На море в Турция - all inclusive, тема 6

  • 48 195
  • 437
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 421
шоколадче ,
две-три страници по-напред писах за този хотел и нашите проблеми с него.  #2gunfire
Дано при вас всичко е наред.  Peace
Аз не бих го препоръчала на никой - напротив!  #Cussing out

# 391
  • София, България
  • Мнения: 5 615
шоколадче ,
две-три страници по-напред писах за този хотел и нашите проблеми с него.  #2gunfire
Дано при вас всичко е наред.  Peace
Аз не бих го препоръчала на никой - напротив!  #Cussing out

да! не бих препоръчала и аз  Rolling Eyes

# 392
  • София, България
  • Мнения: 5 615
Получих на лични, инфо от алвелина  . Ето го

--------------------------------------------------------------------------------

Здравей, бяй задала въпроси за Делфин дива, и тъй като не мога да напиша нищо в темата, се чувствам длъжна да се  "отчета" пред теб .
Хотелът е много хубав и всички сме много доволни. Всичко беше невероятно, страхотна организация, чистота, просто без забележки.
Хората много се страят,персоналът е огромен и буквално носят клиентите на ръце. Имаше много интересни представляния вечер и особено се впечатлихме от една руска група брейкъри.
Последните дни малко ни омръзна храната, но си имаше голямо разнообразие. Нямам деца и трудно бих далаобективна оценка на детските забавления, но ми се стуваше, че и на тех много им харесва. Имаше мини диско всяка вечер, аква парк и непрекъснато измисляха някакви игри. Това е засега, ако някой се инересува, бих дала повече инфо.  
 

Помолих я и за снимки ако има  Peace


Снимки ще кача малко по-късно, иначе хотелът е част от веригата Делфин и както ти каза  - до миналата година не е бил никак хубав, но тази година са наблегнали изключитлно много всичко да е на ниво и всичко беше изпипано докрай. направи ми впечатление персоналът - не знам колко души работят там, но по мои наблюдения са поне 500 - 600 души.  Съвсем отговорно бих препоръчала този хотел и мога да кажа, че много по-хубав от Мирикъл, Керван сарай(който е ужасен)...., по-малък е от паласа и единственият, който мога да кажа, че ми е харесал повече е Роял Уингс.

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 14:38 от мона лиза

# 393
  • Мнения: 1 710
Привет от мен!
За мое огромно съжаление почивката ни в Делфин делукс свърши.
Потвърждавам всички прекрасни впечатления за този хотел, наистина създава условия за пълноценна почивка изпълнена с красота, глезотии и развлечения.

На няколко места в хотела, на големи монитори излъчват информация с интересни и любопитни статистически данни. От там разбрах, че в периода, през който бяхме в хотела всички стаи са заети, а броят на гостите е 1132 човека. По никакъв начин не усетихме, че има толкова много почиващи. Винаги имаше свободни шезлонги, маси, както на терасата в ресторанта, така и вътре, места в баровете и в амфитеатъра. Пак от статистиката разбрах, че немците са най-много - заемаха 163 стаи, а руснаците 90. Явно там ходят културни руснаци, защото по никакъв начин не усетихме тяхното присъствие. Тихият басейн наистина беше тих, нямаше надпревара в основния ресторант и на детската площадка децата си играеха мирно и почти тихо. Simple Smile Имаше доста турци, но и те си бяха ок. След немците, руснаците и турците, ние бяхме най-многобройната нация - заемахме цели 10 стаи. Даже на едно шоу в амфитеатъра наред с немското и руското знаме, развяха и нашето, за да ни поздравят.
А детето ми се чувстваше превъзходно. Аз тръгнах с големи страхове, че ще мрънка постоянно и трудно ще възприеме промяната - нищо подобно - имаше огромен н апетит, непрестанно желание за игра и учудващо добро настроение. Даже й хареса да се плицика в басейна, нещо което до сега не обичаше.
 

