Италия 100!

  • 19 400
  • 295
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 750
Ама това за Берлуската голям майтап  Joy Ми нали той сега се развежда в момента, пък нека си поживее човека, да поосвежи малко емоцийките си. Симпатяга  е, аз много му се кефя  Simple Smile
И на мен ми е много симпати4ен Peace.Що пък да не се забавлява 4овека,само жена му може да го съди.Що му се месят в ли4ния живот,важното е да има реформи и да си върши работата Peace

# 226
  • Мнения: 52
Хе хе хе ,аз ги гледах в4ера тези снимки и слушах изказването му,например:: Аз съм примиер и в същото време импрендиторе ,и като ми идват гости трябва да ги посрещам подходящо за ранга ми.Аз хар4а по 100.000 евро като ми доидат гости,защото съм премиер,а аз като връщам визитата и те ме приемат на подходящот за мен положение.Все пак съм премиер и импрендиторе.
 Grinning

Аз оба4е се 4удя,тези пари после дали ги слага в 730 и дали си пази касовите бележки  Laughing? И колко пъти на месец приема гости?

Италке ,моят лимон нали го окастрихме,сега от пръ4ката която остана, излезнаха листенца,ама от ниско долу.Нормално ли е?

# 227
  • Мнения: 5 710
Ани, много е хубаво, искам го) Как се казва , знаеш ли?
Аз напоследък си мисля да отгледам тераса, която не е в типичния й вид ( мушката, петунии и т.н в стандартните балкониери) и се оглеждам повече за треви, подправки, полски цветя разни такива интересни, като този алиум, а също и зелени растения, както и някои мини сортове зеленчуци:)) Само че е тясна, 1.60 е май, и мноого дълга, а амбициите ми са за поне тройно по-широка тераса...

Берлускони ми е много несимпатичен - не виждам никаква енигма в този човек, противен ми е като мъж,  прилича ми на някакъв мавзолеен герой, нещо неестествено, дори малко страшно,  окултно ...

# 228
Мисля, че най-италианското му име е Erba della Pampa(s). Вече от Google ще видиш латинското, понеже аз попаднах на няколко и не разбрах кое точно е неговото ботаническо име. Тук тази трева я има в повечето градини. Става колкото човек висока и расте на туфичка: http://www.piante-e-arbusti.it/foto/erbadellapampas.jpg
Хубавото е, че това не е цвете, което да прецъфтява, а просто си е такова.
И аз харесвам декоративни храстчета и треви повече от цветята. Peace

# 229
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                       Колкото и широко скроен човек да съм,ми идва доста повече,гостите мида се разхождат със щръкнали патки из къщата ми.Това си е просто оргия,едва ли е била само една.Ако това му е моралът... Sick

# 230
Ами то заради това има едно нещо, нречено PRIVACY, за да не знаем кой, как и с кого се разхожда в пределите на собствения си двор.

# 231
  • Мнения: 1 100
Този път аз съм съгласна с това:
"Берлускони нарече снимките намеса в личния му живот. "Това са невинни снимки. Не са скандални, но това е нарушение на правото ми на личен живот и скандална агресия", заяви премиерът."
Навремето раздуханата афера между Клинтън и Люински ми беше супер смешна и изобщо поведението на Клинтън от кръста надолу никога не ми е повлияло на мнението за него ни на йота. Сега същото и с Берлускони. Crossing Arms
Ми нека има вила, нека кани мацки, нека си се забавляват в басейна... Какво от това?
Само работата с държавния самолет е кофти, там трябва да му свият перките.

Тц, не е баШ така. Съвсем не съм съгласна. Ако ставаШе въпрос за която и да било друга ли4ност_може би да. Не и в слу4ая. Говорим за министър председателя на ит, за Бога! 4овекът, който представя Италия пред ЕС и целия свят. Нужно е минимално 4увство за отговорност, към изпълняваната длъжност, за да не плеска цяла една държава. Не става въпрос само за горепосо4ените снимки:
Това е 4овек, който на 73 и години прави оргии и има секс_отноШения с малолетни моми4ета!
4овек, който е напълнил парламент и дал депутатски и министерски места на Шоу_гърли, Щот са му правили..хм..еди какво си... Sick
4овек, който има 6 присъди, но не може да бъде осъден, Щот е променил закондателството, за да се отърве,...моля про4етете!!
Curriculum giudiziario di Silvio Berlusconi http://www.kensan.it/articoli/Curriculum_giudiziario_di_Silvio_Berlusconi.php
4овек, който манипулира националните медии, при положение, 4е има и собствени тв, една от която е НЕЗАКОННО излъ4ваЩа РЕТЕ 4 :
http://libertadistampa.myblog.it/archive/2008/03/12/rete-4-la-tv-abusiva.html
4овек, който има връзки с видни представители на мафията http://berlmafia.splinder.com/
4овек, който заедно с приближените си, изто4ва милиарди евро от държавните ресурси, за ли4ни облаги http://www.blitzquotidiano.it/politica-italiana/aerei-di-stato-b … elettorale-35532/
4овек, който подкупва съдии, адвокати, депутати, директори на медийни издания и т.н..
Този 4овек е ПРЕМИЕР; не просто успял бизнесмен....
....
Та с риск Лейдито пак да ме намери за крити4на, аз да си кажа
Ама това за Берлуската голям майтап  Joy Ми нали той сега се развежда в момента, пък нека си поживее човека, да поосвежи малко емоцийките си. Симпатяга  е, аз много му се кефя  Simple Smile
И на мен ми е много симпати4ен Peace.Що пък да не се забавлява 4овека,само жена му може да го съди.Що му се месят в ли4ния живот,важното е да има реформи и да си върши работата Peace
Надявам се, 4е се Шегувате...заЩото ако ли не...то това би озна4авало, 4е 4овек живеее с години в една страна, но не само 4е не му е ясно какво става в нея, а и не го интересува....
С уважение и към двете ви Peace

А и някой миналата седмица бе казал, 4е му е писнало да слуШа за Берлускони, то на кой не му е...но цяла една държава му сърба попарата на тоз господин, да не говорим за "ла фигура ди м...а"http://www.google.it/search?hl=it&rlz=1T4GPTB_itIT289IT289&a … i+merda&meta= , с която винаги представя ит. навън...

И на последно място, като дървен философ, да си кажа:
Шуре, говореШе за Клинтън и секс аферата му..доста разли4ен слу4ай. Навремето беШе направен т.нар "импий4мънт", не заради извънбра4ната му връзка, а заради това, 4е беШе дал лъжливи показания по слу4ая; извод, пуритански по американски: президент, който лъже, не може да е президент...
За какво си говрим тогава?

В UK то4но тези дни се разразява голям скандал за много по малко...http://news.kataweb.it/item/582605/spese-e-rimborsi-truccati-bro … stri-nella-bufera

А Ит е управлявана от 4овек, който има присъди за излежаване...Сорри, за дългия дърдор, дано сте имали време да погледнете линковете, полезни са. Peace
С най добри 4увства към вси4ки, да няма обидени Peace

Лека ноЩ и хубав неделен ден
  bouquet

# 232
  • Italia
  • Мнения: 4 492
ДЮн,про4етох и съм съгласна дори и със запетайките. Peace
Много ШокираЩ според мен е и факта,4е църквата, която инак си пъха носа къде ли не и ромпе и ко...ни за къде къде по невини проблем4ета в слу4ая пази..гробно мъл4ание. Twisted Evil Thinking 

# 233
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                    Църквата в този и вид е лицемерие,облечено в красиви думи.Не зная как е там,но тук църквата не се занимава с блоготворителностДебнат те да се отделечиш от запалената свещичка,за да я угасят,после отново ги претапят...продават.. и забогатяват.Отците си карат хубавите коли,купени с църковни пари.

# 234
да си кажа и аз 4ела недо4ела, токо Що гласувала  Laughing
хинтерланд и аз не разбрах недоумението по думата, много ясна ми се струва, не ми се вярва само в Милано да си я използваме  Rolling Eyes

по въпроса колко е симпати4ен берлуска, моето мнение е отдавна ясно, даже по_крити4на от ДЮн бих била...
оставям настрана кой с кого си ляга, а наблягам на кой за какъв се представя и на какво залага в предизборните си кампании.
бъдеЩият император отказва да отговори на въпроси, при положение, 4е негово ниЩожество американския президент, бе принуден да дава сметка за много по_малко...
ма той, нали се раЗВЕЖДА, ГОРКИЯ, НЕКА СИ СЕ ЗАБАВЛЯВА  Shocked
баси, рекнато от жена ми се струва парадокс на парадоксите  ooooh!
да кажа 4е ми се драйфа е малко, но за пореден път се убеждавам колко обЩо има между масовото бг мнение и ит. такова. дет се вика, всеки народ си заслужава властниците  Sick

Макдирокова, църквата осъди поведението му и поиска сметка, но и тя в куп с най_елитната европейска преса, се оказа манипулирана от левите сили  Shocked Twisted Evil
да се 4уди 4овек, като са толкова силни заЩо не са на власт  newsm78 #Crazy

за лЮбителките на ребуси (4ие е тялото с виагрена пиШка  Thinking), има бол снимки в нета, някои официални миналогодиШни са доста "говореЩи"  Laughing

айде приятен следобед на вси4ки, симпати4ни, клиШирани, или разли4ни  Wink

# 235
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

оставям настрана кой с кого си ляга, а наблягам на кой за какъв се представя и на какво залага в предизборните си кампании.


