До каква възраст стерилизирахте шишета и бибероби?

  • 2 883
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 335
До 6-ят месец стерилизирах редовно,след това до годинката от време на време,след това спрях.
Изворна вода започнах да давам на 6 месеца,до тогава преварявах.

# 46
  • Мнения: 8 999
До шестия месец. След това започнах да давам бутилирана вода, без да я преварявам, а съдовете само миех добре с препарат и плакнех обилно.

# 47
  • Мнения: 240
Откакто стана на 2 месеца и половина спрях със стерилизирането, а когато видях какви метали и гадости се отлагат на дъното на тенджерката, в която преварявах вода, и то скоро след преваряването, започнах да давам само изворна  Peace

# 48
  • Мнения: 929
До шестия месец. След това започнах да давам бутилирана вода, без да я преварявам, а съдовете само миех добре с препарат и плакнех обилно.

И аз така.

# 49
  • Мнения: 2 960
До годинката.
От 7-ми месец давам вода на ХИПП и Милупа за бебета.. Peace

# 50
  • Мнения: 1 195
До шестия месец. Или по скоро докато почна да пълзи и да слага всичко в устата. От 4 месец започнах да давам  Изворна на Девин, а шишетата мия добре с препарат и изплаквам обилно.

# 51
  • Мнения: 591
Аз спрях да преварявам към 7-ия месец, а от около седмица вече и не преварявам вода, а пием Изворна Девин  Peace

# 52
  • Мнения: 23 107
Чак сега видях аглавието и ми стана много смешно,извинете!
написано е бибероби...Simple Smile

# 53
  • Мнения: 76
До шестия месец стерилизирах, след шестия започнах да му давам изворна вода, преди това карахме само на мляко с преварена вода.

# 54
  • Мнения: 7 201
До 6я месец,но по веднъж на ден.
Peace И аз толкова.Преварявах вода до 1г.

# 55
  • Burgas
  • Мнения: 201
стерилизирах до 6-тия месец. след това започнах да давам изворна вода и така до сега  Peace

# 56
  • Мнения: 27 524
Никога и нито веднъж не съм стерилизирала.
Супер ненужно, безсмислено и нелогично нещо  Grinning

# 57
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
до 6 месец

# 58
  • Мнения: 136
До годинка

# 59
  • Мнения: 572
Готово, и аз спрях да стерилизирам от 3 дни, а от 2- детето ми е с разстройство. Няма температура и само си мисля че е изяло някоя бактерия!
 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт