комплекта за изписването

  • 3 188
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 805
А ако не го купи тя какво? Пак ли някоя лоша поличба...?

# 16
  • Мнения: 6 365
Не ми е много ясна тая традиция с комплекта за изписване...при мен го купи майка ми, то бяха емоции от нейна страна, то чудо. Бебето го опика 20 мин. след прибирането вкъщи:)

# 17
  • Мнения: 626
И аз за първи път чувам  newsm78 . Бях приготвила дрешки за изписването още месец преди да се роди бебка. Но една седмица преди да родя кумата ми донесе комплектче и каза, че е за изписването. Нямах нищо против защото ми хареса , само го изпрах и изгладих .

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Няма да го комплектовам моето в юнските жеги  Laughing
Много ми стана смешно изведнъж от думата "комплект", не знам защо  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 763
Не съм чувала за такава традиция. Комплекта за моя син, както и повечето дрешки, го купи майка ми. Аз го видях, когато тръгвах за родилния дом. Дрешките от комплекта отдавна му омаляха, но още го завивам с одеалцето, с което го изписаха.

# 20
  • София
  • Мнения: 673
Аз изобщо не съм купувала комплект, а с майка ми от няколко магазина си сглобихме наш си комплект. Свекито пък беше купила просто дрешки за бебата.

# 21
  • Мнения: 1 085
Няма да го комплектовам моето в юнските жеги  Laughing
Много ми стана смешно изведнъж от думата "комплект", не знам защо  Grinning

Ако ще се чувстваш по - комфортно, може да го заменим с тоалет за изписване  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 372
Не съв чувала за подобно нещо, но и да бях чула нямаше да го спазя Peace Аз сама си купих комплекта за изписване

# 23
  • София
  • Мнения: 44 128
Не, няма такова нещо.
Купих си го сама....
И да имаше такова поверие щях да откажа....
не че нещо против, много си я обичам, но предпочитам сама да избера с какво ще е детето ми....а и не купих комплект, купих си разни дрешки, които си ми харесват, не ми допадат готовите комплекти за изписване....

Ама да отидеш и да й кажеш - виж сега прочетох, че трябва ти да купиш дрехите за изписването, айде утре отиваш на пазар....как ли пък не Simple Smile

# 24
  • Мнения: 521
Свекърва ми имаше мерак да го купи,но ме накара аз да си го избера и се радвам за което.Още го носим,макар че вече ни става малко,много е сладко.Ама то не беше и готов комплект де,както си го направиш Wink

# 25
  • Мнения: 651
Вярно ли е че комплекта за изписването трябвало да го купи свекървата,защото мен ми е малко странно моята свекърва не го е чувала това и аз какво да се обарна да й кажа съвсем нахално ,че трябва да го купи ли?Вие какво направихте.
Поредната бабина щуротия!  Whistling

# 26
  • Мнения: 2 334
Това е поредната глупост която чувам  ooooh!

# 27
  • Мнения: 998
За пръв път чувам за тази "традиция"-явно е нова ,защото навремето комплектите
за изписване не са били толкова актуални.
Сама си купих дрешките ,защото исках аз да харесам първият му официален
тоалет.

# 28
  • Мнения: 1 091
И за двете деца сама си купих дрешките за изписване.

# 29
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Какъв е този "комплект"? Някакви специални дрешки ли? Нещо не разбрах  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт