Александра и мама Нанси в МАЙската тема ще се разпишат, знаем си!

  • 19 951
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 570
ААА добре успокои ме! На мен пък ми дава енергия представителя ни за Шумен от БТК. Ако още малко ми лази по нервите, скоро може да ме гледате по новините в специален репортаж...  Mr. Green

Какво е направил?

# 61
  • Мнения: 4 370
ААА добре успокои ме! На мен пък ми дава енергия представителя ни за Шумен от БТК. Ако още малко ми лази по нервите, скоро може да ме гледате по новините в специален репортаж...  Mr. Green

Какво е направил?

Първо обещава, а после не дава!  Crazy
Днес вече ще стане ясно, ще им пращам ли репортери на БТК, да пораздуят случая или не и тогава ще ви дам повече подробности, като вече имам пълна картина върху цялата ситуация. Дори и да не спечеля "битката", пак ще се "похваля"!
Ако има работещи в БТК да не си помислят нещо! Много коректен клиент съм  Flutter Аз само за мъжа на Ники се сещам!

# 62
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 570
Ще чакаме Crazy
Изгладих и сега живота ми се вижда с една идея по розов bowuu

# 63
  • София
  • Мнения: 5 079
Ч.Р.Д на Ивчо Кабрански! Да расте все така чаровен, интересен и палав левент, и все така да се грижи мама, тати и бати да не скучаят у дома! Wink
Честит рожден ден и на Иван, Дон Тони и Тото на бубката! Щастливо детство, мили дечица, безкрайно много любов и весели игри!!!




Змейко, Ч.Р.Д и на теб с малко закъснение! Все така свежа и красива бъди и малкото ти нежно цветенце Кали да стане скоро горда кака на сестричка!
И мойто братле имаше вчера рд, та съм убедена, че на тази дата се раждат само хубави хора... Hug


Олче,какво стана водихте ли Вели на лекар?
Сисе, мерси, че ти единствена попита...
Не го водихме, оправи се от самосебе си, незнам от какво се беше подул така, явно нещо се е бил пристиснал. Отмина с доста рев и страх от гърнето за няколко дни  Crazy, но вече Слава Богу го надживяхме. Да не чуе  Twisted Evil...
В събота го водихме на психолог обаче. Заради неговото прословуто неговорене.  Sad Мойта шефка ми беше препоръчала едно много голямо Име в тая област. Тя ни праща на терапия с логопеди, работещи с малки деца, днес сме за първи път и ми е много свито под лъжичката. Според лекарката сме реагирали навреме, дано със занимания и мноого водене и работа постигнем желания ефект и да не е нещо по - сериозно...  Sad М****та им на парите, въпреки, че доста ще го поусетим и ние...
Стискайте ни палци...

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 4 146
ЧРД на сладкия Ивчо Кабрански! Много здраве, послушен батко и щастливи родители му пожелаваме

Благодаря на всички ви за пожеланията  Hug Много ми е криво тези дни , заради проблеми на наши приятели и нямам никакво настроение за писане...

Дано всички болнички дасе оправят, Вели да не страда пак от нежните си части  Embarassed Praynig и дано да има ефект светилото по говоренето  Praynig Praynig Praynig

Сиске, ти направо ме втрещяваш с това неспане и гладене в ранни зори  Crazy Комплески ще придобия, бе жена  Joy

Ани, ще чакаме развръзката на случката  Laughing

Любче, дано скоро си стъпите на краката, много е неприятно - ако закъсате ще помагаме - нали знаеш, че съм винаги насреща  Hug  bouquet

# 65
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВЧО !!! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И ВСЕ ТАКА ДА ВИ РАДВА !!!   Hug  Heart Eyes  Hug

Ани, ти направо ме разби с тази ценова информация   Shocked

Олче, стискам палци всичко да мине както трябва и изведнъж да се отприщите и да не спрете да говорите  Praynig


Целувки и лек ден  Grinning

# 66
  • Мнения: 937
Честит рожден ден на Ивчо! Много щастливо детство, макар и скромно, знам че тържеството ще е хубаво и рожденика ще получи така желания подарък! Много здраве и само хубави неща от тук нататъка!


Олче, радвам се че се е оправил от само себе си Вели, и стискам палци да му повлиея ходенето на логопед и да не те тревожи повече! Прегръдки на малката бонбонка!
Руми, колелото наистина е голямо, но щом има мерак ще се научи да го кара перфектно! Показвай ни ги двамата по често!
Сисе завидях ти благородно за кротките деца пу-пу щастлива жена си ти!  Heart Eyes И дано скоро оправиш повредата в твоя телевизор и да поспиваш повече!
Дано срещата се осъществи и наистина да се съберете повече, но активността е  много слаба май!  Sad
Една снимка и от нас от вчерашната разходка


# 67
  • Мнения: 223
Честит Рожден Ден на Ивчо! Да е все така палав и щастлив. Да го слушат бате, мама и тате!
newsm59 baloni baloni bdbaloni baloni baloni  Gift

