Какво мислим за солариум?Kакво трябва да знаем!-Teма-3

  • 81 937
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 54
благодаря за отговора  Simple Smile

За нищо Simple Smile Дано съм била полезна. Ако си харесваш тена е достатъчно да го поддържаш както ти казах, сама прецени. Дано всичко е наред и не ти се появяват повече бенки. На мен от солариума ми са се появявали лунички, но като спра изчезват, за съжаление с бенките не е така.

# 706
  • Мнения: 4
благодаря за отговора  Simple Smile

За нищо Simple Smile Дано съм била полезна. Ако си харесваш тена е достатъчно да го поддържаш както ти казах, сама прецени. Дано всичко е наред и не ти се появяват повече бенки. На мен от солариума ми са се появявали лунички, но като спра изчезват, за съжаление с бенките не е така.
днес отидох на друг солариум - този път вертикален за 4 минути мисля вече най-много за 6 минутда влизам в кабинката   Simple Smile

# 707
  • Мнения: 616
nedelchevai за този тип кожа е противопоказно излагането на слънце, както и солариума, дори в минимални дози. Препоръчват се контролни прегледи, както и следене на всички бенки, като при поява на някой от следните симптоми: промяна на формата и/или цвета, сериозно уголемяване, неправилна, разкъсана форма, зачервяване около бенката; незабавно да се прегледа от лекар и при нужда да се напрви биопсия за установяване дали е доброкачествено или злокачествено образуванието. 

Всеки сам си решава какво да прави в такъв случай. Само ще отбележа, че мой познат който е с този тип кожа и приемаше несериозно всички предупреждения, наскоро беше опериран и около 1/3 от носа му беше премахнат,за да може да се изчисти ракът на кожата, който се беше образувал.

# 708
  • Мнения: 4
nedelchevai за този тип кожа е противопоказно излагането на слънце, както и солариума, дори в минимални дози. Препоръчват се контролни прегледи, както и следене на всички бенки, като при поява на някой от следните симптоми: промяна на формата и/или цвета, сериозно уголемяване, неправилна, разкъсана форма, зачервяване около бенката; незабавно да се прегледа от лекар и при нужда да се напрви биопсия за установяване дали е доброкачествено или злокачествено образуванието. 

Всеки сам си решава какво да прави в такъв случай. Само ще отбележа, че мой познат който е с този тип кожа и приемаше несериозно всички предупреждения, наскоро беше опериран и около 1/3 от носа му беше премахнат,за да може да се изчисти ракът на кожата, който се беше образувал.
Благодаря за отговора  Simple Smile

# 709
  • Мнения: 1 354
Солариумът ми е едно от малкото прегрешения,които знам,че са вредни Sad
Много силен минус за соларно студио " Инферно " !  #Cussing out
Конкретно в Младост, до Билла, не ходете там! През цялото време треперих вътре,отвартително гнусно, много много стара техника. Най-възмутителното е,че Инферно е опасно за здравето - нямат никакви стъклени защити, само на лампи е,без стъкло, кабелчета се поддават тук-таме, металът скърца, все едно ще избухне нещо. МНого неприятно изживяване. Вътре е мръсно и гнусно.
Бягайте от Инферно  - буквално е Ад,както се превежда!  Sick

Плюсчета за "Белиз" и "Кало"  Hug

Фактически и на други съм ходила, и съм най-доволна от "Белиз" на Графа-техниката е прилична,220в.,силен солариум,много чисто,като в частна болница, персоналът е супер. Аз там ходя за 6-7 минути,докато на други места е 10 минути същото почерняване. Имат и карти. Аз лично съм от тези от Колективните намаления и е доста изгодно  Peace

