от 6 месеца до 6 години.
Сладуркото ни дойде в нас на 9 месеца.

# 18
  • София
  • Мнения: 9 517
Дар, при теб е лесно - триеш си гласа и гласуваш отново с два отговора. За Д-ива се страхувам, че няма такава опция и ще попадне в статистическата грешка  Hug

# 19
  • Мнения: 1 669
В заявлението посочихме от 0 до 12 месеца. Малката беше на 3.5 месеца като я видяхме за пръв път. Вкъщи се прибра няколко дни преди да навърши 5 месеца.

# 20
  • Мнения: 2 172
Гласувах. Hug

# 21
  • Мнения: 286
Бях писала от 0-1 година. Когато се срещнахме, синът ми беше на 1г.3м. След 1 м. си бяхме вкъщи.

# 22
  • Мнения: 847
гласувах. в заявлението писахме 0-3 години. беба беше на осем месеца и нещо като се видяхме за първи път. десет месеца ги направи в къщи. два месеца след осиновяването ни се обадиха за момче на три години, по грешка, не са обработили инфото, че вече сме осиновили, но тогава ни беше още рано за второ.

# 23
  • космополитно
  • Мнения: 941
... анкетата.

ПП Посочила съм опция до 3 гласа, тъй като някои имат по 2 осиновени деца, не можах да си спомня, но някой може да има и три.
Да, има- засега без конкуренция с трите си осиноветни деца е Мариан Георгиев.



1. И. - 4 години и 1 месец
2. В. - 1 година и 4 месеца
newsm78 Интересна и гра на числа!? Какво ли е значението й? Thinking

Аз бях посочила дете на възраст "0-3 г спредпочитание да е към 1г 9м
Когато повече от година никой не ме потърси отидох и разширих възрастовата граница (писах дете до 5г.)и посочих вс. ретгионални дирекции.
Съвсем скоро (Месец-два) след тизи уточнения
 ми пратиха писмо за среща с момиченци на 1г9 м Докато изчаквахме дата за дело Тя пстана на 2 г. 2м. ...

# 24
  • Мнения: 12
И аз гласувах.В заявлението писах до 1 год, когато го видяхме за първи път беше на 6 месеца и след един месец беше в къщи.

# 25
  • Мнения: 4 138
грижа се за алекс, откакто беше на 3 дни. осинових я, когато беше на 3 месеца.

# 26
  • Мнения: 146
Гласувах и аз. В заявлението посочих възраст от 0 до 3.5 години. Когато видях Ивка за първи път беше на 2.4 год.  и с физически данни на едногодишно дете. Сега единадесет месеца след това вече е попораснала и колко много говориии .....

# 27
  • Мнения: 11
В заявлението посочихме дете до 1.5год.
Среща с  бебо на 4 месеца и 3 дни.
У дома на 4 месеца и 24 дни

Общи условия

Активация на акаунт