Олче, сигурна съм, че всичко ще е наред!  Peace Дано посещенията ви при логопед да са за кратко и Вели бързо да напредне. Много пъти съм разказвала за моя братовчедка, която не е искала да говори до 4г. Майка и е педиатър, направо се побъркала от тревога. Започнала е изведнъж, сега говори 6 езика. Спокойно! Обичай го, подкрепяй го и всичко ще се подреди!  Hug Нацелувай малката сладурка от мен!   love001
Люба, щом те устройва работното време и колектива е ОК, работи си. Ако излезе по-добро предложение, възползвай се! А до тогава Ивчо, ще е тръгнал на градина и няма да има нужда да се ползваш от услугите на свекърва. Аз днес съм във филма "Ема със свекърите баба и дядо"  Sad  Свекърва ми има изцепки, колкото щеш, но все пак и е баба и трябва да я вижда. Не съм спокойна въобще. Не зная как ще изкарам деня!  Rolling Eyes
Ани, а какво ще кажеш за цените във Варна? И аз исках къща в китен квартал, а сега живея в малък апартамент в краен квартал. Ех мечтиииии!!!!
По случай първи юни, Ема ходи на първият си концерт. Ходихме на откриването на сезона в Каварна и гледахме и слушахме Емир Костурица и оркестъра му "Забранено е пушенето". Определено и хареса, сега ще видим пораженията върху слуха  Mr. Green и може да отразим с нея и Калиакра рок феста.
Сисе, с тези кротки деца, как може по толкова да спиш бре жена??? Ще се повредиш. Я изпращай каката на разходка и лягай с бебето.
Приятен ден на всички!

# 68
  • Мнения: 163
 happy bd на Ивчо! Много здраве, късмет, щастливо и безгрижно детство, много подаръци, усмивки и весели игри! На мама Люба специален  smile3525 и много сили и възможности да може да прави реалност мечтите на чаровните си дечица! Весел празник!
Сисе, наистина много свежо звучиш - поздравления! Да нацелуваш малката и по-голямата кротушанка - златни дечица имаш!  Hug
Ани, ти пък защо не спиш, ами сервираш кафе в тези ранни часове и какви са тези проблеми с БТК в този ранен час? Дано всичко се уреди във ваша полза! Монополисти са си и това си е  #2gunfire! А това  сцените в Шумен и мен ме  #Crazy, за Варна знам, оправдано е тъй като са "морската столица"!
Олче, стискам палци, вярвам че скоро Вели така ще проговори, че няма да може да му затворите устата!  Praynig
Гале, много е пораснала Мариса - кокетка!  Heart Eyes И ние вчера мислехме до НДК да се разходим, но нямаше къде да се паркира, после в Макдоналдс зад НДК - същото положение, 3 пъти се въртяхме, тати се ядоса накрая и направо в мола. Имаше куклен театър за децата. Никол беше много превъзбудена от детската градина - там са имали празненство, после дискотека, лакомства и явно й беше прекалено натоварването. Има още подаръци за получаване за 1 юни, но умишлено и ги скрих  Mr. Green Установих по мои наблюдения, че повече от един подарък ако получи накуп и не може да ги оцени всичките, затова на етапи. Искам и аз така да имам да получавам подаръцииииииииииииииииииииииии!
Сега малко шоу: Вчера се карахме с Никол тати на кой е мъж. Тя казва "Не, това е моя мъж!" и после аз "Не, това си е моя мъж!", а тати "Спокойно, не се карайте. Никол ти като си ми жена трябва да ме переш, да ми готвиш, гладиш и т.н., съгласна ли си?", а тя "ДА" и аз се съгласих  Mr. Green
Хубав ден!  Hug

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 570
.

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 09:57 от siska79

# 70
  • Мнения: 163
Това ме извади извън равновесие
Мен също! Много тъжно! Повече не мога нищо да кажа, много се разстроих.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 4 146
Разплаках се...Това е ужасно силна майка...

# 72
  • Мнения: 271
Честит рожден ден на Ивчо! Много щастие и здраве му пожелавам!
Честит празник /на патерици/ на всички дечица!

Люси, пиши ни и нас за Усоето, но така и никой не ми отговори точно за кои дати става въпрос.



Наистина е много тежко и трудно, аз всеки ден работя с такива деца, а майките им са героини.

Хубав ден на всички!

# 73
  • Мнения: 4 370
Тъжно е, но такива деца са факт. От известно време чета за аутизма. Аутизма има различни форми. И на мен ми беше минала мисълта че Иван има лека форма на аутизъм, когато тръгна на ясла и си играеше сам, а не с другите деца. Сега вече не мисля така и не ми се иска да е така. Но аутизма продължава да е интересна тема за мен. Аутистите са страшно умни деца, но различното ги изнервя. Наскоро дори говорих с директорката на яслата по този въпрос, защото те все пак са медицински персонал. Но се оказа, че не сме на едно мнение. Според мен консервантите във ваксините и по скоро производните на живака, довеждат едно малко човече до подобно състояние, те не се раждат аутисти.

А за цените на имотите в Шумен е така, защото има много малко имоти за продажба и вече си мислят, че в двора им извира нефт. Брат му на Дидо си търси къща в София и затова сравнихме някои цени. И нас това ни изненада.

П.П. ОО Лони, незнех че с това се занимаваш. Значи може да дадеш повече инфо по въпроса.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 497
Честит рожден ден на Ивчо! Много здраве и все така послушни мама, татко и батко му желаем!
Честито и на рожденичетата от вчера Тото, Иван, Тони и Змейковица! Много здраве и усмивки!

Олче, стискам палци Велизар бързо да навакса с говоренето Praynig

Общи условия

Активация на акаунт