хм, не съм се дообяснила, много кофти да пиШеШ като гост.  Rolling Eyes
имах предвид последователност в обявените цели и реалността. кой иска, разбира  Peace

и сега, да се самоопровергая малко по темата за имигрантите и интеграцията.
в наШе село има около 2000 легални имигранти, демек резиденти без поданство. както знаете, тези лица имат право да гласуват на обЩинските избори. обааа4е, единственият протокол на резидент не_поданик беШе на госпожа майка ми... изборната комисия беШе притеснена, заЩото не се беШе сблъсквала с такъв прецедент.
зна4и, тоз народ идва тук, работи, плаЩа данъци, ползва социални е други услуги, благосъстоянието му зависи от тези избори... но никой не е пожелал да се запиШе и да дойде да гласува.

ми аз по_голяма интеграция от възможността да гласуваШ за неЩо, което пряко те засяга не знам, та трябва да призная, 4е утопи4ната ми вяра в интеграцията се поразклати и малко като ЛЕни и Макдирокова си помислих, 4е май достатъ4но възможности имат, но явно не желаят  newsm78

и други неЩа си помислих, ама да не съм от една крайност в друга, Ще си затрая  Confused

# 236
  • Мнения: 154
хаххах, ама много се забавлявам  Grinning Всеки си има право на мнение ... на мен си ми остава все така симпатичен. Поздрави за всички ви  Sunglasses Hug  ... Silvio........ spacca tutto... ovvio sanno che vinceremo e incominciano ad infangare il tuo nome e la tua persona.... non mollare.... siamo con te  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Peace  Joy

# 237
  • Мнения: 247
Мога само да допълня към предишните постове, че това заменяне  с негативен имидж си е работа на опозицията. Целта е да се затвърди мнението за кризисна ситуация.При насищане на медийното пространство с негативна информация, резултатът е реална криза. Основен акцент е липсата на морал  . Това е шаблон за действие, прилаган от  всички опозиционни сили. Хората остават с впечатление, че ще се появи добра лява или дясна група, която дефакто винаги се появява, наблягайки на национализма/патриотизма. Атакуваният политик и партията му стават агресивни в намеренията си и действията си. Целта на опозицията винаги е една - да се смъкне политикът/партията от власт. Основно средство са медиите.  Wink  ТоЗ филм сме го гледали вече.
Феям, да съм спокойна, че съм интегрирана. И на мен ми идва нещо на ум, но ще си затрая. Умен човек би схванал причината.

Последна редакция: нд, 07 юни 2009, 19:28 от Holly1

# 238
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
хаххах, ама много се забавлявам  Grinning Всеки си има право на мнение ... на мен си ми остава все така симпатичен. Поздрави за всички ви  Sunglasses Hug  ... Silvio........ spacca tutto... ovvio sanno che vinceremo e incominciano ad infangare il tuo nome e la tua persona.... non mollare.... siamo con te  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Peace  Joy

разбира се, Лейди, кара  Peace
нали се разбрахме, 4е разли4ни 4етива имаме, съотвено и нормално, разли4но виждане по въпроса  Laughing

пп. тия нахъсени лозунги ми напомнят комунисти4еско време  Mr. Green

# 239
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Мога само да допълня към предишните постове, че това заменяне  с негативен имидж си е работа на опозицията. Целта е да се затвърди мнението за кризисна ситуация.При насищане на медийното пространство с негативна информация, резултатът е реална криза. Основен акцент е липсата на морал  . Това е шаблон за действие, прилаган от  всички опозиционни сили. Хората остават с впечатление, че ще се появи добра лява или дясна група, която дефакто винаги се появява, наблягайки на национализма/патриотизма. Атакуваният политик и партията му стават агресивни в намеренията си и действията си. Целта на опозицията винаги е една - да се смъкне политикът/партията от власт. Основно средство са медиите.  Wink  ТоЗ филм сме го гледали вече.

аз пък да добавя, 4е пълненето на медиите с блудкави будуарни истории, съЩо е основен метод за отвли4ане на вниманието от реалните проблеми.
спектакъл за народа... всеки уважаваЩ себе си император това е предлагал.
Date al popolo sangue e arena...  Twisted Evil

никаква опозиция не може да се възползва от неЩо, за което всеки среден италианец нетайно си ме4тае_пари и млади мацки. екстра реклама.
поредно дежа ву  Confused

пп. Holly1, не разбрах добре, за теб криза има ли, или си я е измислила опозицията?  newsm78

пп.2 не трябва да съм особено интелигентна, Щот последната поправка не я схванах  Confused

Последна редакция: нд, 07 юни 2009, 20:07 от feiam

Общи условия

Активация на акаунт