# 394
  • Мнения: 4 429
Марги и ние това коментирахме,че в Делфин явно сме имала късмет /съдейки по останалите отзиви за руснаци/ с руснаците.Всичко беше 6,а турците поне половината бяха  немскоговорящи-явно гастарбайтери..
а брейкърите ,които описва алвелина и нас впечатлиха много,явно ги редуват в цялата верига..
ейййй много хубаво беше в тоя Делфин  Crazy

# 395
  • Мнения: 7 605
Това го получих на ЛС

Цитат
здравей Татяна! Понеже не мога да пиша във клуба реших да ти пиша лично.Да започна отначало;Резервирахме си почивка в Турция- алания     от 20.06 до 27.06.във аква тур.Хотел форте фемили гарден ресорт 5 *.Но като стигнахме какво да видим   ужас.Хотела се казваше форте либерти фемили гарден 4 * съвсем друг хотел.А този които си бяхме резервирали се казва вече ганита клуб,бившия форте.Започна звънене на тур оператор във софия но до понеделник нямаше отговор от никаде.В понеделник се свързахме със централния офис обяснихме им че това нее хотела които сме гледали и заплатили.Казаха че е недоразумение и да чакаме операторката да доиде да ни измести.Впрочем хотела които си бяхме платили се намираше на 50 метра от този в които ни бяха настанили.Доиде жената много учтива огледа хотела показахме и и иотинския и тя се хвана за главата.Влязохме във страницата на аква показахме и хотела че е съвсем друг,даже я заведохме да го види (ганита клуб 5)Тя се обади в софия и разказа какво е видяла ,а те и казват да чака с нас докато ни намерят хотел.Чакането продължи 4 часа.Във 8 благополучно се обадиха да ни кажат че това е хотела които сме платили.ПАк влязохме в аква тур и какво да видим,бяха сменили само предната снимка на хотела но всички ектри на бившия си бяха там като,2 а ла карт ресторанти,4 басеина, стаите лукс и други работи.Жената се хвана за главата а ние гледаме обезумяли,каква измама.Да съм по ясна виж във интернет форте фемили гарден ресорт 5,и ганита клуб 5, че са едни и същи снимки на ганита.И така седяхме 3 дни без топла вода,къпаме се чак във вторник,ядохме само зарзавати,пълна кочина.Утре ше подаваме жалба,но нее това наи важното,моля те предупреди жените във форума да внимават.Благодаря ти за търпението.

# 396
  • Мнения: 1 014
А отзиви за CLUB ALI BEY BELEK 5* HV? Много ме блазни аквапарка.
Ние сме ходили в другия CLUB ALI BEY - в Сиде, но на връщане успяхме да разгледаме и този, за който питаш. Аква парка в Сиде е по-нов, много по-голям и атрактивен - за най-малките например има и пясъчен басейн. Ние на плаж не сме ходили, само в аква парка висяхме.  Mr. Green Но и хотелът е два пъти по-голям от този в Белек. Имаше два амфитеатъра с две представления на вечер - избираш какво да гледаш. Анимацията беше най-добрата, която съм виждала в Турция. Изобщо - нашата почивка там беше една от най-хубавите ни в Турция.
Този в Белек имаше по-нова хотелска част, а плажът му беше защитен - имаше обитатели -  морски костенурки. Аз избрах другия, заради аквапарка и богатата зеленина - там пък имаше ботаническа градина с редки видове растения.
И сега лошата вест - тази година, като ходих до Астрал заговорихме за Али бей и разбрах, че нивото на хотелите не е вече това, което беше. Базата е доста остаряла и те не ги препоръчват. Поразгледай обаче и по руските форуми, търси мнения от скоро. Възможно е тази агенция да има други мотиви, за да не ги препоръчва, а да изтъква тези.

# 397
  • Мнения: 395
Днес и аз се завърнах от Анталия. Решихме в петък, че събота ни се ходи на море и вече нямахме голям избор за хотел, тъй като повечето last minute вече бяха станали stop sale и запазихме в COMFORT FLORA BEACH в Кемер, 5 звезди. Останах доста доволна. Не е голям хотел, а са малки къщички с по 4 стаи, общо са към 150 къщи, много градини, зеленина, 7 ресторанта, 3 басейна+ водни пързалки и басейн, детски басейн, 900м собствен плаж ( комплексът се намира на самия плаж по продължение на брега), супер яки аниматори- те направиха почивката ни незабравима. Има детски клуб с много забавления за малките, но като цяло нямаше много деца. Предимно млади двойки бяхме, почти денонощно имаше доста силна музика- нашата къщичка беше по-далеко от басейните и дискотеката и за това беше по-спокойно. Имахме изкуствен сняг  Mr. Green. Храната малко ме разочарова- не беше типично турска, а по-скоро по-популярна, но беше хубава, разнообразна и интересна. Имаше доста руснаци, но бяха предимно млади двойки дошли по-скоро на романтична почивка и беше супер- спокойно денем, вечер шоу до към 12-01ч., нощем спокойно.
http://www.comfortflorabeach.com/
Имам оплакване само от ексурзовода и агенцията отговаряща за екскурзиите- илъгаха ни, на място ни събираха допълнително пари, много неща се оказаха не такива, каквито трябваше да са и тн. Съвет- не се подлъгвайте по хубавите приказки, а се допитайте до хора, които вече са били на екскурзиите.
Приятна почивка на всички  Hug

