Клуб "Парфюмен Ценител" 15 - Любими аромати Yves Saint Laurent

  • 23 038
  • 374
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 372
Обожавам Kouros, всичките варианти. Най-харесваните мъжки аромати за мен.

# 16
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
В началото като идете на шанел.ком, може да изберете континент/език, оттам не става ли да се пазарува за други страни?

# 17
  • София
  • Мнения: 102
Да се запиша и аз с двете Nu-та (edt и edp), много са ми любими  Heart Eyes, влизат в топ 3, без колебания. Даже съм се запасила от едт с два, че нали е спрян вече, шантава работа. Тия дни използвам по-мрачното време да си ги нося. Пробвала съм и Yvresse, идват ми много плодовете, в по-топло  ги усещам някакви такива ферментирали. Голямо желание имам да тествам Y и Opium, за съжаление от сайта с пробичките ми се загуби точно поръчката, в която бяха. In Love again също ми е интересен, но като гледам вече е рядкост и май по-добре да не го и помирисвам, че вземе да ми хареса.

# 18
  • Мнения: 35 968

честита придобивка! аз я душих, но не успях да я харесам достатъчно - може би, защото точно преди нея пръснах Моята Кралица и се влюбих в нея - не е било останало място за повече парфюмни любови в носа ми този ден  Joy

не знаех, че Ну едт е спрян  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 1 893
Местя си питането от предната тема:
Нарцисо Родригес: EDP или EDT? Има ли разлика и кой е по-добре да поръчам.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 311
Гласувах за Elle  Peace

# 21
  • Мнения: 3 094
Чичо Ив е направил няколко парфюма, които са емблематични за мен. Опиум си остава за мен голямата класа, тежката артилерия, алфата и омегата на тази марка......Гласувам за него. Както и за голия в мъжки род женски парфюм - аз съм зодия везни и тия работи са по моята част Grinning..............Харесвам синема - без да съм го имала го познавам много добре и предполагам Кан-ската палма скоро на есен ще заухае и в моя гардероб. Има и един-два неприятни - Пари и Рив Гош - миришат ми на модерни времена и това е - има в тях алдехиди, които ухаят на пластмаса за моето обоняние.

# 22
  • Мнения: 540
Местя си питането от предната тема:
Нарцисо Родригес: EDP или EDT? Има ли разлика и кой е по-добре да поръчам.



Има -аз ти препоръчвам ЕДТ,подробно съм я обяснявала в парфюмната тема,а ако не се лъжа и в предната за парфюми също.ЕТО:

http://forum.cosmeticsclub.org/forum/viewtopic.php?t=6604&po … asc&start=300
Ох ИСЛ го обичам ,има едни от най хубавите парфюми за мен.Гласувах за няколко ....от кога я чакам тази темичка Party

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 18:58 от kaloqnis2007

# 23
  • Мнения: 8 463
NU EDT , и с това приключват моите предпочитания към марката. Grinning

# 24
  • Мнения: 87
Гласувах за CINEMA от като го помирисах мира нямам,ще се поръчва.Сега чакам Нарцизо Родригес ,а следващия на дневен ред ще е Moschino Couture.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 423
За цели 4 гласувах. На първо място, най-любим от бранда, върховен за мене, голяма любов и всички суперлативи, за които се сетите - Ню ЕДП. Освен него - Опиум, Ин лав агейн и Бейби дол - не по-малко обичани от мен, но все пак първенството държи Голия.


Не съвсем по темата- влюбих се в   Guess by Marciano. Сметанов карамел с ягода и божур, невероятна вкуснотия Crazy

Нали, много приятен, вкусен, замислям втори тест.

Хваля се сега - имам си Органза Ендесанс! Щастлива съм, обичам я, обичам Денси, Бастет и Пелагиа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Като един хищник разкъсах пакета още в движение, даже не успях да стигна до колата  Laughing Радвам се, че имам тази красота в колекцията си!

Честити придобивки на тези, които се похвалиха!

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 19:09 от Mims-Mims

# 26
  • Мнения: 22 436
Да се запиша и аз в темата след дълго отсъствие. ))))
Хубаво е че този път в началото е един много уважаван от мен дизейнер. )))
Гласувах за Cinema, Baby Doll  и Opium - класика в жанра. ))))

# 27
  • Мнения: 4 202
Момичета, знам че Кабаре има много почитателки тук, може ли да ми кажете нещо за него. Във фрагрансекс е на супер цена и съм му хвърлила око  Crazy

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
нямам нито един аромат на този дизайнер, но определено не е защото не ми допада  Blush трябва да поправя този пропуск

# 29
  • Мнения: 3 094
Mims, честита придобивка! С кеф да си я ползваш и само хубави мигове да ти носи!


Аз днес преоткрих Тюмюлт на Кристиан Лакроа - много добре се представи във влажното време.

Общи условия

Активация на акаунт