Италия 100!

  • 19 364
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 710
хелоу)
мен ме е страх да го отворя този линк, така че ще пропусна. нямам нерви.
изнежила съм се, или от егн-то, но инцидента онзи  ден в римини с убитите баба и дядо още са ми в главата и мира не ми дава случката.
какво стана с ямболския рейс, има ли развитие някакво, т.е причина, разкрития, виновни или вече не е новина?

дюн, феиам, италина мерсаж:)


италинко, вчера ми се обадиха от баккер ( много мразя тези телефонни оферти...) , предлагат нам-си-колко десетки булби на тулипани, кокичета и незнам си какво отсега да поръчаш за есента. 55 евро ( или нещо такова, не слушах много, защото докато слушах мислих как точно учтиво да се измъкна). чакай обаждане, демек)))
в настоящия брой на каза фачиле има много яка статийка за вертикални орти:))
тоест на терасата береш салатките... днес в донна делла Р. са споменати пак.
изобщо, оказва се, че на тераса могат много неща да се отглеждат...

# 16
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Таман сега прочетох за случая. МАй писах без да съм се информирала. За мен това са си лични неща, не можем да коментираме. Остава само фактът колко безвъзвратно осакатени са душите на децата, зверски травмирани от т.н. български власти.

# 17
  • Мнения: 764
И аз гледах за децата по ТВ.До колкото разбрах бащата ги е довел със съгласието на майката,но после са останали.Там пък ги е гледал той с майка си,защото полякинята е работила в Палма де Майорка.Истината си я знаят те каква е.Ако аз съм майката бих се спряла и бих опитала по друг на4ин да се приближа към децата.Нали знаете прит4ата за Соломон с 2те кандидат майки.Как не и стана мило да ги гледа така да пищят и да се дърпът Rolling EyesИ като не можа да вземе 2те си замина само с едното.Не вярвам нито на нея,нито на бащата,но тези деца искаха да си останат там където са,защто явно се 4увстват добре/оби4ани,обгрижвани и т.н/Не се постъпва така с деца,абсолЮтно без4ове4на история.

Ето ти за автобуса новини
http://bnt.bg/bg/news/view/9438/oshte_edna_jertva_na_incidenta_v … tnostta_bakadjika


Ина4е разследват в момента,но явно не е минал надеждно контроли,шофьорът 62 год.,пътят тесен а наслагани сергии ...


Ленка,на мен само по мейл ми пращат оферти,не са ми се обаждали никога.Погледни си профила,да не си активирала нещо погрешно.Аз последно полу4их тези 2те и за момента се спирам Peace
http://www.bakker-it.com/r_92807-009/Arbusti-rampicanti/Fallopia.htm
http://www.bakker-it.com/r_12146-009/Arbusti-rampicanti/Caprifoglio-Belgica.htm

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 20:52 от Italina

# 18
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
На майката дори и погледа и не беше майчински.Децата не само не искаха да отидат при нея,а още по-лошо изпитват ужас от нея.Голяма травма за дечицата.Дано историята завърши с добър край за децата  http://bgpetition.com/dve-bulgarski-detza/index.html

# 19
  • Мнения: 5 462
На майката дори и погледа и не беше майчински.
Как го определи като Не майчински ??? Shocked newsm78

# 20
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Ти пък само се появаваш да критикуваш.Не ти ли омръзна?
Това е мое виждане и го споделям.Щом за теб тази жена е идеал за майка-ОК.

# 21
  • Мнения: 5 462
Касиер , давай го по кротко !!!
Никого не критикувам , само ми стана любопитно .
Прибързано си правиш изводите за това майката дали е добра или не .
Страна, така категорично като теб , не бих взела .Никой не знае как точно стоят нещата в семейството  ... Naughty
Касиер , влизам и пиша когато мога и естествено когато и за каквото искам . ooooh!

# 22
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Даже не можеш да си представиш колко съм кротка  Peace
Вземам страната на децата,и това е .

# 23
  • Мнения: 750
Въх при нас е едно мра4но и студено и не спря да вали от в4ера Confused
Как е времето при вас?
Верно кой е прав и кой е крив в историята на семейството никой не я знае,но на мен ми се стори,4е тия деца искат да си стоят при баща си и са по обвързани с него newsm78.Писъците им да ги оставят там където са направо ми скъсаха сърцето Cry

# 24
  • Мнения: 2 603
По новините казаха, че и майката била дала интервю и не знам си кога щели да го покажат.. Аз викам първо да видим и двете гледни точки, пък тогава да съдим, защото не винаги нещата са такива каквито изглеждат.

# 25
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Честит рожден ден на  Desi Dealema!

# 26
  • Мнения: 750
4естито на Деска и от мен   newsm59

# 27
  • Мнения: 764
Деси,4естит рожден ден.



Деси Софийска,/ух,много сте/,няма много смисъл според мен сега да се слушат изказвания,нито на майката,нито на бащата.Всеки ще дърпа 4ергата към себе си и ще изкарва другия от 4ерен по-4ерен.Ще се прелива от пусто в празно.На мен ми стига,4е 4ух писъците на децата.Аз като майка,не бих при4инила такъв ужас на децата си.Хора всякакви,ама на мен ми се обърна сърцето,а не ги познавам,как на тази жена не и трепна нещо не знам.Толкова за лЮбовта към децата.


# 28
  • Мнения: 2 603
Italina сигурно си права, не знам, нямам деца. Просто си мисля, че не е хубаво да почнат да се изливат помии върху един или друг без някакви доказателства. На мен също ми стана много мъчно за децата, сигурна съм, че не това е бил правилният начин, всички са виновни по един или друг начин, просто не мисля, че е правилно да се взима страна кой е по-малко виновен.

# 29
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Чакайте малко,аз не видях някой да е застанал на нечия страна.Ставаше дума за поведението на майката и реакцията на децата.Аз не съм виждала досега дете да иска да избяга така от обичната си майка .Абсолютно съм съгласна ,че вина имат и двамата родители,кой повече,кой по-малко.Но това е друга на тема на разговор и естествено не сме ние хората,които ще раздаваме правосъдие.

Я сега ми кажете,расте ли здравец в Италия?

Общи условия

Активация на акаунт