# 710
  • Мнения: 13
Аз не харесвам солариума, а и на напоследък много се говори че са вредни...

# 711
  • Мнения: 2
Аз пък много го харесвам, но ходя 2 месеца в годината.Подобрява ми настроението, а и ми пести време.

# 712
  • Мнения: 4
Подобрява ми настроението, а и ми пести време.

двете ми любими причини да прегрешавам редовно със солариума  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 0
Ако беше чак толкова вреден никога нямаше да го разпространят по салоните.... или щяха да го махнат....
Просто трябва да има мярка и ако се появят петна да се спре или ако прекомерно се изсуши кожата.. но не да се ходи цял живот... а да речем по поводи, сватба, бал, събиране, или просто когато ни щукне, но да не е редовно, понеже имам една позната на 30г. ходи от малка и сега изглежда на 40.. слаба има цици има изкуствена коса, прави се  адски мноооого но кожата и е толкова черна че дори да спре да ходи няма да избелее.... суха, отделена е от тялото и и стои като целуфан,,,кофти
Ето такива не трябва да ставате.... другото е нормално...
и между другото.. тази същата има момиченце на 4 годинки и го веоди на солариум с нея и то има тен....
не знам коя майка би го сторила на детето си... #2gunfire #2gunfire

# 714
  • София
  • Мнения: 7 519

и между другото.. тази същата има момиченце на 4 годинки и го веоди на солариум с нея и то има тен....
не знам коя майка би го сторила на детето си... #2gunfire #2gunfire
Shocked
Надявам се да се шегуваш.

# 715
  • Мнения: 0

и между другото.. тази същата има момиченце на 4 годинки и го веоди на солариум с нея и то има тен....
не знам коя майка би го сторила на детето си... #2gunfire #2gunfire
Shocked
Надявам се да се шегуваш.

изглеждам ли сякаш се шегувам?>

# 716
  • София
  • Мнения: 7 519

и между другото.. тази същата има момиченце на 4 годинки и го веоди на солариум с нея и то има тен....
не знам коя майка би го сторила на детето си... #2gunfire #2gunfire
Shocked
Надявам се да се шегуваш.

изглеждам ли сякаш се шегувам?>
Не, обаче надеждата умира последна.  Tired

# 717
  • Мнения: 1 354
Е тея с "Циците" , тенът на мулатки и всичко тунинговано са много грозни(буквално),имат нещо нарушено в психическото здраве.А за деца- без коментар.Само се надявам детенцето да има и баща и дядо и баба,че с такава майка...  #Cussing out

# 718
  • Мнения: 0
Има си и баща и баба... но майката си го води навсякъде с нея. С една скъпа нова кола са, бащата има много пари и тя се ожени за него, за да си осигури вечни посещения на козметичните салони и така. Кофти е....
Иначе по нея няма нищо пипано освен контур на устните, перманентен грим и солариума... за друго незнам, но носи се с дънки и потници, но пък тена е ужасно черен.. стои леко мръсен дори.
Нейн си проблем, ама защо и детето......

# 719
  • Мнения: 3
Солариумът ми е едно от малкото прегрешения,които знам,че са вредни Sad
Много силен минус за соларно студио " Инферно " !  #Cussing out
Конкретно в Младост, до Билла, не ходете там! През цялото време треперих вътре,отвартително гнусно, много много стара техника. Най-възмутителното е,че Инферно е опасно за здравето - нямат никакви стъклени защити, само на лампи е,без стъкло, кабелчета се поддават тук-таме, металът скърца, все едно ще избухне нещо. МНого неприятно изживяване. Вътре е мръсно и гнусно.
Бягайте от Инферно  - буквално е Ад,както се превежда!  Sick

Плюсчета за "Белиз" и "Кало"  Hug

Фактически и на други съм ходила, и съм най-доволна от "Белиз" на Графа-техниката е прилична,220в.,силен солариум,много чисто,като в частна болница, персоналът е супер. Аз там ходя за 6-7 минути,докато на други места е 10 минути същото почерняване. Имат и карти. Аз лично съм от тези от Колективните намаления и е доста изгодно  Peace
 
Добре,въпросното "Инферно" трябва да затвори врати ,за да си оправят техниката или докато не се научат на елементарна хигиена,според мен!Защо не се оплачеш някъде....в ХЕИ например или в друга инстанция?!

Общи условия

Активация на акаунт