Бременност и Ултразвук - Германия

  • 3 245
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 700
Охоо, това последното много ме zарадва. Живот и zдраве моята Ще е рискова (zа съжаление). Та поне няма да ме "глобяват" всеки път по 45 €.

# 16
  • Мнения: 11 315
Охоо, това последното много ме zарадва. Живот и zдраве моята Ще е рискова (zа съжаление). Та поне няма да ме "глобяват" всеки път по 45 €.
Миле, много силно стиснати палци имаш от мен! Praynig

# 17
  • Мнения: 4 700
Благодаря ти, Ще имам нужда от стиснати палци.  Hug

# 18
  • Мнения: 945
При моят имаше някава all-inclusive тарифа... плащаш 100 евро и те гледат колкото искаш. Иначе до 20та седмица ме гледа всеки път(така се получи, че първо не се видя плод в сакчето, беше много рано, после пък сърчицето не беше почнало да тупти, а после дойде ред на нормалния ултраzвук, който касата поема). След 20та седмица почнах да го чуствам и zагубих интерес към ултраzвука, чЕ там се виждаше я само дупе, я половин крак или глава.  ooooh!

# 19
  • Немция
  • Мнения: 6 878
Миле, и от мен едни здраво стиснати палци! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Гери, и от други съм чувала за такива общи "пакети", на варииращи цени!  При някои ставаше дума за обща цена само на кръвни изследвания по време на бременността, които здравната каса не поема... Колко е различно при различните лекари...Crazy

# 20
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Да,допълнителния ултраззвук струва 45 евро и при моята гинеколожка.

# 21
  • Мнения: 110
Aз също платих 80 евро пакет за цялата бременност за видеозон,че да си ги виждам все пак децата.Въпреки че съм с близнаци и проблемно забременяване не се водя рискова бременност ме осведомиха ShockedПък да не ви говоря за кръвни и други кви сметки ми пращат,че и по две някои заради близнаците,направо се втрещих.

# 22
  • Мнения: 11 315
Aз също платих 80 евро пакет за цялата бременност за видеозон,че да си ги виждам все пак децата.Въпреки че съм с близнаци и проблемно забременяване не се водя рискова бременност ме осведомиха ShockedПък да не ви говоря за кръвни и други кви сметки ми пращат,че и по две някои заради близнаците,направо се втрещих.
Това да не е на местна почва в Тюринген? Или зависи от здравната каса. Направо ме изуми, че при такава ситуация, като твоята, не поемат нищо допълнително  ooooh!

# 23
Момичета някой знае ли колко струва преглед при бременност,ако не си осигурен в Гр, а само в Бг и имам Европейска Здравна Карта?

# 24
  • Мнения: 4 700
Ако не е по спеШност българската карта няма да ти свърШи работа. А цената може да варира, zависи какво точно Ще преглежда лекарят. При моят лекар ехографът на таzобедрени органи е 45 €.

Общи условия

Активация на акаунт