Треперене на брадичката на бебенце!!!

  • 10 074
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 497
Мда, и треперенето при вдигане е съпроводено с разперване и треперене на ръчичките (рязко), нали Wink

# 16
  • Мнения: 581
Мда, и треперенето при вдигане е съпроводено с разперване и треперене на ръчичките (рязко), нали Wink
При нас не!!! при други може и да е така.
Благодарим за отговорите

# 17
  • Мнения: 1 053
Мойта бебка прави така от врема на време,не знам дали и е студено,но е много сладка като го прави Embarassed Laughing.

# 18
  • Някъде там
  • Мнения: 110
при нас треперенето е след като го сложа на хавлийката след къпане, предполагам че му е студено

# 19
  • Мнения: 41
Първо искам да Ви кажа "Здравейте", за първи път пиша Simple Smile Но много теми съм прочела, които са ми в полза Simple Smile
Сега по темата - на моята дъщеря й трепереше брадичката някъде около месец и половина и то след баня или когато беше с биберон. Бях се притеснила, но ми казаха, че било нормално. Вече е на 4 месеца и вече не го прави, може би защото въобще не поглежда биберона/залъгалката/ newsm78 Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 354
Дъщеря ми прави същото Simple Smile.Отначало си мислех,че е от студ ,но по късно забелязах,че прави така когато се изнерви и реве с пълно гърло.Явно е нещо като харектерност на детето.


И моята дъщеря е по същият начин Peace

# 21
  • Мнения: 80
Май на всички бебенца им треперят брадичките. Laughing Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 2 090
Май на всички бебенца им треперят брадичките. Laughing Laughing Laughing
Не е,не е Mr. Green.На сина ми не е треперила брадичката Crazy,но на малката-да.И на мен ми беше интересно на какво се дължи Thinking,е вече спря де...

Общи условия

Активация на акаунт