Най-красивите гледки - покорявате ли върхове, обичате ли планината! (2)

  • 25 407
  • 233
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 642
Така де, хижа "Рилски езера" имам предвид  Embarassed Все не ги научих коя от двете как се казва.

Миналата година ние се качвахме в края на август и горе беше като митинг, наистина много хора. Ето и една от моите снимки с августовски сняг

# 121
  • София
  • Мнения: 795
влюбена съм в това езеро....никога преди не съм виждала толкова синя вода  Heart Eyes

# 122
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Хайде да откриваме летния сезон!  Peace

Моля за информация за маршрут до Урдини езера. Знам само, че се тръгва от Мальовица, но нищо повече - нито колко часа се ходи, нито степента на трудност. Всякаква информация ще ни бъде от полза  Peace.

# 123
  • Мнения: 2 432
Да кача и аз две снимки от седмото езеро в Рила Grinning
Ние ходихме в средата на май месец и имаше много сняг и лед, както и минзухарчета Heart Eyes



goris аз не мога да ти помогна, но ще ми е интересно, ако споделиш снимки и впечатление от тези езера  bouquet

# 124
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Айсис, ей че красота  Heart Eyes!
Ще споделя като отидем, задължително  Peace!

# 125
  • Мнения: 1 072
Много хубава тема и полезна преди вси4ко.
До goris гледайки снимките от албума те разпознах, на Безбог  с де4ицата, браво, цялата групи4ка ви се вьзхитихме.

# 126
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Ще се включа и аз в хубавата тема. С мъжа ми много обичаме планините Simple Smile Вчера качихме Мусала. Ето и снимки:

https://picasaweb.google.com/101785874377954961403/190620011Musa … RgCL63mu-okvOOmQE

# 127
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Страхотни снимки! Браво за ентусиазма и за хубавите снимки!  Hug
Как беше зимната маркировка? По лятната върви ли се вече? Работеше ли заслона? Гледам, че сте с къси ръкави, явно не е било студено  Simple Smile. А кое е дворчето на последните снимки?

Балкантурист , а вие от коя групичка бяхте? Друго си е в планината  Peace.

# 128
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Качихме се по зимната, а слязохме по лятната маркировка Simple Smile Заслонът работи - и има студена бира Simple Smile
Времето беше прекрасно, горе беше 10 градуса. Беше пълно с чужденци, имаше много баби и дядовци, тръгнали с внучетата си. Последните снимки са от вкъщи, албумът е на мъжа ми и нз защо са попаднали там.  Embarassed

# 129
  • Мнения: 4 202
Ние ходихме до хижа Вихрен миналата седмица. Спряхме колата на Шилигарника и от там пеша до хижата. Е, качвахме се по асфалтирания път, че с детската количка е малко сложно, но пак беше хубаво. Качихме дребното и на Байкушевата мура, там пък ни нападнаха едни комари, големи, колкото врабчета  Mr. Green

# 130
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Ние пък ще ходим в Пирин. Този път само с маратонки няма да минем, ще се купуват туристически обувки. Да имате идея за магазин с по-голям асортимент, за да не мъкна щерката нагоре-надолу?
От друга страна, ако не се попълни групата, обувките ще си стоят у дома.  Mr. Green

# 131
  • Мнения: 2 241
Записвам се с няколко миналогодишни снимки от Рилските езера:











# 132
  • Варна
  • Мнения: 2 054
Качихме се по зимната, а слязохме по лятната маркировка Simple Smile Заслонът работи - и има студена бира Simple Smile
Времето беше прекрасно, горе беше 10 градуса. Беше пълно с чужденци, имаше много баби и дядовци, тръгнали с внучетата си. Последните снимки са от вкъщи, албумът е на мъжа ми и нз защо са попаднали там.  Embarassed

Да попитам,  Embarassed

С две пъргави деца на почти 10 и 6г., татко  и не съвсем пъргавата им майка Laughing колко време би ни отнело долу-горе изкачването? И докъде можем да стигнем с лифта?

# 133
  • Русе
  • Мнения: 11 926
  Каква чудесна тема. Включвам се. Обожаваме планината.
Последното ни пътешествие с малкия беше до връх Вежен миналата есен.

http://lnikolova.snimka.bg/mountain/vejen.605308.24166344

# 134
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Ние пък ще ходим в Пирин. Този път само с маратонки няма да минем, ще се купуват туристически обувки. Да имате идея за магазин с по-голям асортимент, за да не мъкна щерката нагоре-надолу?
От друга страна, ако не се попълни групата, обувките ще си стоят у дома.  Mr. Green

Детски туристически бяхме купили от магазин "Алпи" - бяха около 60-70 лв., доколкото си спомням. При нас хубавото е, че като станат малки на едното, се прехвърлят на другото  Mr. Green.
На каката й бяхме купили от разпродажба в Алпите /истинските алпи/ за 19 евро, та сега двете каки са се уредили. Като ходи мъжът ми тази година, съм поръчала да гледа пак за такива намаления.

A m b e r, много са ви хубави снимките  Peace. Кажи, моля, подробности - откъде тръгнахте, колко време ви отне изкачване, слизане, почивки...

И да си повторя пак въпроса от преди - някой да знае нещо за Урдините езера?

Общи условия

Активация на акаунт