''Парфюмни размисли и страсти'' 20 юбилейна тема

  • 19 855
  • 503
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 4 169
Мата Хари печели по скромност Simple Smile, какво представлява Черния Аметист, заинтригува ме Peace

# 481
  • Варна
  • Мнения: 13
Може ли да ми опишеш това ? Praynig http://www.fragrantica.com/perfume/Van-Cleef-Arpels/Feerie-4077.html

Много ми е любопитен, а шишенцето е просто невероятно красиво.
Много мек,парфюм с класа.Държах блотера на лаптопа си и ухаеше около седмица.Съжалявам,че не си пръснах на ръката.
А на мен, точно шишенцето ме дразни,някак нафукано ми е.

# 482
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Точно Versense имах предвид.
Мирисах го миналата седмица и описанието, дадено от vili_2703 много точно съвпада и с моето усещане и "послевкус"  Laughing

# 483
  • Варна
  • Мнения: 13
Мата Хари печели по скромност Simple Smile, какво представлява Черния Аметист, заинтригува ме Peace
Тоз черен аметист го цопнах защото ми липсва любимия парфюм на Аигнер .
Този парфюм го помня до ден днешен.Пазех шишенцето за спомен от аромата,но нищо не остана от него.

# 484
  • Мнения: 4 169
Их, не познавам този на Аигнер, Ение, Ейнър - изобщо не знам как се произнася на френски, моля да ми простите Grinning

# 485
  • Варна
  • Мнения: 13
Их, не познавам този на Аигнер, Ение, Ейнър - изобщо не знам как се произнася на френски, моля да ми простите Grinning
Joy Този човечец е германец .И според мен е гений.Трябва да му се обърне внимание.  bouquet

# 486
  • Мнения: 4 169
Така ли, първото име ме обърка - Етиен ми звучи френски Blush, аз съм му обърнала внимание - Старлайт много ми харесва

# 487
  • Мнения: 13 627
Вили, твоята колекцийка е наистина сериозна Simple Smile
Аз като се замисля съм сложила само неща, които харесвам.  Тоест това са 40 парфюма....от цялото море от аромати. Не си харесвам лесно парфюм. А Старлайт наистина е много готин...много силно ми напомня Ейнджъл, но след известно време ми ухае на мъжки аромат.

# 488
  • Мнения: 2 590
Ох аз явно не съм схванала правилно смисъла на този въображаем гардероб. Довечера ще го преработя само с тези без които не мога, големите любови и ще махна мъжките.

# 489
  • Мнения: 4 169
Напротив Вили, много добре си схванала идеята - гардероб на мечтите, щом толкова ще те направят щастлива, значи е това Simple Smile Peace

Аз Феери на Ван Клийф и Арпелс не го видях в Бюти Зоната, от кога искам да го тествам, няма го там нали? newsm78

# 490
  • Мнения: 2 590
Ами май я няма тази Феерия в БЗ, но Тес имам някакъв спомен, ако не се лъжа някой беше казал, че май го има в ЦУМ. Но да не излъжа, просто не си спомням добре.

# 491
  • Мнения: 4 169
Значи ще се ходи до ЦУМ Grinning, чела съм какви невероятни виолетки бил и въпреки, че малко ми е втръснало от виолетки в парфюмите, много ми се иска да го пробвам

# 492
  • Мнения: 13 627
Да, има го в ЦУМ. Виждала съм го 100%, но не го пробвах

# 493
  • Мнения: 2 590
Значи ще се ходи до ЦУМ Grinning, чела съм какви невероятни виолетки бил и въпреки, че малко ми е втръснало от виолетки в парфюмите, много ми се иска да го пробвам
Моля да не ме биеш ако съм се объркала Praynig Flutter

# 494
  • Варна
  • Мнения: 13
Ами май я няма тази Феерия в БЗ, но Тес имам някакъв спомен, ако не се лъжа някой беше казал, че май го има в ЦУМ. Но да не излъжа, просто не си спомням добре.

Във Варна го има в Долче Вита.Не знам дали има в София- Долче.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт