Клуб "Парфюмен Ценител" 15 - Любими аромати Yves Saint Laurent

  • 23 061
  • 374
  •   1
Отговори
# 60
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да  и е живо  и здраво беб4ето. а на Пелагия бързо възстановяване

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 423
И да попитам за тази Алегория-Aqua Allegoria Pamplelune,който я познава,да каже 2 думи,че е доста изгодна цената в момента Sunglasses
http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_A-am-pid_ … 4W__products.html


Грейпфрут, горчив и свеж. Много енергизиращо действа, аз го ползвах като боди-мист.

# 62
  • Мнения: 152
И да попитам за тази Алегория-Aqua Allegoria Pamplelune,който я познава,да каже 2 думи,че е доста изгодна цената в момента Sunglasses
http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_A-am-pid_ … 4W__products.html


Грейпфрут, горчив и свеж. Много енергизиращо действа, аз го ползвах като боди-мист.
Благодаря Мимс!
Rolling EyesБоди мист,значи за честа употреба,а как се носи това ,,малко"шишенце от 125мл в чанта Confused

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 423
И да попитам за тази Алегория-Aqua Allegoria Pamplelune,който я познава,да каже 2 думи,че е доста изгодна цената в момента Sunglasses
http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_A-am-pid_ … 4W__products.html


Грейпфрут, горчив и свеж. Много енергизиращо действа, аз го ползвах като боди-мист.
Благодаря Мимс!
Rolling EyesБоди мист,значи за честа употреба,а как се носи това ,,малко"шишенце от 125мл в чанта Confused

Не, друго имах предвид. След душ, преди да се облека - пръскам по цялото тяло, като в облак  Crazy Laughing

# 64
  • Мнения: 3 094
Чесстита радост на Пелагия! Да са живи и здрави и тя и цялото й семейство! Бързо възстановяване на майчето!

# 65
  • Мнения: 540
пелагия  честито!!!!!!!мого радост и щастие

# 66
  • Мнения: X
Пелагия честито момченце!

Много здраве и хубави мигове на цялото семейство!



Pamplelune е страхотен грейпфрут. Жалко, че всички алегории са ми мноого, много нетрайни.

# 67
  • Мнения: 31 358
Честита радост на Пелагия! Да е жив и здрав синът и и много щастлив! Другият и син също! Да стане батко за пример. Да са весели, жизнерадостни и умни деца. Да им върви по вода. Късмета да ги съпътства!


Аз  харесвам много Алегорията Грейпфрут и ми е много трайна на кожата и сега я чакам. А Мандарина ми е фаворит и много я ползвам.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 68
  • при морето
  • Мнения: 911
Момичета,да ви споделя-аз пък полудях по Теракота на Герлен,но никъде не я предлагат в момента...
Ужасно ми харесва,пощурях по нея!Една топла,завладяваща и леееко сладка,с тези прекрасни карамфилчета и ирис!
След Инсоленс това е вторият парфюм на Герлен,по който си губя ума! Peace

# 69
  • Мнения: 152
 HugЧестити придобики Winter fairy и на всички момичета.
Алегориите са много нещо,богат избор,но за съжаление не запомних нито една като тествах в Сефора Embarassed
Единствено Смокинята разбрах ,че не е за мен.
Много любезна дама се отзова обаче за Анасоновата и се надявам да получа отливка от нея  bouquet

# 70
  • Мнения: 1 243
Момичета, знам че Кабаре има много почитателки тук, може ли да ми кажете нещо за него. Във фрагрансекс е на супер цена и съм му хвърлила око  Crazy
За мен това е много сложен и интересен аромат. Много сух. Много цветя объркани в началото, обивити в доста тамян.Аз не харесвам аромата на тамян, а тук усещам много. После става опушен и с много рози, но не цъфтящи и розови, а червени сухи рози. Много траен аромат. Аз го харесах много, на прафюмна среща, но не го купих. Малко ме плаши, тъмен аромат е. Но определено доста забележим. Дамите около мен ,които го носят и притежават всичките са "огън" мадами във всичко. Силен темперамент и висок дух, много амбициозни и красиви.



densi, невероятно описание на Кабаре, точно както аз го почувствах  Hug Много и опушени рози, от онези сухите, но силно ароматни! Страхотен е за мен... Много красив и изключително траен. За тези пари е наистина мн добра находка  Peace

Не познавам много парфюми на ИСЛ. Гласувах единствено за NU EDT, харесвам още Синема, Бейби Дол не е лош, но горчивият грейпфрут накрая ме отказа от него, интересен ми е Elle и знам от кой ще го душна.  Mr. Green Пазя хубави спомени от Опиум-ът на мама и го харесвам, дори го бях поръчала от някакъв сайт на мн добра цена, но така и не ми се обадиха - май бяха ментета, а аз писах заплашителен мейл преди поръчката и явно са се отказали да ме мамят  Laughing

Пробвах вчера Iris Noir и Essence Pure Dupont. И двата не са мои. Първият ми е мн остър в началото, после става приятен, но не ме вълнува. Дюпонт ми се стори страшно траен, имах чувството, че го усещах и след баня. Праскови, круши и ванилия - доста сладичък, чак натрапващ ми се стори  Crazy

Връщам се да ви чета!

П.с. Пелагия, честито ти малко съкровище! Много щастие и радост да ви носи и най-важното - да расте здрав  Heart Eyes Hug

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 11:50 от Bellucci

# 71
  • София
  • Мнения: 1 270

Те са и мойте любимци , като Elle е парфюма , за който съм получавала най-много комплименти Simple Smile

# 72
  • Мнения: 0
Моми4ета моля ви дайте отзиви за ЦВЕТНИЯ ВОАЛ НА ТОМ ФОРД.Много ли е сходен с 4ерната Орхидея.искам да го купя на сляпо.Не харесвам много Орхидеята и не ми се иска да са много еднакви newsm78.Моля ви помогнете ми!!! Crazy
4ЕСТИТО БЕБЕНЦЕ НА ПЕЛАГИЯ!!!ДА Е ЖИВО И ЗДРАВИ4КО!!!  bouquet baby_neutral

# 73
  • София
  • Мнения: 74
Е не мога да не се похваля за днешната си придобивка:




Много харесах и Средиземноморските градини, ама някак ми се струва че е натраен, иначе усещам здравец по някое време, което всъщност е това, което ме очарова...

# 74
  • София
  • Мнения: 74
Момичета, някоя от вас познава ли Prada - Infusion de Fleur d`Oranger?




Имало Тубероза в нея, а тя на мен май ми действа много наркотично  Mr. Green, но не ми се ще да я взимам съвсем на сляпо... Money
Дайте отзиви, че много ми е любопитна.... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт