Лято иде вече, за море се стяга ДОБРИЧко човече!

  • 16 465
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро и от мен.

Искам набързо да се оплача, че от цял месец се боря с някакъв вирус, който ту ме хваща, ту го моря в малка степен.. та вчера се предадох и ме тръшна пак яко. Sad

DiMM, щом ситуацията е такава, каквато я описваш, наистина няма смисъл да се търси сега квартира. Да се надяваме, че кметицата че удържи на обещанието си. Ако случайно не се случи, пак имаме достатъчно време да реагираме и да търсим подслон на децата.
Дано и за Марин се намери някакво препитание!

iyaneva, добре дошла. Можеш да се регистрираш във форума, с потребителско име и парола и да си влизаш спокойно така. Иначе си със статут гост, не че пречи така да пишеш, но е по- сложно.

# 16
  • Мнения: 643
Добро утро!
Първо кафето.


                Сега да се включа малко и по другите теми, че съвсем изчезнах в последно време.  Аз също много се надявам, кметицата да си удържи обещанието, и да речем, че вярвам че ще го направи, след притискането от всички страни. Явно само с притискане става в тоя град, с нищо друго.Което трябва да си призная ме уморява и...омерзява, ама айде.
             Трябват ми момичечки летни дрешки, за момиченце на 7 месеца да речем, че е едричко, пак за това същото момиче за което намерихме проходилката. Ако на някого му се намират такива да свирка.
             Анушка утрепвай го тоя вирус, бързо оздравяване ти пожелавам.

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 11:07 от ar4ela

# 17
  • Мнения: 2 821
Добро утро!
Арчелке, кафето ти се не види Crossing Arms Wink
Аз съм раздала, по-точно върнала всички бебешки момичешки дрехи Confused...Една позната, която ми даде доста навремето си ги изиска обратно и трябваше да ги събирам от другите, на които бях услужила.

iyaneva , здравей, добре дошла при нас! По-лесно за теб е да си регистрирана. Така ще можеш да посещаваш и други подфоруми...
Яслите, доколкото знам имат по-чест прием, отколкото в детските градини...Изписват се деца юни и септември, което означава, че вероятно тогава се и приемат. Най-сигурно е да ти вземат детето, ако отрано подадеш документите...В този смисъл ако искаш да ти го вземат напр. тази есен, според мен си закъсняла с подаването. Пак в яслата ще ти кажат най-точно...За кой район на града става въпрос?

Ани, оздравявай бързо Hug

# 18
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Добро утро ли, май обяд стана. Laughing

Ани, оздравявай бързо.

Момичешки дрешки нямам и се надявах този път да купувам, но ще вадя на баткото дрехите май.

iyaneva, тази седмица излизат списъците за есенния прием в детските градини. Може да попиташ в такава градина където имат и ясла, как стоят нещата.

# 19
# 20
  • Мнения: 3
май се регистрирах
 Вчера като четох за радостта на бременните мами, маи и аз взех да се надъхвам за второ бебче, наистина е голяма радост. 
  А за дрешки , мисля че ще мога да заделя, някоя и друга блузка, аз досега давах на едно циганче , а и ние сме малки още ,но имам в повече.

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 298
Здравейте и от мен Hug

Много се радвам за новината за бременеенето на Спинки, аз за Цоци знаех, но  бях предупредена да си smile3505 smile3505 smile3505, и ето Цоци спазих си обещанието Peace. Дано всичко е наред при Вас мили момичета. Ние ще бременеем с Вас Hug

Новото при нас е , че вече изписаха Алекс от яслата, а с градината какво ще правим незнам????
В 9 сме 9резерва??? В 10 , въобще не сме в списъка??? Чудя се точно в 9 на какъв принцип е приемането ThinkingАми честно да кажа не се чудя , ама съм много ядосана Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Добре дошла на новата мама
Хайде лека

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
didi_demi, предполагам, че за есента няма да имате проблеми с приема в градина. Лятото повечето градини не приемат нови деца. Миналата година още декември и януари бяхме подали молби в две детски градини. Април Жени започна да посещава едната. Юни се оказа, че в общината името и е дублирано тъй като и двете градини са я дали за есента като първа група. Може всичките 9 градини да посочат детето ти в списъка за първа група. Остава да измислиш вариант за през лятото.

# 23
  • Мнения: 377
 didi_demi    а какво става с 27-ма отказахте ли се?
iyaneva   добре дошла сред нас.За  яслата не мога да ти помогна -Гого не е посещавал ясла , а и сега има нови правила за прием в детските ясли и градини.
И аз силно се надявам кметицата да си изпълни обещанието. Praynig
Ани  утрепи го тоя вирус - стига те е мъчил вече! #Cussing out
Дрешки  за момиченце и аз  нямам , ако все още търсите като се прибера  ще поразпитам и потърся.
Ленка къде се изгуби?

# 24
  • Мнения: 200
Такаааа, Ленка се подговяше за кръщене, което беше днес. Хриси вече е християнче!!!
Почерпете се

Всичко мина ОК, само попа дето ме изнерви. Снимки ще има като ги кача,  но сега лекинко ме мързи  Blush
И аз раздадох моите дрешки на една майка с близначки, иначе бих помогнала.
Дано помогне кметицата  Praynig

# 25
  • Мнения: 2 821
Добро утро!
Ленка, честито ти християнче!

Вела, Диди има предвид 9-та детска градина, а не, че е подала документи в 9 детски градини Laughing..

Диди, ясен е принципа там за прием...Въобще в централните детски - много трудно Confused..Дано все пак се класирате Peace

# 26
  • Мнения: 11 607
Момичета, честит ви първи Юни - на вас и на вашите дечица! Бъдете здрави и нека децата ни имат безгрижно и весело детство!


Диде Hug

# 27
  • Мнения: 3
Честит празник на всички палавници и на техните мами

# 28
  • Мнения: 377
Ленка честито ви християнче!  bouquet
Честит празник на всички дечица- много здраве, щастие и безгрижно детство!

# 29
  • Мнения: 200
Честит първи юни на всики дечица  Hug

Ето обещаните снимки, в църквата няма защото е видео там  Wink

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=384422&pid=12661411

Общи условия

Активация на акаунт