# 398
  • Мнения: 4 429
оле това за Акватур звучи ужаснооооо  Close аз след тия думи едва ли бих ги ползвала като туроператор

редактирам,защото бях объркала агетцията  Peace

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 21:45 от mimozata

# 399
  • Мнения: 520
Днес и аз се завърнах от Анталия. Решихме в петък, че събота ни се ходи на море и вече нямахме голям избор за хотел, тъй като повечето last minute вече бяха станали stop sale и запазихме в COMFORT FLORA BEACH в Кемер, 5 звезди. Останах доста доволна. Не е голям хотел, а са малки къщички с по 4 стаи, общо са към 150 къщи, много градини, зеленина, 7 ресторанта, 3 басейна+ водни пързалки и басейн, детски басейн, 900м собствен плаж ( комплексът се намира на самия плаж по продължение на брега), супер яки аниматори- те направиха почивката ни незабравима. Има детски клуб с много забавления за малките, но като цяло нямаше много деца. Предимно млади двойки бяхме, почти денонощно имаше доста силна музика- нашата къщичка беше по-далеко от басейните и дискотеката и за това беше по-спокойно. Имахме изкуствен сняг  Mr. Green. Храната малко ме разочарова- не беше типично турска, а по-скоро по-популярна, но беше хубава, разнообразна и интересна. Имаше доста руснаци, но бяха предимно млади двойки дошли по-скоро на романтична почивка и беше супер- спокойно денем, вечер шоу до към 12-01ч., нощем спокойно.
http://www.comfortflorabeach.com/
Имам оплакване само от ексурзовода и агенцията отговаряща за екскурзиите- илъгаха ни, на място ни събираха допълнително пари, много неща се оказаха не такива, каквито трябваше да са и тн. Съвет- не се подлъгвайте по хубавите приказки, а се допитайте до хора, които вече са били на екскурзиите.
Приятна почивка на всички  Hug

За коѝ туроператор става дума?

mimozatа,къде пише,че е Алфатур?

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 19:36 от Golden Queen

# 400
  • Мнения: 327
оле това за Акватур звучи ужаснооооо  Close аз след тия думи едва ли бих ги ползвала като туроператор

редактирам,защото бях объркала агетцията  Peace

фирмата е АКВА ТУР Naughty

оп извинявай,докато съм писала ти си редактирала Peace

# 401
  • Мнения: 1 710
Аз много отдавна съм хвърлила око на CLUB ALI BEY, но и аз повече харесвам този в Сиде. Но колкото и да ми харесва толкова много пари няма да дам, особено при положение че съм срещала негативни мнения за него, въпреки, че общата оценка е достатъчно добра.

Бях харесала хотела още преди 5 години, когато си търсехме местенце за сватбено пътешествие. Още тогава Астрал категорично отхвърлиха идеята ми за почивка там. Казаха, че нивото е паднало, че е ужасно шумно и всичко е много старо. И тъй като се вслушваме в съветите им, решихме да не ходим там. Обаче всяка година разглеждам прекрасните снимки от аквапарка и въздишам тъжно...


Това със смяната на хотелите е отвратителен номер!

# 402
  • София
  • Мнения: 18 679
Еййй, не се спряха значи с тия номера от селски вечеринки Twisted Evil Абе какви бизнесмени са тези ooooh! Не се ли усещат, че така като измамят няколко човека, ще им излезне име...Ето, само в нашата тема стига да ги изтипоса някоя изгърмяла мама - моментално губят стотина потенциални клиенти, а покрай тях още колко приятели, познати...Не се прави така бизнес според мен!

# 403
  • Мнения: 126
Марги* би ли казала колко платихте за Делфина и с коя агенция, мерси

# 404
  • Мнения: 520
Еййй, не се спряха значи с тия номера от селски вечеринки Twisted Evil Абе какви бизнесмени са тези ooooh! Не се ли усещат, че така като измамят няколко човека, ще им излезне име...Ето, само в нашата тема стига да ги изтипоса някоя изгърмяла мама - моментално губят стотина потенциални клиенти, а покрай тях още колко приятели, познати...Не се прави така бизнес според мен!
 

  202uu

Общи условия

Активация на акаунт