Русенска тема

  • 33 798
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 123
Здравейте , мн е лошо днес времето , предиобяд бяхме в центъра , ама страшен вятър , за следобеда даже няма да излизаме  Confused аз за утре не зн нищо , ще тр да се съобразя с нашия тати , само утре почива  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 343
Утре и аз може да се довлека в парка и най-вероятно с двете деца.Който види черна количка със зелено и един непослушник на 6г. около нея, да свирка . Grinning

# 17
  • Мнения: 5
здравейте и от мен
дано е хубаво времето че да се видим
аз ще се опитам да дойда   

# 18
  • Мнения: 1 043
Гледах прогнозата- дават го слънчево, така че ние сме в парка утре- 16 ч на вазата  Wink

# 19
  • Мнения: 1 207
Айде цоп и аз да следя.
Мисля да кажа на мъжа ми за парка,че утре ще е гледач и се чудеше какво да го прави цял ден.

# 20
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Добро утро момичета, навън времето е слънчево, дано и да се постопли малко и ще стане страхотно. Flutter Hug

# 21
  • Мнения: 912
разказвайте как са празненствата за деня на детето ?Simple Smile че имам и рожден ден и мисля да се домъкнем до Русе с малката утре по случая Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 019
и мен ме интересуват тържествата и кукления театър утре заплаща ли се?

# 23
  • Мнения: 132
Май всичко ще е безплатно  Peace,ама не съм много сигурна  Wink

# 24
  • Мнения: 2 019
В сайта на театъра пише 3лв.,това да не е за възрастни?

# 25
  • Мнения: 164
привет от мен как беше празнеството в парка струва ли си да се ядосвам че не успях да дойда

# 26
  • Мнения: 132
Тъпо беше-не съжалявай  Peace
Цялата работа беше предизборна агитация  Peace

# 27
  • Мнения: 2 019
Тъпо беше-не съжалявай  Peace
Цялата работа беше предизборна агитация  Peace
Peace

# 28
  • Мнения: 102
вчера пред нас във варна един джип блъсна едно момиче на пешеходната пътека.беше ужасно.всичко стана много бързо,аз много се уплаших,дано момичето се възтанови бързо.представих си какво се е случило  при катастрофата с този античен автобус!!!представям си какво са преживели и родителите на петя.
колкото за боклука.......отдавна го събирам в различни торбички.не мисля,че не сме дорасли,всичко е въпрос на организация и желание.не мисля,обаче,че имаме време да чакаме  децата ни да го правят.още повече,че според доста източници,включително и НАСА,2012 година се очакват големи катаклизми,при което не се знае какво ще остане от Земята.и всичко това е убедена съм последствие на действията на хората,включвам и замърсяването,в това число.
за детския празник,изцяло съм се доверила на градината,знам,че ще се справят чудесно.
съжалявам,за сериозния пост.

# 29
  • Мнения: 4 406
привет от мен как беше празнеството в парка струва ли си да се ядосвам че не успях да дойда
а, предизборен митинг с малолетни участници. нищо особено и необичайно, като наближават избори

Общи условия

Активация на акаунт