Къде пикае бебето (докато е в корема) ?

  • 28 167
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Къде пикае (и изобщо пикае ли) бебето докато е в корема?

Ти как мислиш? ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 428
И аз съм си задавала този въпрос много пъти.

# 17
  • Мнения: 2 587
Мисля, че не ака, щото нали като се роди, тогава изхвърля мекониума, който изпълва червата.

ПП. За по-гнусливите, да ги успокоя-амниотичната течност се сменя на 2-3 часа, затова е редно бременната да пие много повече вода от средностатистическия човек, та-намалява шансът да изпие това, което е изпикало, или поне намалява количеството  Mr. Green

Милото ми дете,аз като не пиех хич вода .......  Sad

# 18
  • Мнения: 6 365
На планетата Хикс бебетата се стискат, докато се родят.

Сега сериозно- не само че пишкат, ами се и скубят, нали имат космена покривка. Плюс това във водата плуват всякакви боклучета и кожички- един път ми ги показаха на ехограф.

Виж ако се насере, вече е проблем.

# 19
  • Мнения: 7 723
На планетата Хикс бебетата се стискат, докато се родят.

Сега сериозно- не само че пишкат, ами се и скубят, нали имат космена покривка. Плюс това във водата плуват всякакви боклучета и кожички- един път ми ги показаха на ехограф.

Виж ако се насере, вече е проблем.
Както се разбра вече, проблема с насирането отпада.
Виж, ако пък вземе, че повърне от тия кожички  и нокти,
това вече е проблем  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 280
Е какво толкова се смеете , все едно вие преди да забременеете сте знаели всичко по темата.Всеки се учи впоследствие.

# 21
  • Мнения: 1 192
Е какво толкова се смеете , все едно вие преди да забременеете сте знаели всичко по темата.Всеки се учи впоследствие.
Знаела съм я,нали затова имам диплома...Пък,ако не знам нещо елементарно, питам Arrow Чичо Жоро

# 22
# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Така, стана ясно, че бебето прави "пиш" в
коремчето на мама, т.е. мама е мобилно Ве-Це
с елементи на топлофицирана гарсониера,където
доставката на храна е безплатно осигурена.

# 24
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
На мен пък ми бе трудно да схвана как така майката и бебето са свързани с пъпната връв, която, като се среже, кърви. А като се роди бебето, се оказва, че е с различна кръвна група от майчината.
Баси, нима пъпната връв до едно място се оросява от майчината, а от там нататък - от бебешката кръв?
Пъпната връв е от бебето до плацентата. Плацентата е "лепната" на стената на матката и играе роля на бариера. През нея минават хранителни вещества, но не и пряко кръв от майката към бебето или обратно. След раждане срязват пъпната връв, а след малко изпада и плацентата.

# 25
  • Мнения: 560
Е какво толкова се смеете , все едно вие преди да забременеете сте знаели всичко по темата.Всеки се учи впоследствие.
Ейййй....такава тема нямаше и такава вече има.

Е може да не са знаели...но какво я интересува жената,как и къде пишка бебето и докато е в утробата и.Да е живо и здраво,пък как става бебе ,как пишка не е толкова важно. Wink

# 26
  • Мнения: 4 585
Добре, благодаря! Разбрах как така са с различни групи майката и бебето и не изпадат в шок от това. През працентата минават хранителни вещества. А кислород?
Разносвачът на кислород в тялото е кръвта. Циркулира между белите дробове и всички части на тялото. А бебето?

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Е какво толкова се смеете , все едно вие преди да забременеете сте знаели всичко по темата.Всеки се учи впоследствие.
Ейййй....такава тема нямаше и такава вече има.



То хубаво като не знаеш да питаш,ама ако за всяко нещо,което ни щукне питаме с теми какво ли ше стане с форума newsm78

# 28
  • Мнения: 7 723
Е какво толкова се смеете , все едно вие преди да забременеете сте знаели всичко по темата.Всеки се учи впоследствие.
Ейййй....такава тема нямаше и такава вече има.



То хубаво като не знаеш да питаш,ама ако за всяко нещо,което ни щукне питаме с теми какво ли ше стане с форума newsm78
Е, за кво тогава е форумът?
Ей сега Вълчо ще пусне и тема за кръвоносните системи на майката и детето.
Що са две отделни?
Аз пък скоро не съм ви питала дали си сваляте чорапите
като ходите на гинекологичен преглед...замислям да е скоро  Crazy
И така... тук се пита и се очакват отговори. Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 17 592
Къде пикае (и изобщо пикае ли) бебето докато е в корема? Нали се храни, пие.. Трябва и да пикае някъде, но къде?  newsm78  Embarassed

В корема.

Общи условия

Активация на акаунт