Кръгла или правоъгална мивка в кухнятя

  • 3 932
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 397
Правоъгълна, на вилата ни е кръгла и ми е ужасно малка и неудобна.

# 16
  • Мнения: 212
И аз съм за правоъгълна! Много по-удобна е за редене на мръсни съдове Peace

# 17
  • Мнения: 1 085
Така като прегледах мненията, едно с едно не се припокриват. Всички сме много различни и живеем по различен начин. За някои, които почти не готвят и не мият голямата мивка не е от значение, други които са кулинарки, предпочитат по - функционални модели.

И все пак, аз мисля че една кръгла мивка, в кухня където няма нищо кръгло и заоблено, стои нелепо. Трябва да има хармония в линиите и формите  Peace

# 18
  • Мнения: 6
кръглите мивки за кухни, не могат да бъдат по- големи от45-50см, а правоъгълната в някои случай може и да бъде по- голяма, както и да има отцедник, Аз си сложих корито и половина на Blanko bowuu

# 19
  • Мнения: 13 512
В едната къща имам кръгла, в  другата- правоъчълна. Ами много ми е неудобна кръглата. рядко готвя, но ми е невъзможно да измия тава. Замислям се да я сменя с правоъгълна, стига да пасне на плота.

# 20
  • Мнения: 373
Нашата е правоъгълна (даже квадратна , с отсечени ръбове), подградена, така че аз съм фен на правоъгълните. Кръглите ми идват много малки понякога Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 402
Ами много ми е неудобна кръглата. рядко готвя, но ми е невъзможно да измия тава. Замислям се да я сменя с правоъгълна, стига да пасне на плота.

точно това щях да постна, но виждам, че monda вече го е напрвила:) дори и да имаш съдомиялна, винаги ще ти се наложи да сплакнеш тавичка, чиниййка и т.н. затова си вземи правоъгълна, сред тях също има много хубави и същевременно функционални, ако на кръглите ти харесва факта, че повечето са без отцедник - има и такива правоъгълни

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 383
След опит и с двата вида - правоъгълна. По-дълбока.

# 23
  • Мнения: 1 149
Как изглежда италианския тип кухня?  Rolling Eyes
С повече  ъгли,без заоблени части  /според мен де/,по изчистена Peace

# 24
  • Мнения: 1 149
Така като прегледах мненията, едно с едно не се припокриват. Всички сме много различни и живеем по различен начин. За някои, които почти не готвят и не мият голямата мивка не е от значение, други които са кулинарки, предпочитат по - функционални модели.

И все пак, аз мисля че една кръгла мивка, в кухня където няма нищо кръгло и заоблено, стои нелепо. Трябва да има хармония в линиите и формите  Peace
Точно това исках да кажа и аз

# 25
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ако нямаш миялна,задължително правоъгълна,иначе ще ти е трудно да миеш тави и тенджери.

# 26
  • Мнения: 13 512
Ако нямаш миялна,задължително правоъгълна,иначе ще ти е трудно да миеш тави и тенджери.
Аз имам миялна, но невинаги успявам да измия тава в миялна.

# 27
  • Мнения: 63
Аз също съм за правоъгълна, дори да имаш съдомиялна, по-удобна е.

# 28
  • Мнения: 5 255
Двойна правоъгълна /ако позволява мястото/, дори при наличието на миялна машина  Wink

Общи условия

Активация на акаунт