''Парфюмни размисли и страсти'' 20 юбилейна тема

  • 19 846
  • 503
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Честита юбилейна темичка и от мен. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Тес, страхотно си я оформила.   bouquet

На Лолита много ми харесват шишенцата. Като аромати не са ми много познати, един-два съм помирисвала, от блотерче, но не ги помня особено, със сигурност знам че не са ме впечатлили.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 798
Аз съм на ръба да си поръчам Л на Лолита.  Crazy

# 17
  • Мнения: 1 893
Повтарям си питането за Нарцисо Родригес: EDP или EDT? Има ли разлика и кой е по-добре да поръчам.

# 18
  • Мнения: 1 645
Честит ни юбилей !!! По едно Мохито за всички  Peace



На Лолита харесвам всички парфюми,но за сега нямам нито един Rolling Eyes
Вчера получих мострички на Новия на Нарцисо Родригес - Есенс,пробвала съм го и ми хареса,сега ще го и понося Crazy Crazy Crazy
И Жълтото извънземно - за него си нямам и идея...но съм любопитна Peace

# 19
  • Мнения: 1 645
Повтарям си питането за Нарцисо Родригес: EDP или EDT? Има ли разлика и кой е по-добре да поръчам.

Розовия Peace

# 20
  • Мнения: 13 624
Здравейте  jump
Аз докато се мотам цяла сутрин и съм си надула Michael Jackson да ми оправи настоението, че с този дъжд..... #Puppy dog
и вие вече сте в нова тема Simple Smile

Аз да ви кажа, ако приятеля ми предпожи да ми купи парфюм, ако сваля 10кг много ще се засегна (не, че не бих имала нужда де  Blush....ама все пак)
Миши, ако все пак ни се състои парфюмната среща ще ти донеса Фентъзи да го пробваш, защото наистина е аромат който "избива рибата"!   Stuck Out Tongue Winking Eye Сега погледнах, че днес носиш Curious. Aз като го купих бях в Германия (септември месец и времето беше подобно на сега. Не валеше, но беше леко прохладно, духаше много силно вятър, носих го за 1ви път на едно морско градче. И така хубаво се сля с морския въздух, че може би за това ми е толкова любим) Там въздуха е много по-различен от този тук в БГ, но въпреки това като го нося ми дава същото усещане Simple Smile И аз го нося предимно в хладно време...някакси по-хубаво се усеща!
Колкото до Лолита Лемпика....ами не мога да кажа, че харесвам парфюмите и много. Имам 2...2004та ги ползвах редовно, не сега не. Но пък шишенцата са такава красота, че не мога да се разделя с тях  Blush

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 13:20 от Jaquie

# 21
  • Мнения: 2 677
Много красива темичка! За съжаление не мога да споделя впечатления за парфюмите на Лолита, но шишенцата наистина са страхотни.
И на мен ми се струва странно това за свалянето на килца под условие... А аз да си пазя диета ей така за спорта...  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 414
Жаки, е на страхотна цена в Мегашоп-а.  Blush

Може ли да ми го опишеш,по-подборбно? Hug

# 23
  • Мнения: 13 624
Амиии...ще опитам поне Grinning
Много сладък парфюм (ама наистина много). Усеща се много силно личи, малко киви, ванилия и орхидея. Като мине около половин час усещам дървесни нотки и едно нещо, което на английски се казва cupcake (незнам точно как му казваме на български....тортички примерно   cook )
Супер траен е. Цял ден се усеща много силно. А дрехите ми ухаят с дни на него.
А в гет е още по-изгодно, защото доставката е безплатна. Аз от тях си взех

# 24
  • София
  • Мнения: 5 656
Честита юбилейна тема, момичета! Благодаря на Тесс за страхотното оформление, парфюмите на Лолита Лемпика са наистина много атрактивни и подходящи за празничното издание на темичката ни   bouquet
Имам едноименния Лолита Лемпика едт, с лилавото шишенце, придобит от приятелка, която не понесе анасоновата нотка в него, на мен пък ми е свеж, приятен и необичаен. Душила съм и зелената - Forrbidden Flower, не е много по-различна от класическия.

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 13:50 от Атти

# 25
  • Мнения: 2 590
Едноименната Лолита Лемпика я има в ЕДТ вариант  Rolling Eyes Моята също е в лилаво шишенце, но е ЕДП. newsm78

# 26
  • Мнения: 2 414
Аууу супер описание. Crazy
Определено ще го поръчам,но след 1-2 седмици,че сега имам два нови. Grinning

Ще питам отново за този парфюм,че не съм го тествала.
Оригиналната Лолита ми е май прекалено сладка,твърде много ванилия има. ooooh!

# 27
  • Мнения: 1 893
Повтарям си питането за Нарцисо Родригес: EDP или EDT? Има ли разлика и кой е по-добре да поръчам.

Розовия Peace

А кой е розовия?

# 28
  • София
  • Мнения: 5 656
Вили, разликата между лилавата едп и едт е, че парфюмната вода има златисти щампи и златиста пръскалка, а на едт пръскалката е сребриста, камъчетата по шишето - също. Като аромат не мога да кажа, защото не съм пробвала едп, не знам дали има разлика в самия аромат или само в интензивността му.

# 29
  • Мнения: 13 624
Вили, ЕДТ е малко по-хубаво. Шишето е по-голямо, прозрачно-лилаво и има камъни Сваровски по него. И не е толкова сладкък като парфюма. По-става за носене според мене. Определено има разлика в аромата....нещо му липсва, което го има в ЕДП
Аз даже имах стойка за Лолитите Simple Smile Много приказно направена, но преди живеех на друго място и като се пренасях някъде се загуби Sad

Общи условия

Активация на акаунт