Италия 100!

  • 19 386
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 100
Джойка и ние ме така, Wink обикновено сме за не повече от седмица, но този път имам административни задачки и си знам, че ще ми трябва повече време. Mr. Green

  Почивката ще си я караме юли, когато сме на Балеарите. Peace

ау гадост дано не ви накарат да си забравите по4ивката
междудругото впе4атленията от служителите на летиЩето пак са доста негативни... с други служители гледах да си нямам работа


Що бе,разкажи  newsm78
Аз през 2007ма като се прибрах с децата за месец през лятото останах приятно изненадана като ме пуснаха да мина най-отпред на гиШето за паспортен контрол за да не вися с децата ( тук такъв филм няма  Mr. Green )

И аз така, много ме впе4атли това поведение, съЩо максимално асистират за разни коли4ки при слизане с бебок от автобусите на летиЩето. Тук не само, 4е няма такъв момент, но и веднуж 4ух от "събратята" италианци зад мен, на около 100 4овека опаШка на паспортен контрол : "ми Що пък да пускат майки с деца отпред, то на децата к'во им е : седят си в коли4ките и толкоз" Shocked Става въпрос за август месец, жеги и здраво "ръгане" на летиЩето...мда Crossing Arms

В бг от 1 до 22 юли Peace

# 76
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Я да видим сега с кого Ще се видим. Wink

Аз отивам да заведа децата на 17ти Юли и на 20ти си пътувам за насам.После с ДиРока летим на 15ти август и сме в София до 18ти,следва морето и после се връЩаме на 31ви август и Ще летим за насам някъде към 3ти или 4ти септември.
Който има желание и време за кафе, да свирка. Grinning

# 77
  • Мнения: 1 545
Дирокова, все не се засичаме с тебе....... Ние на 15 почти със сигурност ще летим за Анталия за 1 седмица  #2gunfire Колко години все ще се срещаме, и то кво?

# 78
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дирокова, все не се засичаме с тебе....... Ние на 15 почти със сигурност ще летим за Анталия за 1 седмица  #2gunfire Колко години все ще се срещаме, и то кво?

А кога отивате в Бг? И кога Ще се връЩате насам ? Thinking

# 79
  • Мнения: 5 710
Най-голямата простотия е на летище София, няма друго такова летище.
Хората са като овце, тези зад гишетата гледат, като отровени, р изобщо като знам, че слизам и поемам дъх, минавам на стенд бай, докато изляза.  После на паркинга стават такива навалици ( стария терминал), че си на върха на истерията още преди да си излязъл от бариерата..  Миналата година в Анталия ни се наложи да чакаме не помня вече пред кой полет, те нали са чартъри, нощем. Децата изопокапали, нашите бяха добре в количка, но имаше едно милото на 5-6 г, едричко, майка му като вейка го държи и краката й се подкосяват. И никой, никой, никой не се сеща да  даде път, да седне тая жена. Аз малко възнегодувах, но нямаше ефект, освен една дропла, която каза, че всички са с деца ( тя не беше), добре че беше един черен турчин, повика я зад гишето да седне горката жена. На връщане пак нощем, на летище София като се юрна тоя народ да излиза и като зачакахме пред паспортния контрол... Децата най-отзад, гъчканица, близнаците изпаднаха в истерия, както и други деца и пак - ръгане, бутане, никаква идея да дадат път на деца, на възрастни... Ако не ми се налагаше, кракът ми нямаше да стъпи на това място ( както съм бойкотирала Шереметиево 1и2:))

тези работи показвала ли съм ви ги:
part 1, part 2

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 20:35 от 10cent's

# 80
  • Мнения: 52
Здравеите...
слу4аино да сте 4ули 4е в София имало бум на варицела и морбили??Моя племеник е с варицела.Боф аз я изкарах на 32 години.Нали би рябвало да сме ваксиирани срещу морбили?Нямам спомен ни за мен ни за сина ми.

Аз съм от 3.07 до 15.07 в БГ. А още нещо: сина ми си има декларации от мен и баща му,на 15 години е.Дали ще му правят проблеми на нашето летище на връщане?ще се връща сам. А ??

Да ви се оправят бързо децата. Peace

# 81
  • Мнения: 1 100
Лени, не разбрах : на Софийското летиЩе ли се развива действието или в Анталия?

# 82
  • Мнения: 5 710
Лени, не разбрах : на Софийското летиЩе ли се развива действието или в Анталия?

едната случка беше в анталия, , а  другата в софия,  когато кацнахме. самолетът един и същ. малко объркан разказ се получи:)))
 
забравих: от 20до 29 юли съм в България аз.

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 21:37 от 10cent's

# 83
  • Italia
  • Мнения: 4 492
ДобрЮтро  Simple Smile
Температура ве4е нямаааааааааааа  Party Кеф кеф кеф. Blush

Гледам,4е с Деси неаполска,Лени и Джуфката Ша са разминем за по един два ден. Rolling Eyes
Май за сега само с ДЮнска и с Астреа ми се припокрива някой друг ден. Thinking

Джуфке,не съм 4увала за тези варицело_морбилски епидемии по софийско.Аз съЩо съм от тези дето караха варицелата на дърти години ( 28 г. ) и въпреки ,4е ме бяха наплаШили,4е може да ме обезобрази,Щото се карала тежко аз минах по тънката лайсна и нямам поражения,Слава Богу. Джулия съЩо я е карала,малката не е,та най_много тя да "намаже" ако не отШуми до другия месец.

Италинке,как сте вие? ДЮнска? О4аквам болетино медико ама да е с положителни параметри ако може. Wink Hug

# 84
  • Мнения: 653
да знаете 4е ние им я занесохме варицелата тази пролет Simple Smile   казаха ни да си стоим в къЩи 10 дена, ама не си стояхме та така....


# 85
  • Мнения: 764
Новото е,4е се ка4ва само до 38 и нещо температурата,а не до 39,5 като в4ера.Отбелязваме го като напредък...кашли,но не много.Беше по4нало и ухо да я боли ама спря.На антибиотик сме.Лошото е,4е на сина ми се появи нещо подуто под долната 4елЮст.Утре не са на у4илище и ще го водя при ли4ната.Трябва да ми даде напревление за хирург мисля.Друг е въпросът колко се 4ака или колко ще трябва да се изръсиш-минимум стота4ка-да го видят на 4астно.Ей,писва ми да ви кажа с техните здравни истории.Ако си бях в Ямбол,още в4ера да го бях завела в хирургия да го видят колегите.За лекар и зъболекар не съм 4акала никога.
Малката изкара варицела по 1май.Аз бях на 24 и я карах със баткото.

# 86
тези работи показвала ли съм ви ги:
part 1, part 2


Готини снимки+коментари. Simple Smile

От обслужване по летища и самолети имам добри впечатления от италианските служители и точно обратното от българските.
За съжаление и мои близки могат да се "похвалят" с крайно отрицателни впечатления от служители на летище София.
Всеки с късмета си, предполагам. Simple Smile

Вече дойде време за европейските избори. Какво ще правите в крайна сметка? Ще гласувате ли? За БГ или за ИТ кандидати?
Аз ще съм в София за тези избори, както и за парламентарните, така че със сигурност няма да пропусна да гласувам!
А за парламентарните избори ще успеете ли да се организирате? Аз съм голям поддръжник на идеята, че трябва да се гласува на избори и съм пропускала май само едни кметски, където кандидатите бяха 'оле, мале' и тогава в крайна сметка спечли Бойко. Сега пак му е ред да печели май... Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 653

А за парламентарните избори ще успеете ли да се организирате? Аз съм голям поддръжник на идеята, че трябва да се гласува на избори и съм пропускала май само едни кметски, където кандидатите бяха 'оле, мале' и тогава в крайна сметка спечли Бойко. Сега пак му е ред да печели май... Rolling Eyes

аз бях
ама ве4е май не, този път наистина е много трудно

# 88
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
тези работи показвала ли съм ви ги:
part 1, part 2


Готини снимки+коментари. Simple Smile

От обслужване по летища и самолети имам добри впечатления от италианските служители и точно обратното от българските.
За съжаление и мои близки могат да се "похвалят" с крайно отрицателни впечатления от служители на летище София.
Всеки с късмета си, предполагам. Simple Smile

Вече дойде време за европейските избори. Какво ще правите в крайна сметка? Ще гласувате ли? За БГ или за ИТ кандидати?
Аз ще съм в София за тези избори, както и за парламентарните, така че със сигурност няма да пропусна да гласувам!
А за парламентарните избори ще успеете ли да се организирате? Аз съм голям поддръжник на идеята, че трябва да се гласува на избори и съм пропускала май само едни кметски, където кандидатите бяха 'оле, мале' и тогава в крайна сметка спечли Бойко. Сега пак му е ред да печели май... Rolling Eyes

в никакъв слу4ай за български  Shocked
нито ги познавам, нито живея там, гласувам където са ми директните интереси.
Ще гласувам за обЩинските, мисля за първи път и ако не ме хване здраво обЩествената съвест, да не гласувам за Европейски  Rolling Eyes
смятам да анулирам скедата  Crossing Arms

# 89
  • Italia
  • Мнения: 4 492
За обЩинските избори определено Ще гласувам. Peace  За европейските оЩе съм в 4уденка  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт