Лечение на гъбички и забременяваня!

  • 3 055
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 651
доста форуми изчетох и извън този сайт пише само де се мием с топла вода без такива гелове макар че аз ползвам лактацит

Не просто коментара ти висеше някъде във въздуха, след като никой в по- горните отговори не беше споменавал с какво се мие или не.

Е извинявай, ама не мога да си представя каква е тая миризма та да не може да се измие само с топла вода Simple Smile. Иначе съм ползвала отвари от лайка, смрадлика и разбира се Лактацид или Себамед. От интимните гелове всичките гинеколози, които съм посещавала, само тях двата препоръчват.

# 16
  • Мнения: 25
eeee как така ми разни такива миризмички от физиологичните нужди на човека , изпотяване сега лятото не мисля че само с чиста водичка става  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 568
eeee как така ми разни такива миризмички от физиологичните нужди на човека , изпотяване сега лятото не мисля че само с чиста водичка става  Simple Smile

Остатъците от изпотяване и физиологични нужди са водноразтворими и могат да бъдат отстранени "само с чиста водичка". Пробвай и ще видиш, че миризмата ще изчезне  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 914
доста форуми изчетох и извън този сайт пише само де се мием с топла вода без такива гелове макар че аз ползвам лактацит

Не просто коментара ти висеше някъде във въздуха, след като никой в по- горните отговори не беше споменавал с какво се мие или не.

Е извинявай, ама не мога да си представя каква е тая миризма та да не може да се измие само с топла вода Simple Smile. Иначе съм ползвала отвари от лайка, смрадлика и разбира се Лактацид или Себамед. От интимните гелове всичките гинеколози, които съм посещавала, само тях двата препоръчват.
Наистина Себамед е много добър. Освен него ползвам и Флофажин и от него съм доволна. Редувам ги двата.

# 19
  • Мнения: 44
доста форуми изчетох и извън този сайт пише само де се мием с топла вода без такива гелове макар че аз ползвам лактацит

Не просто коментара ти висеше някъде във въздуха, след като никой в по- горните отговори не беше споменавал с какво се мие или не.

Е извинявай, ама не мога да си представя каква е тая миризма та да не може да се измие само с топла вода Simple Smile. Иначе съм ползвала отвари от лайка, смрадлика и разбира се Лактацид или Себамед. От интимните гелове всичките гинеколози, които съм посещавала, само тях двата препоръчват.

Наистина Себамед е много добър. Освен него ползвам и Флофажин и от него съм доволна. Редувам ги двата.
Момичета това медицински интим гелове ли са?Не съм ги чувала,а мн държа на хигиената и се чудя всеки път какво да си взема,дори лекар ми е казвал бебешки сапун да ползвам,но Лактацид,Себамед и Флуражил никой не ми е изписвал.

# 20
  • Мнения: 4 651
Ами нали знаеш, че такова нещо като медицинска козметика няма, това си е рекламен трик.
Всички написани са с подходящо Ph за интимните места. Най- известната, добра и съотвено скъпа марка е Себамед. Аз си купувам Лактацид, има го навсякъде из хипермаркетите, сигурно и в аптеките. Себамед съм вземала от супермаркет в Германия, тук незнайно защо ги има само в аптеките.

# 21
  • Мнения: 44
f(x) благодаря за пояснението.Само се чудя защо преди време като ходих на лекар,ми каза че гъбичките няма нужда да ги лекувам,защото лечението е мн скъпо за да се излекуват напълно и за мен и за партньора,освен това се появявали пак при настинка,лечение с антибиотици и мн др фактори. Thinking Лекаря при който бях е мн известен в Пловдив и ми беше препоръчан от жена,която 8 години не можеше да забременее и му беше мн благодарна.

# 22
  • Мнения: 568
Само се чудя защо преди време като ходих на лекар,ми каза че гъбичките няма нужда да ги лекувам,защото лечението е мн скъпо за да се излекуват напълно и за мен и за партньора,освен това се появявали пак при настинка,лечение с антибиотици и мн др фактори. Thinking

Хм, странна логика е извадил този лекар. Малко ми звучи като "защо да мием чиниите след ядене, като после пак ще ядем и пак ще ги изцапаме"...

Гъбичките трябва да се лекуват, най-малкото заради сърбежа, миризмата и другите съпътстващи "екстри". Колкото на по-ранен етап започне лечението, толкова по-бързо, лесно и евтино ще даде резултат. Да не говорим пък, че нелекуването може да доведе и до усложнения...

# 23
  • Мнения: 4 651
Много и наистина скъпо лечение ще си докараш като направиш някоя тежка инфекция. Последния път лечението на двама ни струваше 50 лв. Ако за тоя доктор е нормално да имаш сърбежи и течение, ами нека е неговата. За мъжете е лесно, при гъби нямат симптоми. Мен ме повтаря поне 2 пъти в годината, след прием на антибиотик обикновенно, но чесно да не се лекувам до сега не бях чула някой да ме съветва. Звучи ми като: дай да не ядем, защото пак ще огладнея ....

# 24
  • Мнения: 44
И на мен ми беше странно,каза че 9 от 10 жени имали такива гъбички.Но въпреки всичко поисках да ми напише рецепта-тя се оказа за около 350лв.Не можех да си го позволя и при мисълта че при следваща настинка пак трябва да ги дам се отказах.Аз между другото не съм усетила нищо,не съм се оплаквала от парене,сърбеж..Откри ми ги при ежегодишните изследваня микробиология и цитонамазка.

# 25
  • Мнения: 568
А докторът не ти ли каза случайно какви са тия гъби, как се казват? Заинтригувах се просто - от 10 жени само една ги няма, липсват симптоми, лечение не е необходимо... или ако се приложи струва майка си и баща си... За първи път чувам за такова "чудо". Консултирала ли си се с друг лекар по въпроса?

# 26
  • Мнения: 4 651
И на мен ми беше странно,каза че 9 от 10 жени имали такива гъбички.Но въпреки всичко поисках да ми напише рецепта-тя се оказа за около 350лв.Не можех да си го позволя и при мисълта че при следваща настинка пак трябва да ги дам се отказах.Аз между другото не съм усетила нищо,не съм се оплаквала от парене,сърбеж..Откри ми ги при ежегодишните изследваня микробиология и цитонамазка.

Ако я намериш тази рецепта ще ми бъде интересно да видя какво има вътре. Най- скъпите хапчета, които сме взимали бяха към 20 лв. бройката, по две за всеки, значи 80 лв, сложи мазила и вагинални глобули още 20- 30 лв, ако ти изпишат и апликатор Гиназол 16 лв. Е не мога да ги докарам повече от 130 лв Simple Smile. Ако да речем след това лечение пак има останали и повторите - пак няма да станат 350 лв......

# 27
  • Мнения: 44
И аз така си мислех и в аптеката като ми каза колко ще излезе и....ме заболя корема.Аз тези неща ги пазя,но се местих на друго място живях и не знам дали ще я открия тази рецепта,но обещавам ще я потърся.
А между другото после го смених този лекар защото беше много груб.С ега ходя в Торакс при един много внимателен,той като ми прави изследвания не ми спомена да имам каквито и да било гъби...

# 28
  • Мнения: 82
Да върна малко темата към заглавието и.Мислите ли ,че бялото течение и гъбичките пречат на забременяването?

# 29
  • Мнения: 2 453
Аз питах моята лекарка,дали бялото течение пречи на забременяването.Отговорът и беше,че не пречи,но е по-добре да се лекува,защото при бременност се усилва

Общи условия

Активация на акаунт