моля за съвет и за помощ - бебето ми изпадна в странно състояние !!!

  • 2 205
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте мами,

Бебето ни е на 11 дни и вече го мъчат колики. Снощи около 12,00 се случи нещо, което ужасно много ни изплаши. След около 2 часа непрекъснат рев изведнъж той започна лекичко да хърка, забели очи и като че ли изпадна в безтегловност. Това продължи около 1 минута и след това всичко си дойде на мястото, но още не мога да се освестя. Случвало ли ви се е подобно нещо и как реагирате в подобна ситуация?

# 1
  • Мнения: 252
Според мен въпроса ти е за лекар.
Може просто да го е отпуснало за момент и да е заспал от умора,а може и друго да е.Ние тука само ще гадаем.

# 2
  • Мнения: 9 814
 ooooh! Защо въобще пускаш теми тук.
Заведи детето на лекар!

# 3
  • Мнения: 2 658
Наитина няма какво да ти се отговори. НА ЛЕКАР, дано е нещо беzобидно  Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 44 098
трябвало е веднага на лекар да отидете....
може и лек гърч да е било.....
чак да забелва очи от умора....

# 5
  • Мнения: 4 292
И с двете ми деца не се е случвало такова нещо. Така, както го описваш звучи.. страшно. Сигурно няма нищо притеснително, но я най-добре да си го види лекар.

# 6
  • Мнения: 2 960
Не се е случвало с децата ми,ако беше-нямаше да чакам изобщо,ама изобщо. PeaceОтивай на преглед-веднага и дано всичко е наред Praynig

# 7
  • Мнения: 2 447
Не ми се е случвало,звучи страшно..Заведи детето да го прегледа лекар..

# 8
  • Мнения: 6 713
Отидете на лекар. Забелването на очите не е нормално. Успех!  bouquet

# 9
  • Мнения: 89
сигурно просто се е опитал да заспи, както казваш от преумора.
моите винаги подбелват очи на заспиване. има деца които дори спят с полуотворени клепачи и подбелени очи, което не означава абсолютно нищо.

по-скоро за хъркането не знам, опасността е от т.нар. сънна апнея, за което нито съм компетентна, нито искам да те плаша излишно, нито е мястото в този форум да се дават съвети

стискам палци всичко да е наред!

# 10
  • Мнения: 805
Дано да няма нищо!
Ясмина също подбелва очи, но това се случва когато заспива без да реве и да хърка.
Може просто да си е поемал дъх...НО ИДИ НА ЛЕКАР и обясни на него!

# 11
благодаря за отговорите! Вече два пъти говорих с педиатърката, но тя ми каза че това се дължи на продължителния плач и че няма да се повтори  Praynig извика ме утре на консултация

# 12
  • Мнения: 805
Дано наистина да си се притеснявала напразно!
Значи след това не се е случвало вече?
Как се държи бебето?

# 13
слава Богу не се е повтаряло! Но следобед и вечер плаче много - като всички деца с колики - давам капки и чай и пак не помага, докато сам не реши да спре.....

# 14
  • София
  • Мнения: 44 098
Дано наистина е така....и да няма проблем....

Общи условия

Активация на акаунт