Клуб "Парфюмен Ценител" 15 - Любими аромати Yves Saint Laurent

  • 23 086
  • 374
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ще спя щастливо тази нощ  Grinning Толкова много нови придобивки, да са ви честити на всички! И толкова прекрасни описания  Heart Eyes
Нищо не пробвах днес, въпреки че се въртях пак покрай едни Сефори  Tired, нямаше време, климатика на колата ни се развали в 37-градусова жега, а толкова път ни чакаше... Та, и настроение нямах, плувнала бях в пот, кусур ми бяха и парфюми и сигурно нямаше да оцелея до Варна.
Агент провокаторът се задържа върху мен точно час  Crazy

# 316
  • Мнения: 31 390
Честит Рожден Ден Еta! Да си жива и здрава, обичана и щастлива. Да имаш много красота и ароматни придобивки мечтани.

# 317
  • Варна
  • Мнения: 1 848
Ета, честит рожден ден, мила! Желая ти щастие и любов, да обичаш и да бъдеш обичана!



пс. Кели Калеш е страхотен, благодаря ти за съвета!

# 318
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ета, честит рожден ден! Пожелавам ли здраве и любов! Бъди много щастлива!
И да ни кажеш с какъв парфюм ще си на този важен ден  Grinning

# 319
  • Мнения: 2 768
Благодаря от сърце, мили приятелки! И за това, че ми прощавате временната изневяра и отсъствие от темата ....  Simple Smile


# 320
  • Мнения: 338
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕТА! Бъди много щастлива и обичана!

# 321
  • Мнения: X
Етааа, ЧРД, много обичана и глезена бъди от цялото семейство!



Ще ти простим изневярата към темата ни, ако обещаеш много плътно да компенсираш след щастливото събитие.  Praynig  bouquet

# 322
  • Мнения: 4 202
Ета, честит рожден ден!
Бъди здрава и много щастлива   bouquet

# 323
  • Мнения: 31 390
Падна още една жертва на Еликсира на Хипноуз Ланком. Mr. Green Днес случайно го открих. Е няма друго по голямо удоволствие за мен от това да миришеш и ползваш Еликсира на даден аромат. Изключително качество и голяма разлика с ЕДП варианта почти винаги. В случая също. Харесвам го ужасно!
 Мимси, Белучи, поздравявам ви че имате в колекциите си този аромат. гордост е за всяка колекция.  Hug   bouquet
Обаче цената му е от тези най-омразните ми. Mr. Green Mr. Green Mr. GreenЩе го чакам подарък явно. Party Flutter А аз ще се задоволя засега с един ЕДП вариант малък. Whistling До сега не ми е правил особено впечатление, но сега от няколко проби ми допадна доста. Мирише ми на дъвки и на мека ванилия. Много игрив и момичешки.

Открих и Еликсира на Червеното цвете на Кензо. Наистина е като олио консистенцията и е божествен,  15 мл струва 138 лв. Толкова е и 50 мл ЕДП който сме коментирали доста и също е прекрасен.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 324
  • Мнения: X
Денси, и аз харесвам много червеното цвете на Кензо, както и Flower - winter flowers.

Къде си тествала Елексира на Хипноуз? Искам и аз като прясно осъзнал се фен на Хипноуз да го душна. Ако е по-хубав от ЕДП, значи е ммм...божествен?

# 325
  • Мнения: 31 390
Денси, и аз харесвам много червеното цвете на Кензо, както и Flower - winter flowers.

Къде си тествала Елексира на Хипноуз? Искам и аз като прясно осъзнал се фен на Хипноуз да го душна. Ако е по-хубав от ЕДП, значи е ммм...божествен?
В пъти по-хубав от ЕДП. Божествен е точна дума за него. Оказа се че моя приятелка го има. В магазините в София не съм го откривала никъде, а го търся отдавна и днес го видях случайно на един рафт в познат апартамент. Mr. Green Трябва явно по-често да се заглеждам по рафотовете, защото по принцип съм разсеяна и не гледам, а откривам неоткриваеми съкровища точно там.

# 326
  • Мнения: 1 243
Честит Рожден ден, прекрасна Ета! Пожелавам ти цялото щастие на света и само прекрасни емоции в обкръжението на любимите хора и малкото човече на път  Hug Изпращам ти букет от любимите ми бели лалета в този слънчев ден...



Денси, добре дошла в клуба на хипнотизираните Ланкомки  Mr. Green До гроб ще го обичам този парфюм струва ми се...
Вчера пробвах една Каролина - с извинения към почитателките, един от най-лошите парфюми, които съм срещала, миришеше ми на фризьорски салон, къдрин и прегоряла коса  Rolling Eyes
Guess не беше лош, но нищо особено... Определено очаквах от Ирисовата Прада повече. Не е моят свеж аромат. Най-много ми допадна Мобусан, плътен, присъствен, обаятелен. Но и това не ми беше достатъчно да го пожелая... Засега ще си тръпна по Кабаре-то и Москино Кутюр  Blush

# 327
  • София
  • Мнения: 74
Вчера неочаквано се сдобих с ето това:



Най-невероятният жасмин, който мога да си представя.... Two Hearts

А днес - със Средиземноморските градини, Lodsi   bouquet   bouquet   bouquet

# 328
  • Мнения: 31 390
Определено очаквах от Ирисовата Прада повече. Не е моят свеж аромат. Най-много ми допадна Мобусан, плътен, присъствен, обаятелен. Но и това не ми беше достатъчно да го пожелая... Засега ще си тръпна по Кабаре-то и Москино Кутюр  Blush
Тези дни в ужасните горещини нося много Ирисовата Прада. Разкошно развитие при мен и невероятна трайност за тези горещини, когато кожата пие всичко веднага. Днес обаче Бялото Пачули я победи с много обиколки по трайност и отново ме изненада. От сутринта и досега го усещам силно. Въбоще за парофюмите на Там Форд мога да кажа само думите "най, най, най" и с това да приключа. Новият зелен Кристал също тестван днес да му видя трайността в адска жега доказа защо е на марка Шанел и защо има тази цена навсякъде. Mr. GreenТрайността му е над 8 часа само дотук на моята кожа.

# 329
  • Мнения: 2 590
Честит рожден ден на Ета, много здраве и щастие.

Денси, скатаваш се и не даваш отзиви за Трабъл  Mr. Green Или аз съм ги пропуснала. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт