А какво искате да промените в себе си?

  • 1 781
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 897
Бих искала да проявявам повече търпимост и да имам повече търпение.

# 16
  • Мнения: X
Искам да имам по-силна воля, да не съм толкова самокритична, да съм по-спокойна и уверена, да гледам леко и от високо на нещата, да съм по-весела...май много неща не си харесвам Simple Smile

# 17
  • Мнения: X
Малко ми е късно за промяна,пък и се харесвам такава,каквато съм.
Хората около мен са ме приели...
Един политик се беше пошегувал със следното:
"Тези ,които не ме обичат ,не ме заслужават-тези,които не ме харесват,нямат вкус."
Шега,но всъщност много истина.И се придържам към нея.
Може би само да спра да харча толкова... 

# 18
  • Мнения: 2 132
Ох, тез пари!Само в това ме упреква моя- малко да ми се свият пръстите.
По темата- нищо не бих променила в характера си!

# 19
  • Мнения: 111
Нищо не бих променила в себе си!

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Бих искала да се науча да спя само по 2-3 часа на денонощие... голяма поспалана съм и понякога денят не ми стига.
Бих искала да съм по-мека и търпелива с детето.
Да не съм толкова налагаща се у дома - аз съм шефът, но тава знам понякога дотяга и на най-търпеливият и разбран мъж.
Бих искала да се смея на глас отново, както преди години... не помня от кога не съм се смяла на глас и до сълзи, така, че и корема да ме заболи.
Искам да се науча да премълчавам понякога, а не винаги да казвам всичко направо.

# 21
  • Мнения: 411
искам да спра да се доказвам,
оценена съм,но въпреки вси4ко продължавам да се доказвам на самата себе си АЗ МОГА и съм изморена от себе си.

# 22
  • Мнения: 4 292
Иска ми се да променя някои неща в себе си, но не мога. Опитвала съм, но все още не съм достигнала до нивото, което би ми позволило ако не да се преборя с недостатъците си, то поне да ги прикривам.

# 23
  • Мнения: 2 723
Каквото съм искала променено е.
Сега си се харесвам.

# 24
  • Мнения: 372
Много неща искам да променя в себе си, но едва ли ще успея.
Бих искала да бъда по-малко избухлива, да не се засягам от чужди за мен хора.
Да мога да виждам нещата в тяхната цялост, а не само да се вглеждам в дребното, което винаги ме е проваляло.
Да бъда по-спокойна, да вярвам повече в себе си и да стана по-амбициозна.

# 25
  • Мнения: 6 618
Искам да съм по-спокойна и да стана малко непукист да не изживявам всеки проблем/дори и нищожен/ така болезнено.
Искам да се науча отново да се радвам на живота и дребните неща .
Искам да съм по-уверена и по-решителна.
Искам да съм по-романтична и гальовна съпруга.

Бих искала да проявявам повече търпимост и да имам повече търпение.


От постовете ти сам останала с впечетление ,че си много толерантен и търпелив човек.

# 26
  • Мнения: 419
Искам да спра да се побърквам от ужас и притеснение, когато някое от децата не си вдигне телефона  ooooh!. Наясно съм обаче, че няма да стане  Tired

# 27
  • Мнения: 2 011
Искам да съм по- търпелива с детето си. Искам да не съм толкова шашната- винаги има за какво и за кого да се притеснявам. Искам да не ми пука много ...
Едва ли ще променя нещо у себе си , но се старая ... Peace

# 28
  • Мнения: 116
......Ако мога да изкореня безразличието си към повечето неща,предполагам хората ще ме харесват повече......но незнам как не мисля,че съм виновна,че не ми пука и че трябва да играя театри обаче Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 293
Искам само да започна да мисля мааалко повече за себе си и мааалко по-малко за всички други.
С две думи да придобия малко егоизъм....

Общи условия

Активация на акаунт